سابق اپراتور از 5 آرکانزاس خانه های پرستاری متهم به سرقت پول از ساکنان

در کانوی مردی که عمل پنج آرکانزاس پرستاری خانه های ضبط شده در پاییز گذشته توسط دولت دستگیر شد دوشنبه در جرم سرقت اموال اتهام دادگاه براده نشان می دهد.

کیت سر متهم با کلاس B جنایت که حامل بالقوه حبس از 5 تا 20 سال است. این حکم بازداشت صادر شد در نوادا, شهرستان, صفحه اصلی به یکی از رئیس سابق خانه های سالمندان پرسکات مانور.

محققان در دادستان کل لسلی Rutledge واحد بیش از مدیکید تقلب متهم از انتقال بیش از $43,000 از پرسکات مانور اعتماد صندوق حساب برای ساکنان به حساب کسب و کار برای حقوق و دستمزد هزینه های عملیاتی و تنخواه گردان با توجه به استشهاد.

“سر مسئول حفاظت از بیمار بودجه در امکانات; اما او آگاهانه در زمان های غیر مجاز کنترل اموال [76] مرکز مراقبت طولانی مدت ساکنان با استفاده از وجوه خود را بدون رضایت خود را جمعا به مبلغ 43,475.00,” استشهاد می گوید.

Rutledge دفتر ارائه شده به دادگاه براده در پاسخ به یک Arkansas Democrat-Gazette پرس و جو.

سر را بلافاصله پاسخ به یک پیام تلفن. یک وکیل که وکالت او را در امور مدنی گفت که او آگاه از بازداشت.

سر و همچنین اداره خانه های پرستاری در جنسبرو Ola ستاره شهر و ترومن زمانی که آرکانزاس وزارت خدمات انسانی آن مورد استفاده قرار اورژانس “امانت” ابزار برای کنترل خواص پاییز گذشته.

در دادگاه براده اداره خدمات انسانی به تصویر کشیده شده در این خانه که در یک بحران مالی است. آنها ذکر مسائل مربوط به حقوق و دستمزد, ابزار خاموش کردن اعلامیه های, رو به کاهش تجهیزات پزشکی و کمبود پول نقد در دست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید