Friday the 13th: بدشانسی برای paraskevidekatriaphobiacs

Category: کیو نیوز Comments: No comments

Friday the 13th است بر ما یک روز نحس با توجه به paraskevidekatriaphobiacs. Paraskevidekatriaphobia یا ترس از Friday the 13th ظاهرا هنوز هم تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم خرافی در سراسر جهان است.

بنابراین در این جمعه 13 مارس سال 2020 این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان در کاخ سفید و MAFS باقی مانده در استرالیا صفحه نمایش تلویزیون. درخواست خودتان paraskevidekatriaphobiacs چه چیز دیگری احتمالا می تواند به اشتباه ؟

اما Friday the 13th واقعا بد بخت ؟

تبلیغات

احتمالا نه. شواهد نشان می دهد ترس از شماره 13 نشات گرفته از حضور 13 مردان در شام آخر. سپس برخی از مسیحیان آمد به فکر می کنم از جمعه به عنوان unluckiest روز هفته به دلیل مسیح اعدام در آن روز. اما هیچ یک از این دو با هم تا قرن بیستم.

در حالی که برخی از التماس کردن یک لینک به دستگیری صدها نفر از شوالیه زائر بیت المقدس در روز جمعه 13 اکتبر 1307 برای جرائم مختلف از جمله همجنس گرایی هیچ کس ساخته شده است که اتصال تا اخیر بیشتر آثار داستانی از جمله دن براون The Da Vinci Code.

در سال 1907, Thomas W. Lawson منتشر شده از یک رمان به نام جمعه از 13th. طرح نگران یک کارگزار است که در زمان استفاده از خرافات اطراف هر دو تعداد و روز برای ایجاد یک دیوار خیابان وحشت در حال حاضر بدنام تاریخ.

و بنابراین شروع به خرافاتی ترس از ترکیب بعد و تاریخ.

حوادث روز جمعه از 13th

یک مطالعه از حوادث تاریخی نشان می دهد که تعداد نسبتا کمی از عمده فجایع رخ داده در آن می ترسید تاریخ. هیچ بمب اتمی کاهش یافته است, هیچ ترور از توجه و بدیهی است که هیچ 9/11.

یک رویداد وحشتناک اتفاق در تاریخ در ماه نوامبر سال 1970 هنگامی که یک طوفان زده بنگلادش متاسفانه 300,000 نفر به طور عمده در نتیجه جاری شدن سیل.

همچنین Tupac Shakur درگذشت اثر شلیک گلوله زخم در روز جمعه 13 سپتامبر 1996. در همان ماه از سال 1940 آلمان بمب نابود باکینگهام کاخ سلطنتی نمازخانه در حالی که شاه و ملکه در زمان چای در جای دیگر در کاخ.

در ژانویه سال 1939 جمعه سیاه bushfire کشته شدن 36 نفر در یک روز در حالی که در سیزدهمین روز از ماه اکتبر سال 1972 یک سقوط هواپیما در snowcapped قله کوه در شیلی. بازماندگان تنها جان سالم به در با خوردن باقی مانده از کسانی که جان خود را در تصادف.

که در مورد آن. در واقع برخی از تحقیقات نشان می دهد امروز یکی از امن ترین روز در تقویم. مردم ظاهرا مراقبت بیشتری در هنگام رانندگی و انجام فعالیت های دیگر که اغلب کشتن ما در جهان مدرن است.

پس paraskevidekatriaphobiacs جهان امروز است نه بیشتر بد بخت تر از هر روز دیگر. خارج وجود دارد و چهره ترس خود را. شما در معرض خطر امروز بیش از هر روز دیگر. اما شستن دست های خود را.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>