فورت اسمیت پلیس اعلام افزایش گشت های پارک

Category: آرکانساس Comments: No comments

فورت اسمیت — فورت اسمیت اداره پلیس گفت: آن را افزایش گشت های سراسر پارک های شهر سیستم باقی مانده از covid-19 بیماری همه گیر.

یک پست در بخش های Facebook صفحه متحده است که آن را حیاتی است به احترام سلامت و ایمنی این شهرستان آسیب پذیر ترین در حال حاضر بیش از همیشه به کار در حال انجام است به “صاف منحنی” و از بین بردن تهدید covid-19. پست خواستار ساکنان برای جلوگیری از تجمع در گروه 10 نفر یا بیشتر و جلوگیری از مشارکت در فعالیت های ورزشی است.

این پست هم به یاد ساکنان که تجهیزات زمین بازی باقی مانده محدودیت تا اطلاع ثانوی. پارک های کارکنان خواهد بود به انجام آنچه آنها می تواند به محدود کردن این فعالیت ها که شامل به طور موقت از بین بردن بسکتبال پرتال تخصصی اولی.

“لطفا احترام دستورالعمل ها و استفاده از احتیاط در هنگام بیرون رفتن در ملاء عام,” the post متحده است. “با تشکر از شما برای ما ساکنان برای افزایش این چالش بی سابقه. ما این رو!”

Aric Mitchell, اطلاعات عمومی افسر پلیس گفت: روز شنبه پارک های شهر باز باقی می ماند.

اما اضافی گشت زنی طراحی شده برای تضعیف و جلوگیری از بیش از حد بسیاری از مردم از تجمع در نزدیکی این شهر در پارک ها و به طور بالقوه گسترش covid-19 ویروس.

ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون با صدور بخشنامه منع گروه 10 یا بیشتر مردم است. فورت اسمیت که با توجه به سرشماری ایالات متحده دارای جمعیت بیش از 87,840 ساکنان دولت است دومین شهر بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>