فورت اسمیت شهردار می دهد دولت از شهر آدرس

فورت اسمیت — شهردار فورت اسمیت به یک جشن و رو به جلو فکر کردن آدرس به شهروندان در شب چهارشنبه.

شهردار جورج مک گیل — در سال 2020 ایالت شهر آدرس در دانشگاه آرکانزاس در فورت اسمیت در چهار شنبه — اختصاص زمان قابل توجهی به ستایش بسیاری از جنبه های مختلف و دستاوردهای فورت اسمیت. این شامل شهرستان های آموزشی, سیستم پارک ها و تفریح دولت هنرهای تجسمی نمایش داده شده در سراسر شهر و خدمات اجتماعی موجود در آن است.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه از آدرس خود را متمرکز بر مسائل است که او گفت: این شهرستان باید نگران حرکت رو به جلو.

یک مسئله مک گیل صحبت در مورد این است که چگونه این منطقه را در خود جای رشد.

“دوباره که یک موضوع پیچیده است که ما باید به فکر کردن در مورد آنچه که ما می رویم به انجام و چگونه می خواهیم به مسئولیت رسیدگی به که چون خیلی زود تولید کنندگان و تولیدکنندگان در این منطقه خواهد شد درخواست در مورد تر و آب و فاضلاب و همه این چیزهایی که” مک گیل گفت. “بنابراین ما باید آماده برای تحویل.”

مک گیل نیز به ارمغان آورد تا شهر فورت اسمیت رضایت فرمان آن را امضا کردند در سال 2015 با ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه آرکانزاس, موافقت با ایجاد حدود 480 میلیون دلار در تعمیرات و ارتقاء این شهر به سیستم فاضلاب در طی 12 سال برای روشن کردن مزمن نقض فدرال آب تمیز عمل می کنند.

“ما به انجام همه چیز ما می دانیم که برای متقاعد کردن سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت دادگستری به ما برخی از امداد رسانی به در که و ما قصد داریم در ادامه به مطبوعات به عنوان بهترین ما می توانیم که آنها انجام می دهند که” مک گیل گفت.

شهر فورت اسمیت انجام شده است و بهترین آن می تواند برای دیدار با الزامات از رضایت فرمان مک گیل, گفت:, و اضافه کرد که این شهر در تلاش است به شانه خالی کردن از مسئولیت های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید