از سوشی به بامیه و همه چیز را در میان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان دولت آغاز می شود رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را مرحله به مرحله بازگشایی طرح شهر رستوران صنعت رقیب با دو واقعیت در یک بار. اگر چه داخل سالن ناهار خوری را به عنوان بخشی از فاز سه که در اواخر ماه ژوئیه در اولین رستوران ها با هم متحد شدند به تصویب قانون است که ممکن است کمک به آنها را هنگامی که خود را در لحظه ای می آید. در ضمن بیشتر و بیشتر از eateries شروع به بازگشت برخی با خلاق ارائه شده و دیگران با تمرکز بر آشنا.


ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه

82 سال حلال ناهار شمارنده در شرق روستا بازگشایی شد برای بایگانی اطلاعات و تحویل در اواخر ماه مه برای سفارشات قرار داده شده از طریق درب داش و یا از طریق تلفن. رستوران آن شناخته شده است یهودی و اروپای شرقی راحتی مواد غذایی مانند نان فطیر توپ, سوپ, whitefish, سالاد و pirogies.

127 دوم Ave.


1 تا 8 بعد از ظهر روزانه

این مرکز سیب زمینی نقطه باز در ماه گذشته برای اولین بار. منوی آن از سیب زمینی سرخ است ساخته شده در بلژیک خیابان سنت های غذایی—ترد و خدمت با انواع پر مانند ترشی و پیاز و سس ها از جمله قارچ دنبلان مایو و کباب. سیب زمینی سرخ کرده در حال خدمت در یک مقاله مخروطی. نقطه نهایت باز بماند تا 4 صبح

132 لودلو سنت


9 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه

این رستوران ایتالیایی در چلسی بازگشایی اواخر ماه گذشته با یک منوی جدید catered به سمت takeout و تحویل سفارشات. لیست ساندویچ شامل یکی با soppressata و منداب و دیگری با پنیر موزارلا و گوجه فرنگی. نیز وجود دارد استارت سالاد سرد و صفحات و همچنین ماکارونی و غذاهای اصلی. رستوران انتظار برای باز بماند گذشته 7 در هفته آینده.

246 10th Ave.


9 صبح تا 1 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه

اتحادیه مربع محل یکی از دنی مایر سریع-بازی گاه به گاه تلاش کرده است بازگشایی به خدمت محله مورد علاقه از جمله کلاسیک, بیکن, تخم مرغ و پنیر ساندویچ; خانه crullers و دیگر شیرینی و خوراک شناس مواد غذایی و غذاهای آماده.

103 E. 19 سنت


4 تا 8 بعد از ظهر سهشنبه تا یکشنبه

وجود دارد یک تغییر منو از غذاهای مشابه آنچه معمولا خدمت در رستوران دانیال در حال حاضر در دسترس برای تحویل و منظقه وانت در این مکان. منو $75 برای سه وعده غذای و شامل ظروف مانند ادم تنومند و بدقواره سفید و سبز و مارچوبه با یک تخم مرغ آب پز, Daniel کلاسیک گوشت گاو اواز یا موسیقی دو نفری (کوتاه دنده و فیله مینیون) و اپرا کیک. از مارس Boulud شده است حمایت از کارکنان از طریق دست در دست یک موسسه خیریه او آغاز شده است. پنج درصد از درآمد حاصل از takeout فروش خواهد شد در حال حاضر نسبت به سازمان است. در ماه آوریل این شرکت به ارمغان آورد تعداد کمی از کارکنان برای ایجاد Food1st یک پایه و اساس است که ساخته شده و اهدا وعده های غذایی برای نیویورک و اولین پاسخ دهندگان با شرکت املاک و مستغلات SL سبز. یک آخر هفته بسته—جمعه و شنبه شام به علاوه یکشنبه صبحانه—نیز در ارائه برای وانت در ساوتهمپتون و همپتون Jitney متوقف می شود آغاز ژوئن 12 (سفارشات قرار می گیرد باید دو روز قبل).

