پادگان L. Moreland قلم suspenseful, راز, رمان با عنوان “بیایید پرداخت مرگ خاموش”

نسخه های اخیر “اجازه پرداخت مرگ خاموش” از نیومن نشر چشمه نویسنده پادگان L. Moreland داستان ترنس آلن و داناون مایکلز, دو تا از بهترین دوستان که در یک عجیب و غریب زنجیره ای از حوادث است که می شود به طور فزاینده پیچیده; تکان دهنده داستان است که شامل بسیاری از شخصیت های پر جنب و جوش است که همه خود را در هم پیچیده در همین وب از دروغ و فریب.

“ترنس آلن و داناون مایکلز شد بهترین دوستان است و پس از بازگشت به خانه خود را, آنها مختلف مواجه می شوند تغییرات جدید. آنها به دنبال به جلو به اتصال مجدد با گذشته ، اما این گذشته دوست ارائه شده شگفتی های جدید در مورد زندگی خود را در حال حاضر—این برای اولین بار است که او تا به حال یک خانواده و یک خواهر که در نهایت با او درگیر شد Terrence آلن در یک رابطه, او شدیدا اعتراض کرد. اما پس از یک دوره از زمان ورونیکا شد گم شده است. پلیس نامیده می شدند و شروع به تحقیقات در مورد ناپدید شدن او. پس از آن, Terrence آلن تا به حال مراسم با دوست دختر سابق خود را پس از مصاحبه توسط دو کارآگاه به نام کلی و Micelle. اما نه قبل از یکی از کارآگاهان نشان داد به دیگری که او در داشتن یک رابطه احتمالا با همان زن است. اما نام او متفاوت بود که او به رسمیت شناخته شده از یک عکس از او فرستاده شده به آنها را برای شناسایی از مادر…”

منتشر شده توسط نیومن چشمه انتشارات پادگان L. Moreland قوی داستان لایه برداری پشت لایه بر لایه هایی از اسرار, افشای حقیقت هر یک از شخصیت است که نگه داشتن. خواندن همراه به کشف نقشی که هر یک از شخصیت های بسیاری در این فکری و گیج کننده طرح. به عنوان کارآگاه اختصاص داده شده به از بین رفتن مورد به آرامی دور تراشه در حقیقت آنها تبدیل به عجیب نیز درگیر است.

تجربه خود را در grippingly suspenseful ادبیات پادگان L. Moreland با حمایت از او در کتاب “بیایید پرداخت مرگ خاموش” به او ارائه آن به این مارس 14th به مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
بیایید پرداخت مرگ خاموش
نویسنده | پادگان L. Moreland
ناشر | نیومن انتشارات چشمه
| تاریخ انتشار اکتبر 22, 2018
نوع | Crime/Mystery
ISBN-13 | 978-1-64096-363-4
شومیز قیمت | $19.95

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید