فرانسه رونمایی هوافضا طرح نجات

Category: آرکانساس Comments: No comments

پاریس — فرانسه دولت پمپاژ $16.9 میلیارد دلار در نجات پول به همه گیر-کتک صنعت هوا و فضا, به امید آن صرفه جویی صدها هزار شغل و نگهداری هواپیما-ساز ایرباس و شرکت ملی هواپیمایی ایر فرانس در سطح جهانی و رقابتی است.

در ازای کمک های اولیه شرکت ها را ملزم به سرمایه گذاری بیشتر و سریع تر در برق هیدروژن یا دیگر پایین تر-انتشار هواپیما به فرانسه با هدف خود را از صنعت حمل و نقل هوایی به “تمیزترین در جهان است.”

معامله شد مذاکره با اتحادیه های کارگری که گفت: آنها می ماند هوشیار در مورد کار تضمین می کند. برخی از فعالان محیط زیست ابراز شک و تردید در مورد جاه طلبی های سبز برای چنین بالا-انتشار میباشد.

“ما همه چیز را برای حمایت از این صنعت که بسیار حیاتی برای حاکمیت ما ما شغل و اقتصاد ما” وزیر دارایی Bruno Le Maire و گفت: رونمایی از این طرح در کنار وزرای حمل و نقل دفاع و محیط زیست — نشانه ای از چگونه مهم این بخش هوایی در فرانسه.

به عنوان محدودیت های مسافرتی مبتنی اکثر پروازها به نگه داشتن ویروس های موجود در این خرید اینترنتی آبشاری در سراسر صنعت از شرکت های هواپیمایی به فرودگاه ها به موتور سازان قرارداد تعمیر و نگهداری و قطعات یدکی تامین کنندگان. شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان پیش بینی می شود برای از دست دادن $84 میلیارد دلار در سال درآمد نصف شده است. برخی را برای ورشکستگی زمینه و یا به دنبال کمک مالی برای زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن در فعالیت های خود را, و مقامات پیش بینی صنعت را سال بهبود می یابند.

فرانسه کمک پول شامل سرمایه گذاری مستقیم دولت یارانه وام و وام تضمین می کند. این همچنین شامل یک صندوق ویژه به طور مشترک توسط دولت تامین می ایرباس و دیگر تولید کنندگان بزرگ برای حمایت از کوچک تامین کنندگان.

این شامل تقریبا 8 میلیارد دلار وام و وام تضمین دولت در حال حاضر وعده داده شده به هوایی فرانسه که هواپیما تقریبا به طور کامل مبتنی توسط ویروس.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=fXnq8DnhaYw]

و مانند یک شبیه میلیارد یورو طرح برای نجات فرانسه از صنعت خودرو اعلام کرد در ماه گذشته حمل و نقل هوایی کمک مالی نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در انرژی پاک-و فشار بر تولید کنندگان برای جلوگیری از اخراج.

آن را با هدف نوسازی زنجیره تولید و نگهداری حمل و نقل هوایی اروپا می دانید-چگونه Le Maire گفت.

“ما باید صرفه جویی در حمل و نقل هوایی میباشد. ما باید برای جلوگیری از هر گونه کاهش در ماه های آینده با توجه به آمریکایی غول پیکر بوئینگ و غول چینی Comac,” او گفت:. “ما نمی خواهد اجازه دهید جهان هوانوردی بازار مشترک بین چین و ایالات متحده است. فرانسه و اروپا را حفظ کنید و موقعیت خود را.”

دولت کمک خواهد کرد Air France خرید هواپیماهای ایرباس و متعهد به منظور $680 میلیون ارزش سوخت گیری تانکر هواپیماهای بدون سرنشین و هلی کوپتر از ایرباس’ دفاع بازو. علاوه بر مسلط جهانی هواپیماهای مسافربری بازار در کنار بوئینگ, ایرباس نیز تامین کننده اصلی هواپیماهای نظامی به دولت های اروپایی.

