سقوط آزاد قیمت نفت کشیدن هس پایین 40% در یکی از بازار بدترین روز

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سقوط آزاد قیمت نفت پاک شده تقریبا 40 درصد از هس Corp. ارزش بازار دوشنبه, رانندگی, منهتن مبتنی بر انرژی شرکت قیمت سهام به پایین ترین نقطه آن از سال 2005.

هس’ تکان دهنده سقوط تا به حال مقدار زیادی از شرکت در سراسر انرژی بخش و تکان دهنده از سقوط قیمت های نفت خام به نفع مصرف کنندگان و شرکت های که پرداخت کمتر برای بنزین است. اما برای اولین بار وجود دارد وحشت گسترده در بازار.

آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است که وجود خواهد داشت یک رکود اقتصادی جهانی در سال جاری” اعلام کرد: Nigel Green, مدیر عامل شرکت DeVere یک مشاوره مالی شرکت که مشتریان باید 12 میلیارد دلار دارایی.


تحلیلگران به سرعت شروع به تلاش برای محاسبه چه مقدار خسارت به اقتصاد می تواند انجام شود توسط صنعت نفت را سقوط ناگهانی.

سیتی گروپ در حال برگزاری 22 میلیارد دلار ارزش وام به شرکت های نفت و گاز که به مقدار 15 درصد از آن نزدیک به 150 میلیارد دلار در ملموس مشترک سهام Keefe Bruyette & جنگل گفت. که نشان می دهد حتی اگر همه چیز در آن نفت و گاز نمونه کارها کوتاهی سیتی خواهد غرق نمی شود به عنوان آن بود زمانی که مسکن سقوط در سال 2007 و 2008. سیتی سهام 16 درصد کاهش پیدا کرد و امروز هم بانک مرکزی آمریکا; دومی تا 16 میلیارد دلار ارزش نفت و گاز و قرار گرفتن در معرض. مگر اینکه قیمت نفت دوباره بجای اول برگشتن به سرعت این و دیگر بانک ها صورت برخی از درد از دست دادن اعتبار.

نفت در پایین 30 دلار برای هر بشکه محدوده است که هنوز هم بسیار مشکل برای کسانی که در معرض” KBW تحلیلگران گفت.

حس شده است tangling با سهامداران برای سال بیش از, بهترین راه برای بلند کردن آن قیمت سهام.

پس از فشار از فعال سرمایه گذار پل خواننده هس به فروش می رسد ایستگاه های گاز در سال 2013 و با تمرکز توجه خود را بر روی انرژی استخراج در داکوتای شمالی Bakken شیل زمینه و در حال توسعه سرمایه گذاری مشترک در گویان با اکسون موبیل بود که انتظار می رود برای شروع به پمپاژ نفت خام در این سال است. دو سال پیش پس از فشار بیشتر از خواننده آن توافق برای خرید به عقب اضافی $1 میلیارد دلار ارزش سهام.

تمام هزینه های معنی هس کمی حاشیه برای خطا. در یک گزارش در ماه اکتبر مودی با اشاره به شرکت “ضعیف تر از تاریخی اعتبار معیارهای” و “outspending جریان نقدی است.”

در گزارش سالانه خود در ماه گذشته هس پیش بینی شده است که “در سال 2020 بر اساس زمان به جلو نوار قیمت نفت خام ما انتظار داریم جریان نقدی ناشی از فعالیت های عملیاتی, پول نقد و معادل وجه نقد و … در دسترس ما متعهد گردان تسهیلات اعتباری کافی خواهد بود به صندوق سرمایه ما برنامه سرمایه گذاری و سود سهام است.

بود که قبل از قیمت نفت غرق 25 درصد در یک روز, با این حال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>