کامل کالبد شکافی بر روی فلوید, لیست صدمات

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینیاپولیس-جورج فلوید, مرد سیاه مرگ که هفته گذشته به دست پلیس در مینیاپولیس باعث اعتراضات گسترده در ایالات متحده و خارج از کشور تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19 در مارس 3, با توجه به کالبد شکافی منتشر شد پنج شنبه شب.

کالبد شکافی فراهم می کند چندین بالینی جزئیات از جمله این که فلوید به نظر می رسد بدون علامت.

این گزارش 20 صفحه توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی منتشر شد با خانواده اجازه اواخر روز چهارشنبه.

دوشنبه, دفتر پزشکی قانونی منتشر شده بود خلاصه یافته است که فلوید تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران و طبقه بندی شده خود را مارس 25 مرگ به عنوان یک قتل.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=iGNdgYlLQZM]

کامل گزارش کالبد شکافی توسط رئیس معاینات پزشکی Andrew Baker املای بالینی جزئیات و اشاره کرد که فلوید را از ریه ها به نظر می رسد سالم, اما او تا به حال برخی از تنگی عروق قلب است.

قبل از انتشار کامل گزارش دفتر معاینات خلاصه در دو آشکار است که فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی.” آن را نیز ذکر شده “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا” را به عنوان به خوبی به عنوان فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده از عنوان “قابل توجه دیگر شرایط است.”

به پزشکی قانونی به نظر می رسد به این نتیجه رسیدند که فلوید بود و نه امپراتور — مثال یک میزبان از آسیب وجود ندارد و در این مورد خاص petechiae یا دقت اندازه لکه های قرمز ناشی از شکسته رگ های خونی است که گاهی اوقات می تواند نشانه ای از خفگی.

همچنین در این گزارش این بود که کالبد شکافی موفق به پیدا کردن “تهدید کننده زندگی” صدمات در Floyd گردن نزدیکی سر خود ستون فقرات و قفسه سینه و مغز جمجمه و یا مربوط به حنجره.

کالبد شکافی نیز نشان داد:

• Blunt-نیروی صدمات در Floyd صورت و شانه ها و دست ها و بازوها و پاها.

• کبودی بر روی مچ دست خود را از دستبند.

• یک دنده شکسته شد در طول احیاء قلبی ریوی.

اوایل روز چهارشنبه دادستان متهم درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس متهم به فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید را گردن با جدی تر به اتهام قتل درجه دوم. همچنین برای اولین بار دادستان با صدور حکم بازداشت و اتهامات وارد علیه سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر زمانی که دست به دستبند, فلوید برگزار می شد در برابر زمین است.

به روز شده شکایت کیفری علیه چوین می گوید اقدامات او بودند “قابل توجه علی عامل آقای فلوید از دست دادن هوشیاری تشکیل توجهی آسیب بدنی و آقای فلوید مرگ نیز هست.”

غیر عمدی-قتل درجه دوم تعداد حمل حداکثر مجازات از 40 سال در زندان در مقایسه با 25 سال برای سومین قتل درجه.

“من معتقدم که شواهد در دسترس ما در حال حاضر پشتیبانی قوی تر اتهام قتل درجه دوم,” مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: بعد از ظهر چهارشنبه. شکایت علیه دیگر افسران را متهم به کمک و معاونت در جرم چوین اقدامات و قتل نفس.

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان چوین فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن در 25 مه را برانگیخته تظاهرات در سراسر کشور و در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و تبعیض است.

اتهامات ظ

تمام چهار افسران اخراج شدند و چوین در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. این سه نفر دیگر از ماموران درگیر شد و بلافاصله به اتهام ترغیب تماس از معترضان و فلوید خانواده برای آنها نیز پس از بازداشت ،

غیر عمدی-قتل درجه دوم شارژ مدعی است که چوین باعث فلوید مرگ بدون قصد در حالی که دیگری را مرتکب جرم جنایت یعنی سوم-حمله درجه. برای دیگر متهمان — Thomas Lane, J. Kueng و Tou Thao — کمک و معاونت در جرم از نظر قانونی به مثابه ارتکاب همان عمل به عنوان چوین به طوری که آنها را همان مجازات اگر محکوم کرد.

