سابق Razorback خود را پیدا شیار در ایالت کانزاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

اسپرینگدیل — ظاهر می شود تنها در چهار بازی نمی کند و معمولا واجد شرایط یک بازیکن بیس بال برای به رسمیت شناختن ملی.

سپس دوباره یک بیماری همه گیر کوروناویروس نرمال نیست یا.

برنده دو از سه شروع خوب بود به اندازه کافی برای کانر مک کالو که انتخاب شد به عنوان یک دانشجوی سال اول همه آمریکایی توسط دانشگاهی مجله بیس بال در ماه ژوئن را edition. او رفت و 2-1 با 2.25 عصر برای ایالت کانزاس بود که 10-7 قبل از تیم های ورزشی در سراسر کشور لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

“من در واقع در مورد آن از دوستان من گفت:” McCullough, یک اشتباه اول که ساخته شده و چهار آخر هفته شروع می شود برای Wildcats. “خود را به نام پدر و گفت:” هی تبریک در ساخت دانشجوی سال اول همه آمریکایی.’ من پس از آن نگاه در توییتر و من فوق العاده هیجان زده وقتی دیدم نام من وجود دارد. این یک افتخار بزرگ به نام یک آمریکایی است.”

مک کالو (6-1, 190 پوند) سابق دبیرستان پارچ و کارفرمایی از پارسونز که انتقال به ایالت کانزاس پس از یک سال در دانشگاه آرکانزاس است. او بازی در زمان مناسب کالج لیگ بیس بال در اسپرینگدیل پس از بازی در تابستان گذشته در کیپ کد لیگ در ماساچوست است.

Right-hander تن به تن بدون گل سه نوبت روز شنبه در یک 5-2 پیروزی PT کاردینال بیش PT سفید. Kameron Kilchrest ضربه اجرا خانه و دالتون اسمیت تا به حال دو اجرا دو به سرعت PT کاردینال. کالن اسمیت که منتقل شده به آرکانزاس از شرق ایالت تنسی در سال 2019 حال اجرا خانه برای PT سفید.

McCullough شروع به دست آورده و پیروزی برای PT کاردینال.

“مک کالو است سریع بازو و پیشرفت-زمین توانایی همیشه” PT کاردینال مربی زک پایین گفت. “من شناخته شده کانر برای مدت زمان طولانی scouted او در براوکس بریج زمانی که او در مدرسه بالا است. او در ادامه به دریافت بهتر و او همه تعادل امشب. خود را تغییر دهید تا علاوه.”

در ایالت کانزاس اولین مک کالو برگزار شد دانشگاه تگزاس ریو گراند دره به 1 اجرا و 4 بازدید در 6 نوبت در فوریه. 15. او به دنبال آن است که با یک پیروزی میسوری قبل از از دست دادن به استنفورد در مارس 7.

در حال حاضر او ساختمان در آن حرکت است.

“این کمک فوق العاده” مک کالو گفت: در مورد مشارکت خود در PT کالج لیگ بیس بال. “من شده است به پرتاب بسیاری از fastballs صادقانه فقط تلاش برای ماندن در [اعتصاب] منطقه. من برخی از پرتاب کردن سرعت زمانی که من نیاز دارم اما من fastball شده است کمک به من در حال حاضر.”

مک کالو در همان ایالت کانزاس تبادل کارکنان به عنوان ارشد Kasey فورد که بازی کارفرمایی در دبیرستان در بنتون ویل. یک سوم Arkansan اردن فتیله کانوی یک دانشجوی سال دوم پارچ برای Wildcats.

“Kasey یک ارشد, نقش مدل و همه به نظر می رسد به او” مک کالو گفت. “ما کمی بحث با صدا غذا خوردن در مورد فوتبال, اما من می دانم که او خیلی بهتر کارفرمایی از من.”

مک کالو در اصل متعهد به اوکلاهما قبل از امضای قرارداد با آرکانزاس پس از دبیرستان. او صرف یک سال در آرکانزاس برنامه قبل از اتصال مجدد با پیت هیوز که در سمت چپ اوکلاهما را به عنوان سر مربی در ایالت کانزاس.

“زمانی که من در ابتدا متعهد به اوکلاهما پیت هیوز وجود دارد” مک کالو گفت. “او K-دولت و من به نوعی به دنبال او. من آن را دوست دارم وجود دارد. من قطعا یک خانه در K-دولت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>