دور نهایی آسیایی, Le Mans Series مجموعه ای برای این آخر هفته در بوری رام مدار وعده داده می شود بسیار هیجان انگیز است. چهار فراری را خط برای چهار ساعته استقامت مینی ماراتن در تایلند پیگیری همه با شانس برنده شدن این عنوان که همچنین امنیت ورود به 24 ساعت آینده از لومان.

ماشین مرد. قهرمان مرد ماشین فقط سه طول در پشت Yusaku شیباتا و پدیده Motojima که پس از پیروزی خود را امن در آخر در Sepang رهبری گروه در 49 امتیاز. با توجه به تداخل با WEC تاکشی کیمورا خواهد پیوست Côme Ledogar همراه با Mikkel جنسن که جایگزین خواهد شد Kei Cozzolino. پس از روی حیله و تزویر مالزی نژاد, جایی که آنها به هر حال در زمان و موقعیت قطب های تیم ژاپنی با هدف بهره برداری از پتانسیل 488 GT3 Evo 2020 که آنها مستقر شده اند برای اولین بار و تنها یک هفته پیش.

HubAuto Corsa. داشتن فقط از دست رفته را در پیروزی در ثانیه های پایانی در Sepang HubAuto Corsa خواهد بود پس از انتقام با تیم Slade جایگزین Davide Rigon همچنین در حال حاضر در WEC دور در تگزاس است. استرالیا راننده خواهد شد که مارکوس گومز و لیام تالبوت به عنوان هم تیمی و سعی خواهد کرد برای کمک به برزیل در حال حاضر در 46 امتیاز به شکار کردن این عنوان است.

روح از مسابقه. سه نفر از فرانچسکو Piovanetti, Oswaldo نگری Jr و دانیل سرا در اینجا در نظر گرفتن محل الساندرو اسکله Guidi خواهد خدمه تنها غیر Evo نسخه 488 GT3. سوئیس تیم ساخته شده است که قوام آن نقطه قوی, همچنین در پایان بر روی سکو در مالزی مسابقه. خود را 42 امتیاز و مقام سوم در رده بندی ترک اتاق را برای خوش بینی.

T2 سی. اندونزی T2 Motorsport تنها تیم فیلدینگ همان سه نفر از رانندگان درگیر در گذشته نژادها. دیوید Tjiptobiantoro ریو Haryanto و مسیحی کلمبو, 19 طول پشت رهبران را از عنوان در حال اجرا است. اما آنها نیاز به امن خود را به اولین پیروزی خود در این فصل و امید برای برخی از شدید لغزش-یو پی اس توسط رقبای خود.

قرار ملاقات. آخرین قانون از صدقه شامل مقدماتی از 4:35 بعد از ظهر تا 4:50 بعد از ظهر به وقت محلی در روز شنبه و مسابقه در روز یکشنبه که لگد کردن در 11:45 am و نتیجه گیری در 3:45 pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im