Fraport به سرعت مسافران را از طریق دو برزیل فرودگاه

Fraport Brasil نصب شده سیتا مسافربری تکنولوژی پردازش در دو فرودگاه این مدیریت در برزیل, Fortaleza فرودگاه (برای) و پورتو الگره Airport (POA). جدید سلف سرویس گیتس ارائه مسافران با خودکار ورود به بررسی امنیت منطقه با یک اسکن ساده از خود عبور شبانه روزی. این کاهش صف و روند چهار بار به عنوان کارآمد است.

Andreea Pal, مدیر عامل شرکت Fraport برزیل گفت: “بخش قابل توجهی از ما حواله است به سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای تبدیل مسافر تجربه و عملیات بسیار کارآمد در این دو فرودگاه. برای انجام این کار ما نیاز به ارائه اتوماسیون در بسیاری از تاچ پونت به عنوان امکان پذیر است به همین دلیل است که ما نصب این دروازه که خواندن بار کد شبانه روزی می گذرد.”

Fraport برزیل اجرا کرده است در مجموع 26 سیتا سلف سرویس گیتس: 14 در Forteleza فرودگاه (برای) و 12 در پورتو الگره Airport (POA).

Andreea ادامه داد: “ما در انتخاب سیتا چون ما می دانیم که با استفاده از فن آوری ما اجازه می دهد تا به روند چهار بار به عنوان بسیاری از مسافران برای دسترسی به ایست بازرسی امنیتی. این به طور قابل توجهی بهبود مسافر تجربه است.”

سیتا را راه حل را قادر می سازد امن چک در برابر فرودگاه و سیستم های مدیریت یکپارچه سازی سخت افزار شخص ثالث و سیتا را با نرم افزار های موجود در فرودگاه و زیرساخت های آن.

Elbson Quadros, سیتا, معاون رئیس جمهور امریکا گفت: “مطلقا وجود ندارد که مسافران می خواهید اتوماسیون به دلیل آن باعث می شود سفر خود را از طریق فرودگاه بسیار نرم و صاف. و به دلیل آن طول می کشد دور نیاز به صورت دستی چک در هر مرحله از این سفر آن است که هر دو دقیق تر و کارآمد تر با استفاده از فرودگاه منابع از کارکنان به املاک و مستغلات.”

سیتا پیشرو در ارائه دهنده فرودگاه تکنولوژی در آمریکای لاتین پوشش تمام مناطق از جمله پردازش مسافر, فرودگاه, عملیات, چمدان, مرز, مدیریت و هواپیما ارتباطات است. ترکیبی از تمام این فن آوری درایو بازده برای فرودگاه ها و خطوط هوایی سازمان های دولتی, زمین گرداننده و مهمتر از همه مسافران.

یک پیشرو جهانی در فرودگاه, مدیر Fraport AG فعال است در برخی از 30 فرودگاه در سراسر جهان و از جمله آن صفحه اصلی-پایگاه فرودگاه فرانکفورت (FRA). خدمت به بیش از 70 میلیون مسافر در 2019, FRA آلمان بزرگترین فرودگاه و یکی از مهم ترین مراکز بین المللی حمل و نقل هوایی سیستم. در آغاز 2018, Fraport برزیل آغاز آن امتیازات برای مدیریت و توسعه فورتالزا و پورتو الگره فرودگاه برای 30 سال و 25 سال بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید