دوستیابی گی برنامه Grindr به فروش دلار 608 میلیون

Category: کیو نیوز Comments: No comments

صاحبان گی دوستیابی برنامه Grindr خواهد شد و فروش آن در حدود $US608.5 میلیون پیش از ماه ژوئن مهلت محروم. پکن Kunlun گفت جمعه این توافق به فروش آن 98.59 درصد از سهام خود در این برنامه به سن ویسنت کسب LLC. شرکت مادر GROWLR نیز به فروش می رسد این هفته است.

کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) باید تایید فروش.

تبلیغات

Kunlun قبلا خریداری اکثریت سهام در Grindr در سال 2016 و باقی مانده این شرکت در سال 2018 است.

این CFIUS زودتر تنظیم ژوئن 2020 تمدید مهلت چینی gaming شرکت به فروش نرم افزار. بدن هرگز اعلام کرد که چرا از آن نیاز به فروش.

با وجود این که به نظر می رسد امن فرض کنیم دولت آمریکا نگرانی در مورد احتمال از دولت چین برداشت اطلاعات از داده های شخصی کاربران برنامه.

در سال 2018 دو سناتور ایالات متحده آمریکا نوشت: به Grindr درخواست چگونه برنامه حفاظت از حریم خصوصی کاربران زیر چینی صاحب. در سال 2019 رویترز گزارش داد که Kunlun مجاز پکن مبتنی بر مهندسین دسترسی به اطلاعات شخصی میلیون ها نفر از آمریکایی ها Grindr کاربران است.

صاحبان جدید

که اطلاعات کمی در دسترس بالقوه مالک جدید سن ویسنت کسب. تنها شناخته شده سرمایه گذار در این کنسرسیوم است جیمز لو معاون رئيس جمهور سابق در بایدو. Baidu آغاز شد که به عنوان یک موتور جستجو است که در حال حاضر یکی از بزرگترین AI و شرکت های اینترنتی در جهان است.

Growlr

فروش Grindr در اخبار است که شرکت مادر گی دوستیابی, برنامه, برای, خرس, GROWLr نیز به فروش می رسد. ProSiebenSat.1 و کلی اطلس مشترک شرکت NuCom گروه خود را اعلام کرد کسب این دیدار که خریداری GROWLr یک سال پیش.

این شرکت ها در حال حاضر کنترل دوستیابی مارک شف و eharmony در میان دیگران.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>