گارتنر می گوید: رئیس فروش افسران راضی هستند با تنوع جنسیتی در عین حال زنان باقی می ماند کمتر در تمام سطوح

Category: وب وایر Comments: No comments

هشتاد و چهار درصد از رئیس فروش افسران (سازمان های جامعه مدنی) گزارش آنها راضی هستند با تنوع جنسیتی خود را به سازمان فروش; اما مردان هنوز تعداد زنان در تمام سطوح سازمان با توجه به Gartner Inc.

“در حالی که سر از فروش به طور کلی راضی با تنوع خود را سازمان تحقیقات ما نشان داد که شکاف جنسیتی است که هنوز هم بزرگ نیست و بهتر با وجود توجه بیشتر حال پرداخت به این موضوع گفت:” کریستینا گومز, مدیریت, معاون رئیس جمهور در گارتنر فروش عمل. “در حالی که بسیاری از سازمان ها را ساخته اند پیشرفت با استخدام زنان در فروش مدیران و نقش رهبری بسیاری هنوز سقوط راه پشت همتایان مرد خود در شبیه نقش و درک تفاوت بین زن و مرد از کارکنان ممکن است به همین دلیل است.”

گارتنر دولت جنسیتی تنوع در فروش: 2020 گزارش نشان می دهد انحراف از برداشت در پیشرفت نسبت به بستن شکاف جنسیتی در سازمان فروش در میان سازمان های جامعه مدنی, خرید و فروش, رهبران و تکرار فروش. با وجود سازمان های جامعه مدنی تلاش برای بهبود جنسیتی تنوع نزدیک به سه چهارم (74%) از پاسخ دهندگان زن و بیش از نیمی از پاسخ دهندگان مرد و گزارش داد که سازمان های خود را هنوز مردسالار فروش فرهنگ است.

دیگر یافته های کلیدی است که نشان می دهد گنجاندن مشکل هنوز وجود دارد در درون سازمان فروش عبارتند از:

  • 66 درصد از زنان و 56 درصد از مردان گزارش شده است که سازمان خود را در تلاش برای حفظ بالا انجام نر فروش حرفه ای.
  • 61 درصد از زنان بر این باورند که آنها باید از این فرصت برای پیشرفت به عنوان همتایان مرد خود با همان مهارت و صلاحیت است.
  • 55 درصد از زنان بر این باورند که شرکت خود را nonmonetary پاداش درخواست تجدید نظر به همان اندازه برای مردان و زنان است. این است که از سال 2017, زمانی که 94 درصد از مردان و 68 درصد از زنان موافقت کرد که شرکت خود را nonmonetary پاداش درخواست تجدید نظر به همان اندازه برای مردان و زنان است.
  • 63 درصد از زنان موافقت کرد که زنان و مردان باید دسترسی برابر به منابع در رسیدن و یا بیش از اهداف در سازمان فروش.

“جنسيت و تنوع است و نه در افزایش فروش سازمان و عمیق misalignments بین مردان و زنان ادراکات از جنسیت و تنوع چالش ها باقی می ماند,” اضافه شده خانم گومز. “تا زمانی که این تعصبات باقی می ماند آن را سخت خواهد بود برای رهبران ارشد به شناسایی چگونه سازمان خود را’ هنجارها و فرهنگ نیاز به تغییر را به خود جلب بالا انجام کاندیداهای زن و حفظ زن فروش رهبران.”

به طور موثر بهبود تنوع جنسیتی در سازمان فروش سر فروش نیاز به یک برنامه ریزی شده و هدفمند با رویکرد حسابرسی گسترده ای از عناصر خود را, کارمند, تجربه — از استخدام و, استخدام, برای, نگهداری, پیشرفت و به طور کلی فرهنگ — به منظور شناسایی و از بین بردن سیاست های منسوخ شده هستند که معایب به زن استعداد.

گارتنر برای فروش رهبران مشتریان می توانید اطلاعات بیشتر در مورد طرح های که باید به دنبال به منظور بستن شکاف جنسیتی در گزارش “وضعیت جنسیتی تنوع در فروش: 2020 گزارش.”

در مورد گارتنر CSO و فروش رهبران کنفرانس

رهبران فروش صورت بی سابقه ای تغییرات در انتظارات مشتری فن آوری و استعداد نیاز به درایو نتایج. در گارتنر CSO و فروش رهبران کنفرانس وقوع اکتبر و 6-8 سال 2020 در لاس وگاس رهبران فروش خواهد آموخت که از آخرین تحقیقات و کارشناسان گارتنر پوشش فروش استعداد مشتری, رفتار خرید, فروش, توانایی و عملیات فروش. به دنبال اخبار و به روز رسانی از این رویداد در توییتر در #GartnerSales.

در مورد گارتنر برای رهبران فروش

گارتنر برای فروش رهبران را فراهم می کند سر از فروش و تیم خود را با بینش مشاوره و ابزار آنها نیاز به آدرس ماموریت حیاتی در میان اولویت های نصب فشار به رشد از طریق مشتریان موجود و جدید. با گسترده کمی و کیفی تحقیقات گارتنر برای فروش رهبران کمک می کند تا تیم فروش مبارزه با کالایی و قیمت مبتنی بر خرید و توسعه و حیاتی مدیر و فروشنده با مهارت بالا بردن ارزش فروش تعاملات باز موجود پتانسیل رشد و بهینه سازی نیروی فروش توانایی. به دنبال اخبار و به روز رسانی از گارتنر فروش عمل در توییتر و LinkedIn با استفاده از #GartnerSales.

در مورد گارتنر

Gartner Inc. (NYSE: آن) پیشرو در جهان تحقیق و مشاوره شرکت و عضو S&P 500. ما تجهیز رهبران کسب و کار با ضروری بینش مشاوره و ابزار برای رسیدن به ماموریت خود-انتقادی اولویت امروز و ایجاد سازمان های موفق از فردا.

ما بی نظیر ترکیبی از متخصص-چراغ پزشک-منابع و داده محور پژوهش هدایت مشتریان به سوی حق تصمیم گیری در مسائل که مهم ترین است. ما یک مشاور مورد اعتماد و هدف منبع برای بیش از 15000 شرکت در بیش از 100 کشور در سراسر تمام توابع اصلی در هر صنعت و اندازه شرکت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما کمک به تصمیم گیرندگان سوخت آینده کسب و کار بازدید gartner.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>