‘بد بو گالیله’ موسیقی تصویری است که هر دو 100% GoPro + 100% بد بو

Category: وب وایر Comments: No comments

مطمئن شوید که فقط راه اندازی 100% GoPro-شات موزیک ویدیو با عنوان “بد بو گالیله” است که ما movin’, groovin’ و swoonin’ به تصرف خود ما استعدادهای در GoPro. ویدئو خلاصه بازی کم نور قابلیت HERO7 سیاه و موسیقی سبک از این بد بو دسته در یک مهمانی ،

مستقیما از شرق LA, این هنر-پاپ چهارتایی می گوید که آنها در جایی بین Steely Dan و صحبت کردن سران—اتمام پوشش خود را از ضربه “این باید بود.” و با جدید تک “بد بو گالیله” (که شما می توانید گوش دادن به در زیر) bandmates گفت: آنها می خواستند به فیلم های خود را برش شل با یک پیچ و تاب و آنها می خواستند به انجام این کار در حالی که در دوره لباس به عنوان ستاره شناس مشهور گالیله.

“در این ویدئو ایده گرد هم آمدند واقعا سریع” آنها توضیح دهد. “ما قرار بود برای رفتن بر روی تور هفته بعد تا زمانی که ما تا به حال این ایده ما به دنبال کیفیت بالا و رنسانس لباس روز بعد و برنامه ریزی برای شلیک کردن روز پس از آن. ما با اعدام در واقع به عنوان به زودی به عنوان ما تا به حال این ایده از آنجا که ما نمی باید زمان را به هدر. این ما مجبور به ایجاد همه چیز را بسیار سریع و دهیم و نه سوال ما تصمیم گیری های صادقانه است که یک راه عالی برای به دست آوردن چیزی انجام می شود.”

با به طور کامل گوشت از شات لیست لباس های امن و اتوبوس حزب اندود شده تا این گروه می دانستند این DIY موزیک ویدیو نیاز به یک بازیکن کلیدی برای اجرای. این زمانی است که GoPro وارد شده است. سهولت استفاده و با استفاده از GoPro در نور کم سناریوی زوج با utra-ویدئو با کیفیت بالا قطعنامه و آن را mount-در هر نقطه بروید-در هر نقطه طبیعت ساخته شده است این اقدام دوربین از تصمیم به اجرای تصویری.

این تیم به رهبری توسط گیتاریست چارلی Glick استفاده HERO7 سیاه نصب شده به یک سه پایه برای مبادله بین دستی و سوم شخص POVs. که با پمپاژ ضبط در 1440p60 همه آنها را ترک کرده بود این بود که اجرای برخی از بد بو تازه حرکت می کند و pinkies تا جرعه جرعه شراب را برای یک حماسه موزیک ویدیو. اگر یک چیز وجود دارد مطمئن مطمئن مطمئن است از آن است که این خود بهترین است.

“همه ما واقعا به آن افتخار می کنم چرا که ما موفق به شلیک یک ویدیو واقعا سریع و ارزان و ایده اصلی در پشت این ویدئو فوق العاده خنده دار و سرگرم کننده است.”

شما می توانید مطمئن شوید که در Instagram @suresuremusic و یا گرفتن آنها را در Spotify در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>