نجات طرح شامل سرمایه گذاری در حال توسعه جانشین ایرباس’ به طور گسترده ای استفاده می شود در اواسط محدوده A320 ترکیبی جدید و یا هیدروژن منطقه ای هواپیما و یک نور جدید هلیکوپتر.

دولت نیز با همکاری اتحادیه های کارگری در طولانی مدت کوتاه کار طرح است که اجازه می دهد این صنعت برای حفظ شغل به عنوان آن را به آرامی از سطح شیب دار تولید بازگشت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

به عنوان یک نتیجه از این ویروس مستند ایرباس گفته است که برش تولید 35 درصد به 40 درصد و بوئینگ اعلام کرد که کاهش 10 درصد از آن 161,000 نفر نیروی کار از طریق ساییدگی زودرس-را ارائه می دهد و اخراج.

“بهبود طولانی خواهد بود” Le Maire هشدار داد. دولت پیش بینی آن خواهد بود 2023 قبل از این صنعت می رسد سطح قبل از بحران.

در میان کمک مالی در جای دیگر عمده خطوط هوایی ایالات متحده توافق با وزارت خزانه داری برای میلیاردها دلار کمک های مالی و وام های, لوفت هانزا, برنده 10 میلیارد دلار دولت آلمان نجات و Cathay اقیانوس آرام اعلام کرد که آن ها به دنبال 5 میلیارد دلار از هنگ کنگ دولت برای زنده ماندن.

FILE - In this June 18, 2019 file photo, an Airbus A330 performs a demonstration flight at Paris Air Show, in Le Bourget, north east of Paris. France's government has announced 15 billion euros ($16.9 billion) in aid for the virus-battered aerospace industry, including plane maker Airbus and national airline Air France. (AP Photo/ Francois Mori, File)

فایل – در این 18 ژوئن 2019 فایل, عکس, یک ایرباس A330 انجام یک تظاهرات پرواز در پاریس نشان می دهد هوا در Le Bourget شمال شرق پاریس. فرانسه دولت اعلام کرده است که 15 میلیارد یورو ($16.9 میلیارد دلار) برای کمک به ویروس-کتک صنعت هوا و فضا از جمله ساز هواپیما ایرباس و شرکت ملی هواپیمایی Air France. (AP Photo/ فرانسوا موری فایل)
FILE - This May 6, 2016 file photo shows the logo of the Airbus Group in Suresnes, outside Paris. France's government has announced 15 billion euros ($16.9 billion) in aid for the virus-battered aerospace industry, including plane maker Airbus and national airline Air France. (AP Photo/Michel Euler, File)

فایل این مارس 6, 2016 فایل عکس را نشان می دهد آرم ایرباس در Suresnes خارج از پاریس. فرانسه دولت اعلام کرده است که 15 میلیارد یورو ($16.9 میلیارد دلار) برای کمک به ویروس-کتک صنعت هوا و فضا از جمله ساز هواپیما ایرباس و شرکت ملی هواپیمایی Air France. (AP Photo/میشل اویلر فایل)
FILE - In this file photo dated Friday, May 17, 2019, Air France planes are parked on the tarmac at Paris Charles de Gaulle airport, in Roissy, near Paris. France's government has announced 15 billion euros ($16.9 billion) in aid for the virus-battered aerospace industry, including plane maker Airbus and national airline Air France. (AP Photo/Christophe Ena, FILE)

فایل – در این عکس مورخ سهشنبه, مارس 17 2019 هوایی فرانسه هواپیماهای پارک شده در جاده اسفالته دارای سنگفرش در پاریس شارل دوگل و فرودگاه در Roissy در نزدیکی پاریس. فرانسه دولت اعلام کرده است که 15 میلیارد یورو ($16.9 میلیارد دلار) برای کمک به ویروس-کتک صنعت هوا و فضا از جمله ساز هواپیما ایرباس و شرکت ملی هواپیمایی Air France. (AP Photo/کریستف Ena فایل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>