Fortum همکاران با Infracapital به سرعت شارژ زیرساخت های توسعه و رشد

Category: وب وایر Comments: No comments

Fortum امضا قرارداد به فروش اکثر سهم خود شارژ اپراتور نقطه (CPO), Fortum شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی در Nordics به Infracapital زیرساخت سرمایه گذاری در سهام بازوی M&> Plc. پس از معامله Fortum مالکیت در شارژ خواهد شد 37%. شارژ بزرگترین CPO در Nordics داشتن نزدیک به 1300 عمومی شارژ امتیاز و عامل اضافی 1,400 شارژ امتیاز در نروژ فنلاند و سوئد است.

همکاری ایجاد خواهد شد به اشتراک گذاشته مالکیت ساختار طراحی شده برای سرعت بخشیدن به شارژ مجدد رشد برنامه های در CPO بازار و تصریح آن در بازار موقعیت پیشرو. در همان زمان معامله را آزاد سرمایه برای رشد بیشتر در این مشارکت و همکاری در ارائه خدمات به Fortum تحرک مشتریان.

Fortum ادامه خواهد داد به خود و ارائه آن منجر تحرک خدمات عمومی دیجیتال شارژ و همچنین به عنوان صفحه اصلی و مقصد شارژ خدمات خود را تحت اتهام و رانندگی و Plugsurfing مارک. Fortum بیشتر همچنان به ارائه نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) برای عملیاتی وسایل نقلیه الکتریکی (EV) شارژ زیرساخت های شبکه و مشتری رابط به دیگر CPOs.

کشورهای اسکاندیناوی در میان پیشرفته ترین و سریع ترین رشد EV بازارهای جهانی است. توسعه است که به شدت با حمایت دولت و سیاست های بلند پروازانه decarbonisation اهداف. در نتیجه قابل توجهی وجود دارد تقاضا برای سریع EV شارژ زیرساخت ها در این منطقه به تصویب جرم EVs همچنان ادامه دارد.

“این یک فرصت بزرگ برای همکاری با Infracapital که اجازه می دهد تا ما را به رشد شارژ قابل ملاحظه ای است. برای Fortum این هم یک داستان موفقیت آن را به عنوان نشان میدهد ارزش بازار پیشرو اسکاندیناوی شارژ خدمات ما ساخته شده است در طول سال های اخیر. همراه با Infracapital ما نگاه رو به جلو برای تحقق پتانسیل کامل از شارژ در این رشد بالا بخش می گوید:” آرون Aggarwal, SVP کسب و کار فناوری در Fortum.

“Infracapital متعهد به حمایت اروپا برای انتقال به یک اقتصاد کم کربن در حالی که ارائه ارزش و رشد پایدار برای سرمایه گذاران ما. روشن است که EV خواهد شد نقش مهمی در کاهش انتشار کربن و ما هیجان زده به امن, با کیفیت بالا, نقطه ورود به این بازار کار با Fortum پیشرو انرژی پاک با شریک قابل توجهی محلی حضور و رشد بالقوه می گوید:” کریستف Bordes مدیر عامل در Infracapital.

ارزش شرکت مربوطه به 100 درصد از شارژ حدود 140 میلیون یورو. معامله است که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 است.

Fortum شرکت

Ingela Ulfves
معاون روابط سرمایه گذار مالی و ارتباطات

توزیع:

Nasdaq هلسینکی
کلید media
www.fortum.com

Infracapital

Infracapital سرمایه گذاری در ایجاد و مدیریت طیف متنوعی از زیرساخت های ضروری برای دیدار با نیازهای در حال تغییر جامعه و حمایت دراز مدت رشد اقتصادی است. بنیانگذار رهبری تیم از متخصصان با تجربه کار با بیش از 50 شرکت در سراسر اروپا و مطرح است و موفق شده بیش از £6.5 میلیارد دلار در سراسر شش بودجه.

Infracapital بخشی از M&> پیشرو در اروپا پس انداز و سرمایه گذاری و کسب و کار. M&> مدیریت دراز مدت صرفه جویی بیش از 5 میلیون نفر است و یک سرمایه گذار عمده در انگلستان و در اقتصاد جهانی است. مجموع دارایی های تحت مدیریت هستند £352 میلیارد دلار (به عنوان در 31 دسامبر 2019). www.infracapital.co.uk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>