بودجه خسته برای $350 میلیارد کوچک-کسب و کار چک برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

SBA تحت Jovita کررنزا گفت: آن را تایید بیش از 1.6 میلیون وام های کاربردی قبل از بودجه خسته بودند.

عکس: کوین لمرقو/ایسنا

واشنگتن—نمایندگان مجلس دوباره سقوط کوتاه از توافق در دور بعدی coronavirus کمک های اضطراری روز شنبه به عنوان $350 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک از پول و میلیون ها آمریکایی های بیشتری در زمینه اشتغال مزایای آوردن تازه فوریت به مذاکرات است.

جمهوری خواهان می خواهند به تصویب 250 میلیارد دلار بیشتر برای کسب و کار کوچک وام به معنای حمایت از کارگر حقوق قبل از حرکت به کمک دیگر و محرک های پیشنهادی. دموکرات ها می خواهند به ایجاد تغییرات به کسب و کار کوچک برنامه و شامل پول برای بیمارستان دولتی و دولت های محلی و کمک های غذایی به گیرنده در کنار آن است.

در نظر پنج شنبه, نه طرف نشان داد نشانه هایی از اذعان زمین. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R. کالیفرنیا.) به خبرنگاران گفت که کنگره می تواند شامل بودجه اضافی برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی در بعد قانون اصرار تایید برای کسب و کار کوچک وجوه بلافاصله.

“در حال حاضر میلیاردها دلار در حال رفتن به بیمارستان و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آنها آن را که حساب نیست خالی,” او گفت:. “بنابراین اگر این حساب خالی است اجازه دهید مطمئن شوید که آن را پر شده است.”

اما مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت که کمبود بودجه برای شهرداری و دولت نیز لازم اقدام فوری. فرمانداران و شهرداران سراسر کشور باید به نام در کنگره به سرعت مناسب کمک های بیشتر.

“ما امیدواریم که دولت را به رسمیت شناخته و آن نیاز دارد و نه محروم ایالتی و محلی و همچنین بیمارستان ها و همچنین کسب و کارهای کوچک از هر فرصتی برای پاسخگویی به نیازهای مردم ما خدمت می کنند,” او گفت:.

در تماس با نمایندگان مجلس با رئیس جمهور تهمت نشان داد که او باز بود به با توجه به وجوه دیگر با کسب و کار کوچک وام برنامه با توجه به سن. Roy Blunt (R., Mo.).

“ظاهرا رئیس جمهور باز به بحث در مورد یک موضوع و یا دو” آقای بی پرده گفت.

بعد در روزانه خود را coronavirus نشست خبری آقای تهمت زده یک آرسنال در چشم انداز کمک های مورد تایید بودن اما گفت: تفاوت باقی مانده است. از دموکرات ها گفت: “آنها در حال تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که ما بیش از حد خوشحال با آنچه که آنها در حال تلاش برای به دست آوردن.”

وزارت کار گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 5.2 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع در یک ماه از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی به 22 میلیون.

کوچک کسب و کار برنامه شاهد افزایش تقاضا پس از راه اندازی در اوایل این ماه به عنوان فعالیت های اقتصادی حفره حفره. کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر واجد شرایط برای وام های که می تواند بخشیده شود اگر شرکت نمی کند و اخراج کارگران است. بودجه نیز می تواند مورد استفاده برای اجاره و آب و برق.

واشنگتن چهره Coronavirus

  • Mnuchin فشرده برای کمک به شرکت های وام مسکن
  • سناتورها به دنبال برای کمک به کسب و کارهای کوچک بسته خروج از برنامه وام
  • بسته کمک مانع بسیاری از فرانچایز
  • Fintech اعطای وام به کسب و کار کوچک چهره موانع

اداره کسب و کار کوچک است که اداره برنامه وام گفت: اوایل روز شنبه آن را نمی تواند قبول برنامه های کاربردی جدید و یا ثبت نام جدید وام دهندگان.

حزب دموکرات مسدود شده جمهوری خواه در تلاش برای اضافه کردن بودجه به برنامه هفته گذشته و خواهان متوقف دموکراتیک تلاش برای تصویب خود را بسته کمک. سنا به طور خلاصه به ملاقات در یک طرفدار forma جلسه بعد از ظهر پنجشنبه در زمانی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) دوباره انتقاد دموکرات ها.

