فریسکو جشنواره لغو شد

Category: آرکانساس Comments: No comments

آن 139 سال پیش که سنت لوئیس-سان فرانسیسکو راه آهن نورد به راجرز و جامعه گنجانیده شده بود.

برای بیش از 30 سال اخیر سالانه سقوط فریسکو جشنواره به یاد آورد که تاریخ با غذا و موسیقی و در سال گذشته یک نمایشگاه مدل قطار در راجرز موزه تاریخی.

در روز سه شنبه 2020 فریسکو جشنواره بود به نام با مرکز شهر راجرز یک بخش از راجرز-لوول منطقه اتاق بازرگانی است.

“در روح انجام درست و با فراوانی از احتیاط در اطراف بهداشت عمومی نگرانی برای گسترش coronavirus ما لغو این رویداد را سال,” Shey مطلوب مدیر اجرایی مرکز شهر راجرز گفت: در انتشار اخبار. “ما در حال بررسی انواع نوآورانه و جایگزین سقوط برنامه نویسی ایده هایی برای مرکز شهر زیر ایالتی و محلی دستورالعمل برای اطمینان از ایمنی از جامعه ما,” او اضافه شده است.

انتشار اخبار با ذکر “سلامت و ایمنی جامعه و رویداد فروشندگان به عنوان اولویت شماره 1 در تصمیم گیری.”

“مانند بسیاری از چیزهایی که در جامعه ما و جهان, همه چیز تغییر گفت:” اد مک کلور که قانون کار است که در مرکز شهر راجرز و که همچنین مدیر هنری برای آرکانزاس عمومی تئاتر در پیروزی. “از دست دادن فریسکو جشنواره در این سال حماسه تاریخی. این جشنواره به طور سنتی ایجاد انرژی مثبت در منطقه تاریخی است که خواهد شد از دست رفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>