فرانسوی کشتن نیروهای القاعده در آفریقای شمالی فرمانده

Category: آرکانساس Comments: No comments

BAMAKO, Mali — نیروهای فرانسوی را کشته اند Abdelmalek Droukdel رهبر القاعده در شمال آفریقا وابسته نظامی فرانسه وزیر دفاع اعلام کرد اواخر جمعه. در صورت تایید این امر می تواند یک پیروزی بزرگ برای فرانسه پس از سالها مبارزه با جهادی ها در ساحل.

هیچ فوری تایید مرگ خود را از القاعده در مغرب شناخته شده به عنوان AQIM ساخته شده است که میلیون ها دلار ربودن خارجی ها برای باج گیری در طول سال ساخته شده و بزرگ ردیف هایی از غرب آفریقا بیش از حد خطرناک برای گروه های کمک به دسترسی.

وزیر دفاع فرانسه در فلورانس Parly توییتی که Droukdel و چند تن از یارانش کشته شدند روز شنبه در شمال مالی توسط نیروهای فرانسوی و شرکای خود را. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه هویت خود را تایید شده توسط فرانسه.

Droukdel, همچنین شناخته شده با اسم de guerre ابو مصعب عبد Wadud مبارزه در الجزایر جنگ داخلی در دهه 1990 افزایش یافت و به شهرت به عنوان بالا emir اصلی الجزایر شورشیان جنبش در سال 2004.

او بعدها تبدیل سلفی گروه تماس بگیرید و به مبارزه با القاعده در مغرب گسترش جنبش در سراسر منطقه ساحل آفریقا در زیر چتر جهانی شبکه ترور.

تحت رهبری او AQIM مسئولیت چندین حمله تروریستی در الجزایر. اخیرا او شده بود و فرمانده تمام القاعده گروه در شمال آفریقا و ساحل عاج.

Parly شناسایی او به عنوان یک عضو القاعده را “کمیته مدیریت.” مربوط به عملیات های ضد تروریستی در منطقه هم منجر به دستگیری مارس 19 از شکل عمده در دولت اسلامی در بیشتر صحرای محمد ال Mrabat, او گفت:.

او گفت که این عملیات پرداخته “ضربه شدید” به گروه های تروریستی در منطقه شده اند که عامل برای سال با وجود حضور هزاران نفر از U. N. و دیگر نیروهای آفریقایی.

پس از ارسال نیروهای نظامی در سال 2013 شامل جهادگران وحشت مالی فرانسه در تلاش برای ریشه کن کردن افراط گرایی در منطقه.

Droukdel مرگ می آید پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رهبران G5 Sahel گروه — موریتانی و مالی و بورکینا فاسو, نیجر و چاد — راه اندازی یک طرح جدید در ماه ژانویه به مبارزه جهادی در این منطقه است. فرانسه مستقر 600 سربازان اضافی به آن Barkhane نیروی بالا بردن تعداد نیروهای نظامی وجود دارد به 5,100.

در مارس تصویری منتشر شده توسط افراطی گروه نظارت سایت Droukdel خواست دولت نیجر از این منطقه به تلاش برای پایان دادن به حضور نظامی فرانسه در تماس تلفنی با نیروهای “ارتش اشغالگر.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط آنجلا چارلتون از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>