گی یاغی الیور پک: ملکه بازار مال فروشان

Category: کیو نیوز Comments: No comments

مبهم گی یاغی الیور پک همجنسگرا اما شخص ناشناس در حاشیه کلاه کابوی فقط منتشر شد مطمئن-آتش آمار ملکه بازار مال فروشان”.

الیور پک به ظاهر از هیچ جا آمد در سال گذشته با اولین آلبوم خود را تسویه حساب. در واقع 31 ساله گی گاوچران خواننده می گوید او در آغاز کار به عنوان یک سرگرم کننده در سن ده. مستقر در کانادا زندگی می کردند به عنوان یک کودک در آفریقای جنوبی و بریتانیا است. اینترنت sleuths سال گذشته دنبال الیور واقعی هویت خود را بر پایه متمایز خالکوبی. با این حال او می گوید که او ترجیح میدهد برای حفظ گمنامی.

تبلیغات

“این که آیا یا نه الیور بود نام من متولد شد و با بی ربط است.

“من درک می کنم وجود وسوسه را امتحان کنید و چیزی را اشکار کردن آنچه که من انجام می دهم اما برای انجام این کار خواهد بود به دست نقطه به طور کامل.”

“همه من از این است که مردم احترام من کار و از همه مهمتر طرفداران من به اندازه کافی برای حفظ این مهم بخشی از بیان من به عنوان یک هنرمند است.”

الیور پک – ملکه بازار مال فروشان

خجسته با صاف باریتون الیور پک صدای قطاری همان حس بی کس رها Roy Orbison را به خوبی انجام داد.

“من نسبتا تنهایی احساس بسیار مطرود و بیگانه.

“بنابراین من ترجمه آن را به یک کشور غربی و ستاره بود که این کابوی تنها شکل است.”

پس از دستیابی به موفقیت به جریان اصلی موفقیت Lil Nas X و فوری خود اعلام و مبارز جشن تمایلات جنسی خود الیور پک به نظر می رسد که آمده است همراه دقیقا در زمان مناسب.

این ویدئو را برای “ملکه بازار مال فروشان” ویژگی های هر دو کشیدن ملکه و دو روح و روان مردم است. به عنوان Lil Nas X الیور پک و بسیاری دیگر اشاره اقلیت بودند و بخش بسیار زیادی از غرب قدیمی قبل از whitewashed و pinkwashed توسط هالیوود است. وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد سیاه و سفید و یا, گی, کابوی.

در حال حاضر به نظر می رسد با بین المللی موفقیت هنرمندان مانند Lil Nas X و یاغی الیور پک ما در آخرین, را, درست, گی, گاوچران تاریخ است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.</

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>