فرمول 1® راه اندازی رسمی فرمول 1 مجله

Category: وب وایر Comments: No comments

فرمول 1® راه اندازی رسمی فرمول 1, مجله, یک نام تجاری جدید سبک زندگی عنوان آن را در خدمت یک پرشور مخاطبان جهانی. هر ماه این مجله را ارائه دهد دسترسی بی نظیر به قهرمانان ورزشی در عمق مصاحبه exclusives نظر قوی و هوشمند خلاصه. مجله همچنین ویژگی های خیره کننده عکاسی که کپسوله ترین در جهان پر زرق و برق ،

مجله خواهد بود که رفتن به راهنمای برای چه اتفاق می افتد در جهان از فرمول 1, پوشش کل طیف ورزش – از یک دیدگاه جهانی – به هر دو صندلی فن و نژاد-رفتن تماشاگر. در دسترس برای همه سنین, جدید-comers و کارشناسان به طور یکسان مجله را ارائه دیدی نسبت به مسابقات قبل و پس از آنها رخ می دهد در حالی که جشن ورزشی را با شکوه 70 سال سابقه و به دنبال به جلو به آینده هیجان انگیز در جهان از Esports.

شماره 1 جدید F1 مجله پیش نمایش 2020 فصل و ویژگی های هر تیم راننده و مدار. خوانندگان قادر به حفر کردن به افکار هاس F1 Team راننده Kevin Magnussen در ستون ماهانه و همچنین مطالعه کردن امکانات از بهترین نویسندگان در این ورزش است. شماره 1 نیز یک مصاحبه اختصاصی با Ross, Brawn, فرمول 1 را مدیر عامل موتورسواری در حالی که F1 مدیر فنی پت Symonds پاسخ طرفداران ویژگی های نمایش داده شد.

در جای دیگر در این موضوع بار موتور مسابقه خبرنگار ربکا Clancy تجزیه و تحلیل رابطه بین فراری سباستین Vettel و چارلز لکلرک نگهبان Giles ریچاردز می دهد افکار خود را در لوئیس همیلتون پتانسیل شکستن رکورد فصل و معاون سابق ورزش سردبیر آبزرور الیور اون توضیح می دهد که چگونه این تیم بسته کردن اتومبیل های خود را برای سفر به 10,500 مایل به اولین مسابقه این فصل است. تحسین نگار لوئیس وسکنکلس همچنین مصاحبه Robert Kubica که توضیح می دهد که چرا او چسبیده در اطراف در فرمول 1 F1 جدیدترین rookie نیکلاس Latifi, سهام افکار خود را در فصل آینده.

آن را نیز متوقف نمی شود وجود دارد, به عنوان وجود خواهد داشت گزارش از همه مهم تیم راه اندازی و همچنین به عنوان تست به عنوان اتومبیل های جدید برای سال 2020 فصل ضربه آهنگ برای اولین بار. نیز وجود خواهد داشت یک فرصت برای نگاه به آینده به افتتاح مسابقات در استرالیا و بحرین.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای فصل جدید برای شروع و اولین شماره رسمی جدید فرمول 1, مجله خواهد بود راهنمای کامل خود را به دیگری درخشان سال از مسابقه گفت:” ویرایشگر جیمز رابرتز که کار کرده است در فرمول 1 از سال 2004 و سردبير F1 مسابقه برای 12 سال گذشته. “این ماهنامه را تبدیل به یک باید به عنوان خوانده شده برای هر مشتاق فرمول 1 fan,” او اضافه شده است.

رسمی فرمول 1, مجله, مجاز است از طریق فرمول 1 و شماره 1 در دسترس خواهد بود در انگلستان و در فروشگاه های آنلاین در سراسر جهان از طریق https://thef1magazine.com/ در 4 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>