“جورج فلوید اهمیت. او عاشق خانواده اش بود و مهم زندگی او ارزش و ما به دنبال عدالت برای او و برای شما و ما را پیدا خواهد کرد آن را” الیسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

وکیل ارل خاکستری که نشان دهنده خط آسوشیتدپرس گفت که او تا به حال دیده نشده شکایت و یا صحبت با مشتری است. او گفت: خط بود و نه در زندان. قبل از اخبار به روز رسانی هزینه وکیل برای چوین کاهش یافته است به نظر و وکلای مدافع برای Thao و Kueng نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

زندان سوابق نشان می دهد Kueng بازداشت پنج شنبه بعد از ظهر. مقامات انتظار می رود خط و Thao را نیز دستگیر می شود. چوین شده است در زندان اوین از هفته گذشته.

این روایت در دیگر شکایت ها تقریبا یکسان به یک در برابر چوین. شکایت علیه لین اشاره می کند که از او پرسید: در مورد نورد فلوید در کنار او و تعجب در مورد هذیان اما در ادامه می گویند: “با وجود نظرات او متهم در زمان هیچ اقدامی برای کمک به آقای فلوید برای تغییر موقعیت خود و یا به منظور کاهش نیروی افسران با استفاده از در برابر آقای فلوید.”

شکایت علیه Kueng می گوید او قرار است بین چوین و لین و می تواند شنیدن نظرات خود را. شکایت علیه Thao که دیده می شد در اطرافیان تصویری ایستاده در نزدیکی یک جمعیت از تماشاگران می گوید: Thao در ابتدا یک داد و بیداد خویشتن داری از تیم ماشین “اما افسران تصمیم به استفاده از آن و حفظ موقعیت خود.”

افسران PASTS

پرسنل سوابق منتشر شده از این شهر نشان می دهد چوین در خدمت به عنوان یک پلیس نظامی در ارتش در اواخر 1990s. پس از استخدام شدن به عنوان یک افسر پلیس در سال 2001 او اعطا شده است دو مدال شجاعت: یکی برای این که بخشی از یک گروه از افسران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک پس از انسان اشاره کرد و یک تفنگ ساچمهای در آنها در سال 2006 و یکی برای دستگیری مرد دیگری در یک حادثه داخلی در سال 2008. در دومی حادثه چوین شکست یک درب حمام و مرد در معده است.

چوین تنبیه شد در سال 2008 برای کشیدن یک زن از ماشین خود را در سال 2007 frisking او و قرار دادن او در تیم ملی خود را پس از او متوقف شد و او برای بالا بردن سرعت 10 مایل در ساعت بیش از حد. خود داشبورد دوربین فعال نیست و یک گزارش گفت که او می توانست در مصاحبه زن در حالی که ایستاده در خارج ماشین خود را.

کوچه 37 و Kueng, 26, هر دو پیوست این گروه در ماه فوریه 2019 و نه هر گونه شکایت در فایل های خود را.

لین قبلا به عنوان یک تادیبی افسر در Hennepin County, نوجوان زندان و به عنوان یک افسر عفو مشروط در درمان مسکونی تسهیلات برای پسران نوجوان.

Kueng بود 2018 فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا که در آن مشغول به کار پاره وقت در دانشگاه امنیتی است. او همچنین به عنوان یک سرقت-پیشگیری افسر در macy’s در مرکز شهر مینیاپولیس در حالی که او در کالج.

Thao بومی همونگ سخنران پیوست و نیروی انتظامی به عنوان بخشی جامعه در زمان مسئول خدمات در سال 2008 و ترویج شد و به افسر پلیس در سال 2009. او گذاشته بعد از آن سال به دلیل کاهش بودجه و rehired در سال 2012.

در ضمن مینیاپولیس هیئت مدیره آموزش و پرورش است و فسخ آن دیرین قرارداد با پلیس برای تامین امنیت در ساختمان مدرسه.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آن را به طور کامل غیر طبیعی به پلیس در مدارس” کیمبرلی Caprini خزانه دار هیئت مدیره گفت: در بحث. او اضافه کرد که مدارس است که روابط نزدیک با مدرسه خود را از منابع افسران که افسران پلیس می توانید در ادامه آنها را با فعالیت های بعد از مدرسه “اما نه به درجه” که وجود داشته است ،

اطلاعات اين مقاله کمک by Amy Forliti استیو Karnowski اسکات Bauer, تاد, Richmond, برنارد Condon و مایکل سیساک از آسوشیتد پرس; توسط والری اشتراوس از واشنگتن پست; و توسط پل والش از مینیاپولیس استار تریبیون.

یک بخش در 06/04/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>