گارتنر CFO نظرسنجی نشان می دهد 74 درصد از سازمانها به تغییر برخی از کارکنان به کار از راه دور به طور دائم

Category: وب وایر Comments: No comments

یک Gartner Inc. بررسی 317 CFOs و دارایی رهبران در مارس 30, 2020* نشان داد که 74 درصد از سازمان ها حرکت خواهد کرد و حداقل 5 درصد خود را که قبلا در سایت نیروی کار به طور دائم کنترل از راه دور موقعیت پست-COVID 19.

“این داده ها یک مثال از تاثیر ماندگار فعلی coronavirus بحران خواهد شد که در راه شرکت انجام کسب و کار” گفت: الکساندر Bant, عمل, معاون تحقیقات گارتنر امور مالی عمل. “CFOs در حال حاضر تحت فشار محکم به مدیریت هزینه به وضوح حس یک فرصت برای تحقق بخشیدن به هزینه مزایای نیروی کار از راه دور. در واقع نزدیک به یک چهارم از پاسخ دهندگان گفته آنها حرکت خواهد کرد حداقل 20 درصد از آنها در سایت به کارکنان دائمی از راه دور موقعیت.”

شکل 1: 74 درصد از شرکت در برنامه به طور دائم تغییر بیشتر کار از راه دور پست COVID-19

با 81 درصد از CFOs قبلا گفتن گارتنر که آنها برنامه ریزی شده به بیش از تعهدات قراردادی خود را به کارگران ساعتی از راه دور کار یکی از نمونه های خلاق صرفه جویی در هزینه ارشد امور مالی رهبران به دنبال به منظور جلوگیری از شدیدتر کاهش و به حداقل رساندن حرکت نزولی تاثیر به عملیات. CFOs قبلا گزارش گارتنر که آنها را برای گام های بیشتر برای حمایت از کارکنان در این منطقه با تنظیم به بیشتر ساعات کار انعطاف پذیر و ارائه شرکت صادر شده و کار از خانه تجهیزات. این عمل توسط امور مالی رهبران کمک به حداقل رساندن اختلالات کارگران رو ممکن است به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

“اکثر CFOs تشخیص دهد که تکنولوژی و جامعه تکامل یافته را به کار از راه دور بیشتر دوام برای طیف وسیع تری از موقعیت های از قبل گفت:” آقای Bant. “در امور مالی خود عملکرد 90 درصد از CFOs قبلا به ما گزارش که آنها انتظار دارند حداقل اختلال به حسابداری خود را نزدیک روند تقریبا با همه فعالیت ها قادر به اجرا کردن سایت.”

به عنوان سازمان همچنان دست به گریبان با ادامه اختلال در کسب و کار از COVID-19 دائم کار از راه دور می تواند مکمل اقدامات کاهش هزینه که CFOs در حال حاضر گرفته شده و یا طرح خود را. در گارتنر در تازه ترین نظرسنجی 20 درصد از پاسخ دهندگان نشان داد آنها معوق در قضیه تکنولوژی صرف با اضافی 12% برنامه ریزی برای انجام این کار است. اضافی 13 درصد از پاسخ دهندگان اشاره کرد آنها در حال حاضر ساخته شده کاهش هزینه املاک و مستغلات در هزینه با 9 درصد برنامه ریزی برای اقدامات در این منطقه در ماه های آینده.

گارتنر مشتریان می توانید جزئیات بیشتر در CFO اقدامات در پاسخ به COVID-19: هفته 30 مارس سال 2020 است.

غیر مشتریان می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا و پیدا کردن یک انتخاب coronavirus-منابع مرتبط در اینجا.

*در مورد گارتنر CFO گروه
در پاسخ به فوری CFO تقاضا گارتنر مالی برگزاری هفتگی CFO گروه به عنوان یک فروم برای CFOs به بحث ظهور COVID-19-مربوط به مناطق از نگرانی و اقداماتی که آنها در حال بدست گرفتن و یا گرفتن نیست. این یافته ها در این نسخه از یک نظرسنجی از CFOs و مستقیم خود را گزارش منتهی به دوم گروه میزبانی دوشنبه, مارس 30 که شامل بیش از 250 CFOs.

در مورد گارتنر امور مالی عمل
این گارتنر امور مالی عمل کمک می کند تا ارشد مدیران مالی خود را برآورده اولویت دارد. گارتنر ارائه می دهد منحصر به فرد و وسعت و عمق محتوا برای حمایت از مشتریان در موفقیت فردی و ارائه طرح های کلیدی است که برش در سراسر سرمایه گذاری توابع به درایو کسب و کار تاثیر است. اطلاعات بیشتر در https://www.gartner.com/en/finance/finance-leaders

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>