60 E. 65 سنت


4:30 تا 6 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه

سرآشپزها در این نقطه ای که باز خواهد شد در 9 استانتون سنت هنگامی که ساخت و ساز انجام می شود و در خانه ناهار خوری است که یک بار دیگر اجازه تصمیم به راه اندازی اولیه در یک امانت برای خدمت به یک تعداد انگشت شماری از takeout ظروف. روم-منو تحت تاثیر قرار هزینه 30 دلار یک فرد و یک انتخاب از دو نان و دو فصلی antipasti, دو, primi و دو دسر. شام می توانید از ظروف مانند خانه focaccia پر شده با mortadella کوتاه, دنده کوفته برنج سرخ شده با توپ پر با سبزیجات و پنیر و شیرین brioche مستی پر از خامه.

104 E. سنت هفتم


سفارشات برای وانت از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر روزهای یکشنبه

هارت یک رستوران مدیترانه ای در بروکلین افتتاح یک فروشگاه آنلاین برای preorders از غذاهای آماده و مواد تشکیل دهنده و شراب و ارواح و premixed کوکتل. سفارشات که به داده شده بود ظهر جمعه و ظهر روز شنبه پس از آن آماده برای وانت در پنج ساعت دوره هر یکشنبه. دو رستوران با همان صاحب Cervo است (43 کانال سنت) و پرواز (549 Classon Ave. بروکلین) را راه اندازی در روزهای مختلف هفته. دستورات را می توان در وب سایت های مربوطه.

506 فرانکلین Ave. بروکلین


ظهر تا 8 بعد از ظهر روزانه

بازار ماهی و بایگانی اطلاعات مشترک در چلسی است که فروش آن معروف خرچنگ رول 1.5 پوند بخار پز خرچنگ دریایی و صدف آبگوشت و همچنین منوی گسترده ای از سوشی برنج و کاسه از طریق نان تست Tab. متناوبا, مردم می توانند با خرید غذاهای دریایی به صورت عمده از طریق وب سایت مرکتو.

75 نهم Ave.


3 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه از طریق شنبه; 3 تا 9 بعد از ظهر جمعه و شنبه

یک لیست از سوشی و ساشیمی در حال حاضر در دسترس برای بایگانی اطلاعات و تحویل از این دریایی با مضمون نقطه. امضای خود را رول شامل فریب خانه رول ساخته شده با تمپورا میگو و خیار و صدر با تند ماهی تن. سوشی جعبه با ترکیبی از رول و edamame و آشپزخانه منو ارائه می دهد خانواده-وعده های غذایی سبک مانند یک کل مرغ بو داده و دو برش دنده چشم.

142 مرسر سنت


ساعت 2 بعد از ظهر تا, تاریک, از دوشنبه تا جمعه ظهر تا تیره شنبه و یکشنبه

نیواورلئان–الهام بار که باز در سال گذشته به ارمغان آورده است از منوی غذاهای که شامل مرغ و سوسیس بامیه, خامه, ماکارونی با crawfish دم و یک شانه خوک پو’boy. نیز وجود دارد Zapp تراشه های یخ زده طوفان و رایگان پاپ کورن.

130 فرانکلین Ave. بروکلین


3 تا 9 بعد از ظهر روزانه

این نوار کوکتل است که در مورد به باز کردن زمانی که اقامت در خانه سفارش اثر در زمان در حال حاضر راه اندازی با تحویل و بایگانی اطلاعات در Grubhub و Postmates. منو از هشت خانه بطری کوکتل شامل مبارزه شیر ساخته شده با رم تاریک و آناناس آهک عمرو و Campari. نیز وجود دارد یک لیست کوچک از مواد غذایی از جمله برگر و سوخاری, حرکت تند و سریع مرغ.

509 E. ششم سنت


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>