“این کاملا سورئال برای دیدن دموکراتیک رهبران درمان برای حمایت از کارگران و کسب و کارهای کوچک به عنوان چیزی است که آنها نیاز به goaded به حمایت از” او گفت:.

برای رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) نگهداری می شود در بیانیه ای در توییتر که این طرح باید شامل کمک برای تلاش دیگر.

“دموکرات ها سخت در حال کار برای اطمینان از بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید منابع آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

مربوط تصویری

این کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای حمایت از کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر از پول را اجرا کنید. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که نیروهای نگه داشتن کنگره از رفع این مشکل در حال حاضر. عکس: جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ

کارکنان برای خانم پلوسی و آقای شومر صحبت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کارکنان خود را در روز پنج شنبه با بحث مجموعه به ادامه, به گفته یک سخنگوی خانم پلوسی.

بانک-صنعت مقامات می گویند کنگره ممکن است نیاز به اضافه کردن به این برنامه و یا در معرض خطر ترک برخی از کسب و کار است. SBA گفت: آن را تایید بیش از 1.6 میلیون وام های کاربردی قبل از بودجه خسته بودند.

“ما فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به بیش از 1 تریلیون دلار به منظور برآوردن تقاضای امریکا را کسب و کار کوچک” گفت: Richard شکار, مدیر اجرایی گروه تجارت مصرف کننده انجمن بانکداران.

چک حفاظت از برنامه نیست و تنها کسب و کار کوچک کمک های صندوق که قانونگذاران به دنبال به دوباره پر کردن. اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه نیز اجرا کوتاه از وجوه و یک گروه از بیش از 100 قانونگذاران از هر دو طرف امضا نامه حمایت از پول بیشتر برای کسانی که وام است.

از حمایت هر دو حزب برای بیشتر EIDL بودجه رو به دموکرات ها که تحت فشار بوده اند که شامل کمک های مالی بیشتر برای EIDL در این دور از قانون. تشکر. پیتر کینگ (R. n. y.) گفت که او انتظار دارد هر دو طرف در نهایت گرد هم می آیند در بیمارستان و دولت های ایالتی و محلی بودجه.

Coronavirus منابع

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • اطلاعات در Coronavirus en Español
  • مرور زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر
  • یک راهنمای به دولت مستندات

“اگر ما می توانیم برخی از مرتب کردن بر اساس سازش حداقل در بیمارستان و دولت های ایالتی و محلی پول که ایده آل,” او گفت:.

چند دموکرات نمایندگی رقابتی مناطق منتشر شد اظهارات روز پنج شنبه در تماس با کنگره برای جلوگیری از به تأخیر انداختن کسب و کار کوچک کمک کند. به بن بست کشیدن در اضطراب از رتبه و فایل اعضا در هر دو طرف می تواند فشار رهبری به یک مصالحه.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد همه-یا-هیچ چیز به سیاست خط خارج شدن این برنامه مهم است. PPP است که یک گلوله نقره ای است که رفع این بحران اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا یک شکاف در بودجه رخ می دهد” Rep. Kendra شاخ (D., Okla.) در بیانیه ای گفت:

چرا که قانونگذاران با احتیاط از سفر به واشنگتن رهبری حزب شده است و تلاش به سادگی قوانین است که می تواند تصویب به اتفاق آراء رضایت تلاش است که می تواند خنثی توسط یک نماینده مجلس. بسیاری از قانونگذاران خواهان کنگره برای پیاده سازی یک کنترل از راه دور سیستم رای گیری برای جلوگیری از آن امکان.

قوانین رئیس کمیته جیم مک گاورن (D. جرم است.) در روز پنج شنبه توصیه می شود تغییر قوانین خانه اجازه می دهد تا برای پروکسی رای گیری که اجازه می دهد یک نماینده مجلس برای تعیین دیگر مجلس است که حضور فیزیکی در خانه اتاق به او رأی از طرف آنها. این تغییر تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول بیماری همه گیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در حالی که خانم پلوسی گفت: از راه دور مراحل دشوار بود به پیاده سازی او نشان داد که او آماده است تا به یک تغییر قوانین به تصویب قانون.

“این که آیا آن را توسط پروکسی رای گیری و یا از راه دور رای گیری و یا هر آنچه در آن است که ما آماده هستند تا ما آن را انجام خواهد داد” او گفت.

نوشتن برای اندرو Duehren در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>