گی, اسکورت تهدید به خارج بدنام ای ‘Lady G’

Category: کیو نیوز Comments: No comments

آمریکایی, گی, اسکورت تهدید در توییتر دیروز به خارج بدنام ای آنها نام مستعار “بانوی G’. اسکورت و بزرگسالان مجری Sean هاردینگ همه چیز را هنگامی که او در توئیتر خود نوشت که هر کارگر جنسی او می دانست که تا به حال در برخی از مراحل استخدام شده توسط بدنام حزب جمهوری خواه و سناتور.

این سناتور در سوال بود که قبلا یک منتقد صریح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول تهمت ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, لیندسی گراهام, اوه — Lady G — توصیف او به عنوان “یک مسابقه-طعمه بیگانه مذهبی bigot…”

تبلیغات

البته میلیون ها نفر از مردم با آن موافق است. این سناتور خود را تغییر ذهن خود را به طوری که مفسران سیاسی هنوز در تلاش برای درک U-نوبه خود. در سال 2019 گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن “من شخصا او را دوست دارم. ما بازی گلف. او بسیار خوب برای من است.”

بانوی گرم در حال حاضر اغلب باعث می شود که اخبار خود را ظاهرا بی حد و حصر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

بانوی گرم را انکار می کند و می گی

با وجود سال از حدس و گمان خود را در مورد تمایلات جنسی او را انکار می گی. برادوی ستاره Patty LuPone سال گذشته توییتی در مورد او و پس از او دفاع نژادپرستانه توییتهایی با مغلوب ساختن پیشی جستن. او به نام او ننگ و نام او را به “فقط بیا’. محافظه کاران به سرعت متهم دیرین LGBTIQ متحد از همجنسگرا ستیزی.

به نظر می رسد با این حال که آخرین دور از حدس و گمان ثابت خواهد کرد که به مراتب مخرب تر است. آمریکا رسانه های جریان اصلی در حالی که هنوز گزارش این داستان قطعا خرناس اطراف. همچنین وکلا در حال ارائه نرم افزار رایگان خدمات حقوقی به هر همراهی که مایل به شکستن عدم افشای توافق بانوی گرم گفته می شود اصرار آنها ثبت نام قبل از پرداخت برای خدمات خود را.

آیات روز گذشته گمانه زنی ها که بانوی گرم در حمایت از اسکورت شاید کمک کرد تا توضیح دهد که چرا او ناگهان تا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

سیاست تفرج

تفرج مردم برای تمایلات جنسی خود را اغلب جذب opprobrium. فعالان و نویسندگان Dan Savage و میکل آنژ Signorile در زمان توییتر را توضیح دهد.

تبلیغات

ما ترک آخرین کلمه به Kiko در توییتر.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>