رفتن به نوشته‌ها

Fracking پیشگام Chesapeake فایل برای ورشکستگی حفاظت

نیویورک — چساپیک انرژی شیل حفاری پیشگام کمک کرد که به نوبه خود ایالات متحده را به یک جهانی انرژی نیروگاه ورشکستگی کرده است حمایت می کند.

شهر اوکلاهما مبتنی بر شرکت گفت: لازم و تصمیم گیری داده می شود بدهی های خود را. بار بدهی های خود در حال حاضر نزدیک به 9 میلیارد دلار. آن را وارد یک برنامه با وام دهندگان به کاهش 7 میلیارد دلار از بدهی های خود را و گفت: آن را ادامه خواهد داد به کار به طور معمول در طول فرآیند ورشکستگی.

نفت و گاز شرکت به یک رهبر در fracking بوم با استفاده از تکنیک های غیر متعارف برای استخراج نفت و گاز از زمین یک روش است که تحت بررسی به دلیل اثرات زیست محیطی.

دیگر wildcatters به دنبال آن در چساپیک مسیر racking تا بدهی های بزرگ برای پیدا کردن نفت و گاز در زمینه های پوشا, New Mexico, Texas, Dakotas و پنسیلوانیا است. یک حساب در حال حاضر به آینده با توجه با کسانی که بدهی های عظیم نیاز به سرویس چساپیک و کسانی که به دنبال راه خود را.

بیش از 200 تولید کننده نفت را برای ورشکستگی زمینه حفاظت در پنج سال گذشته روند که انتظار می رود همچنان به عنوان یک جهانی همه گیر تضعیف تقاضا برای انرژی و باعث کاهش قیمت بیشتر است.

در سال 1989 تاسیس اولیه $50,000 سرمایه گذاری Chesapeake متمرکز حفاری در مناطق توسعه نیافته از اوکلاهما و تگزاس. آن را تا حد زیادی رها سنتی عمودی و حفاری به کارگیری به جای جانبی حفاری تکنیک به گاز طبیعی از غیر متعارف شیل سازند.

آن را تبدیل به یک غول در بازارهای انرژی در نهایت رسیدن به یک ارزیابی بازار از بیش از $37 میلیارد دلار است. سپس برای اولین بار در یک سری از شوک های مالی ضربه Chesapeake به عنوان 2008-09 رکود فرستاده قیمت انرژی به زیرزمین.

شرکت بسته سهشنبه به ارزش در حدود 115 میلیون دلار.

Chesapeake رشد با سرعت رعد و برق تحت یک بار مدیر عامل اوبری McClendon شناخته شده به پرخاشگری دستیابی به نفت و گاز حفاری ، او تحت فشار قرار دادند این شرکت برای به دست آوردن عظیم دستگاه از زمین در چندین ایالت در نصب بدهی در طول راه. چساپیک در برخی از راه تبدیل به یک قربانی موفقیت خود را به عنوان شرکت های دیگر به دنبال آن منجر شود و ایالات متحده تولید انرژی افزایش یافت, رانندگی, کاهش قیمت.

به عنوان Chesapeake شد و در حال گسترش در سرعت فوق العاده خطرناک, گاز, قیمت نزدیک به 20 دلار در هر میلیون واحد حرارتی بریتانیا معیار برای تجارت گاز طبیعی. اما frackers مانند Chesapeake آب گرفتگی بازار با ارزان گاز ارسال قیمت به خوبی تحت $2.

McClendon چپ این شرکت در سال 2013 با سوال در مورد چرخش آن شیوه های کسب و کار. در مارس 1, 2016, McClendon شد متهم به اتهام توطئه برای دکل مناقصه انرژی اجاره در اوکلاهما. McClendon روز بعد درگذشت تنها مستاجر در شورلت تاهو که شکست به بتن پل در حدود 90 مایل در ساعت.

پزشکی قانونی حکم مرگ او را یک حادثه است.

Chesapeake پرداخت میلیون ها دلار پس برای حل و فصل اتهامات از پیشنهاد تقلب.

رابرت Lawler شد مدیر عامل شرکت پس از McClendon مرگ و شروع به فروش دارایی به Chesapeake بدهی تحت کنترل است. اما بدهی که رشد بیشتر تهدید در عرض دو سال به عنوان fracking رونق تبدیل به یک مجسمه در سال 2015. Chesapeake گزارش سه ماهه از دست دادن از 4 میلیارد دلار در آن سال و اولین موج اخراج آغاز شد و با 750 شغل.

با وجود Chesapeake مشکلات Lawler سال گذشته باقی مانده بالاترین پرداخت می شود مدیر عامل شرکت در اوکلاهما با $15.4 میلیون دلار غرامت با توجه به رتبه بندی گردآوری شده توسط آسوشیتد پرس و Equilar.

چساپیک از دست داده و یک چشم ظاهر $8.3 میلیارد دلار در سه ماهه اول این سال و آن ذکر شده $8.62 میلیارد دلار بدهی خالص. این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در ماه مه که “مدیریت به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که قابل شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول