Gap Inc. نام سونیا Syngal اجرایی

Category: وب وایر Comments: No comments

Gap Inc. (NYSE: GPS) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره به نام سونیا Syngal یک انجام خرده رهبر و مدیر عامل شرکت نمونه کارها قدیمی نیروی دریایی کسب و کار از سال 2016 به عنوان شرکت آینده اجرایی موثر مارس 23. او همچنین عضویت Gap Inc. هیئت مدیره. به عنوان Gap Inc.’s جدید مدیر عامل شرکت Syngal اولویت خواهد بود تقویت عملکرد نمونه کارها.

“برای رهبری این شرکت را در فصل بعد ما به دنبال پویا رهبر است که می تواند یک احترام عمیق برای مشتریان و تصمیم گیری لازم برای ارائه ارزش از نمونه کارها ما را از مارک های بیش از مدت طولانی” گفت: Bob Fisher, موقت, Gap Inc. مدیر عامل و زمان صندلی فاصله Inc. هیئت مدیره. “سونیا دارای تمام ویژگی ها و تجارب مورد نیاز را به طور موثر اجرا در برابر کار های پیش رو. او بسیار عالی اپراتور که همواره نوآوری و قاطع عمل او منجر با هر دو چشم انداز و قلب است.”

“این یک افتخار است که برای ساخت در این شرکت میراث غنی و سرب ما حدود 130,000 کارکنان در تبدیل کسب و کار ما و عملیات با موفقیت به رقابت در آینده” گفت: سونیا. “من متعهد به طور کامل تحقق پتانسیل ما نمونه کارها و استفاده از مقیاس ما با تمرکز بر روی تقویت عشق که میلیون ها نفر از مشتریان برای ما علامت های تجاری. برای انجام این کار ما باید بهتر اولویت بندی طرح ها و قابلیت های آن را بهبود بخشد اعدام و رانندگی ایجاد ارزش.”

این شرکت همچنین اعلام کرد که عضو هیئت مدیره بابی مارتین را نقش رئیس اجرایی موثر مارس 23. مارتین دارای تجربه ی گسترده در خرده فروشی جهان با خدمت به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Wal-Mart بین المللی به عنوان یک مدیر سابق در دیلرد Inc., و به عنوان یک عضو از Gap Inc. هیئت مدیره از سال 2002. تجارب خود را در خدمت به عنوان یک مکمل قوی برای سونیا به آنها موقعیت این شرکت به ارائه ارزش به مشتریان و سهامداران است.

دو عضو جدید به عضویت Gap Inc.’s هیئت مدیره: الیزابت اسمیت و امی مایل

این شرکت همچنین اعلام کرد که انتخابات دو عضو جدید به خدمت در هیئت مدیره موثر آوریل 1.

الیزابت اسمیت سابق مدیر عامل شرکت Bloomin’ مارک های که در آن او سوار تلاش برای انطباق با تغییر مصرف کننده چشم انداز توسط بازتعریف راحتی برای گاه به گاه-ناهارخوری بخش. در علاوه بر این به کار خود را پیشرو Bloomin’ مارک, نمونه کارها, احیای شرکت علامت های تجاری اصلی در داخل کشور و در سطح بین المللی او نیز خدمت در سمت های ارشد در آون محصولات و با کرافت غذاهای. او در حال حاضر به عنوان یک مدیر برای Bloomin’ مارک و هیلتون در سراسر جهان و کارکرده در تخته از کارتر و اساسی می باشد.

امی مایل به خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت شاهوار سرگرمی گروه ابتدا در سال 2009 نظارت بر یکی از بزرگترین تئاتر زنجیر تا 2018 زمانی که شرکت به دست آورده بود توسط Cineworld. در حالی که در راس مایل ساخته شده است شهرت خود به عنوان اپراتور و یکی از تاثیرگذارترین چهره های سرگرمی او به عنوان رهبری شاهوار تیم به رقابت و رشد در یک دوره که در آن جریان خدمات سرگرمی شروع به اخلال در تئاتر میباشد. مایل است و همچنین با تجربه عضو هیئت مدیره در حال حاضر در حال خدمت در هیئت Norfolk Southern Corporation و ASM جهانی.

در مورد سونیا Syngal

Syngal چراغ قدیمی نیروی دریایی از $7B به $8B در فروش فقط در سه سال گسترش آن در آمریکای شمالی حضور بیش از 1200 فروشگاه در آمریکا و کانادا و مکزیک و پوسته پوسته شدن آن سایت تجارت الکترونیک به هیچ. 4 بزرگترین سایت پوشاک در ایالات متحده و ساختمان رقابتی omni-قابلیت کانال. قبل از آن او بود معاون اجرایی رئیس جمهور از زنجیره تامین جهانی و محصول عملیات مسئول مدیریت Gap Inc.’s زنجیره تامین جهانی و بازتعریف بهترین در کلاس محصول به بازار مدل برای نمونه کارها خود را از مارک های.
   
پس از پیوستن به Gap Inc. در سال 2004 او در خدمت کلیدی رهبری و مدیریت به طور کلی نقش از جمله مدیر عامل شرکت کسب و کار اروپا معاون ارشد رئیس جمهور برای Gap Inc.’s تقسیم بین المللی و بین المللی خروجی را بدست آورد.
   
قبل از پیوستن به Gap Inc., سونیا تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در فورچون 500 محصولی از شرکت از جمله Sun Microsystems که در آن او رهبری عملیات تولید مدیریت زنجیره تامین و لجستیک در شرکت موتور فورد. جایی که او برگزار شد نقش در طراحی محصول با کیفیت و مهندسی ساخت و تولید.
   
او یک عضو از پسران و دختران باشگاه از امریکا حکام و خدمت در شکاف پایه هیئت امنا.

در مورد Gap Inc.

Gap Inc. پیشرو جهانی در خرده فروش ارائه لوازم جانبی و محصولات مراقبت شخصی برای مردان و زنان و کودکان تحت نیروی دریایی, Gap, Banana Republic, Athleta, Intermix جینی و جک و تپه شهرستان برندها. سال مالی 2018 فروش خالص شد $16.6 میلیارد دلار است. Gap Inc. محصولات برای خرید در دسترس در بیش از 90 کشور در سراسر جهان از طریق شرکت-اداره فروشگاه حق رای دادن در فروشگاه ها و سایت های تجارت الکترونیکی. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.gapinc.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>