سابق جمعیت سلامت رئیس چگونه پزشکی از راه دور گسترش دسترسی به مراقبت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان رئیس جمعیت افسر بهداشت شهر نیویورک بهداشت و بیمارستان دکتر دیو Chokshi گروگان سیستمs تلاش برای توسعه مراقبت و مدل های اندازه گیری که چگونه به خوبی آنها بهبود نتایج برای بیماران. خیلی از کسانی که تلاش ها متمرکز بر بیماری های مزمن پیشگیری و مراقبت های سرپایی به سر کردن غیر ضروری بیمارستان بازدیدکننده داشته است. اگر چه Chokshi اخیرا پا را از نقش او پس از شش سال او به رهبری سلامت جامعه در اوج این بیماری همه گیر. او و تیم خود را به طور فزاینده ای تبدیل به telehealth و آمد که با چالش هایی برای سلامت, نظام وظیفه با رسیدن به بسیاری از شهرستان هایs کم درآمد ساکنان.

چرا افزایش telehealth بازديد شده مهم برای بهداشت و بیمارستان در طی این بیماری همه گیر?

برای ما telehealth واقعا در مورد حصول اطمینان از دسترسی به مراقبت بر اساس مداوم به خصوص که قادر به انجام آن را در راه است که نگه بیماران و کارکنان ما امن است. این اجازه می دهد تا بیمار به ماندن در خانه خود را و همان درست است برای کارکنان ما. ما به عنوان یک سیستم واقعا بهره مند از کاشت بذر به صورت telehealth حدود پنج سال پیش. ماام شده کار برای چندین سال به زمینه.


چه تحت تاثیر telehealths گسترش?

ما واقعا بهره مند از تغییراتی که ساخته شد در سطح دولت به خصوص در دفاتر خدمات بهداشت روانی و اعتیاد و پشتیبانی می کند. بیشتر سلامت رفتاری است که مجاز به ارائه telephonically و یا ویدئو. وجود مقررات انعطاف پذیری با بودن قادر به ارائه مراقبت در این راه است. آنs مهم است برای اطمینان از بازپرداخت آن را نگه می دارد سرعت به عنوان به خوبی. شده است وجود دارد تغییر بسیار خوبی در سطح فدرال و ایالتی است که حمایت از بازپرداخت برای پزشکی از راه دور, اما من فکر می کنم مادوباره رفتن به پیش است که بیشتر آن را به لحاظ مالی پایدار برای ما.

چه چالش ها?

آسیب پذیرترین بیماران ممکن است برخی از مشکل در استفاده و قادر به دسترسی به اینترنت. برخی از آنها دانتی باید یک تلفن; برخی از آنها نیاز به یک بیت از یک هدایت دست به استفاده از بیمار پورتال.

اتحاد مجازی مراقبت کمک کرد در داخل بيمارستان?

تصویری فعال اتاق انزوا در بخش اورژانس ارائه دهندگان مجاز به نظارت و برقراری ارتباط با Covid بیماران تقریبا. این اجازه به ما برای مراقبت از بیماران, اما همچنین صرفه جویی در مصرف شخصی ما تجهیزات حفاظتی و جلوگیری از غیر ضروری چهره به چهره تماس بگیرید. علاوه بر این برای بازگرداندن که بیشتر تجربه انسانی در خصوص جداسازی زمان پزشکان از طریق یک لینک ویدئو قادر به مشکل بحث و گفتگو با بیماران و خانواده در پایان زندگی است.

آنچه که در آینده برای شما ؟

من در ادامه به مراقبت از بیماران من در بللوو به عنوان یک اولیه-مراقبت پزشک هستم و همچنین بالینی دانشیار گروه جمعیت بهداشت و پزشکی در دانشگاه نیویورک. بهداشت و درمان و بیمارستان تعهد به سلامت جامعه رشد خواهد کرد تحت رهبری دکتر میچ کاتز و من جانشین دکتر نیکولا دیویس.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>