Fujifilm شروع قرارداد خدمات از روند توسعه و تولید از سرم لیپوسام فرمولاسیون از جمله کوچک مولکول, مواد مخدر اسید نوکلئیک داروهای

Category: وب وایر Comments: No comments

FUJIFILM Corporation (رئیس جمهور: Kenji Sukeno) اعلام کرد که امروز از آن آغاز خواهد شد به ارائه خدمات قرارداد از روند توسعه و تولید از سرم لیپوسام فرمولاسیون به شرکای خود به دنبال مواد مخدر تحویل فرمولاسیون است که طراحی شده برای ارائه درمانی برای سایت های تحت تاثیر قرار. این سرویس شامل دو مولکول کوچک مواد مخدر و اسید نوکلئیک دارو*1 که در حال آماده به درمان از آینده است. به منظور ارائه سرم لیپوسام فرمول اسید نوکلئیک داروهای Fujifilm نیز وارد همکاری توافق در مارس 16, کانادا با دقت Nanosystems Inc. (در سطور بعد “PNI”) پیشرو در ارائه دهنده فن آوری برای توسعه و تولید نانوذرات درمان مبتنی بر.
 
لیپوزومها به طور مصنوعی ساخته شده از نانوذرات ساخته شده از مواد آلی فسفولیپیدها تشکیل غشای سلولی. آنها ارائه یک نوع از مواد مخدر تحویل سیستم (DDS) فناوری است که انتظار می رود به منظور بهبود ثبات مواد مخدر و عبور از غشا سلول و تحویل داروهای موثر به داخل سلول. نتیجه پژوهشی است که در حال حاضر در حال گسترش به استفاده از سرم لیپوسام فرمولاسیون نه تنها برای مولکول کوچک مواد مخدر بلکه برای اسید نوکلئیک دارو.
 
فوجی فیلم ساخته شده با استفاده از پیشرفته نانو-پراکندگی و تجزیه و تحلیل و پردازش فن آوری است که کشت شدند و پیشرفته از طریق آن توسعه گسترده محصولات برای ایجاد یک تولید روش برای اطمینان از ثبات داده ها با یگدیگر از بازار عرضه عوامل ضد سرطان*2 در لیپوزوم. بالینی فاز I مطالعات در حال حاضر در ایالات متحده سرم لیپوسام فرمولاسیون FF-10832 و FF-10850. علاوه بر این شرکت تاسیس اولین*3 مرکز تولید (701 مرکز) قادر به تولید تجاری از لیپوزوم در ژاپن, GMP*4-سازگار تسهیلات در FUJIFILM تویاما شیمیایی شرکت ، Ltd. و شروع عملیات در فوریه این سال است.
 
Fujifilm ارائه خواهد شد خدمات خود را با استفاده از در حال حاضر تاسیس اختصاصی سرم لیپوسام روش ساخت و همچنین 701 مرکز. در ضمن از طریق همکاری خود را با PNI, Fujifilm نصب خواهد شد PNI را NanoAssemblr مجموعه ای از ابزار در 701 مرکز. با PNI را NanoAssemblr و تکنولوژی Fujifilm تولید تسهیلات و خدمات هر دو شرکت با هم کار خواهد کرد برای خدمت به ترکیب خود را در سراسر جهان پایه مشتری.
 
فوجی فیلم است که متعهد به توسعه داروهای جدید که با مشتریان نیازهای پزشکی برآورده نشده و کمک به رشد بیشتر و توسعه صنعت داروسازی با حمایت از ایجاد مواد مخدر با استفاده از DDS و فن آوری های دیگر که کشت بوده است تا کنون.
 
 
*1 نوکلئیک اسید داروها استفاده به عنوان مواد تشکیل دهنده فعال اسید نوکلئیک مانند اسید دئوکسی ریبونوکلئیک (DNA) و ribonucleic acid (RNA) است که بر اطلاعات ژنتیکی. اسید نوکلئیک است biopolymer تشکیل شده از یک پایه و قند و اسید فسفریک.
*2 نمونه شامل جم سیتابین یک عامل ضد سرطان استفاده می شود به عنوان خط اول دارو برای درمان سرطان لوزالمعده و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از سرطان های دیگر, و توپوتکان یک عامل ضد سرطان مورد استفاده برای سرطان تخمدان کوچک-سلول های سرطان ریه و سرطان دهانه رحم, در میان دیگران. FF-10832 و FF-10850 که در حال حاضر تحت توسعه شامل جمسیتابین و توپوتکان به ترتیب, محصور شده در داخل لیپوزوم.
*3 ژاپن برای اولین بار GMP سازگار تسهیلات به طور انحصاری برای تولید سرم لیپوسام فرمولاسیون با توجه به بررسی Fujifilm.
*4 Good Manufacturing Practice تعریف کیفیت اقدامات برای تولید و کنترل کیفیت به عرضه با کیفیت بالا و دارویی و تجهیزات پزشکی. مرکز طراحی شده مطابق با استانداردهای GMP از ژاپن و آمریکا و اروپا.
 

برای سوالات اطلاعات در این رسانه ها از انتشار, لطفا تماس بگیرید:
رسانه های تماس با ما: شرکت ارتباطات بخش TEL: +81-3-6271-2000
دیگران: محصولات دارویی, تقسیم, تلفن: +81-2-6271-2171

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>