گی با مربی شخصی را بلانت پیام به مردان التماس به استفاده از سالن ورزش

Category: کیو نیوز Comments: No comments

کانادا بدنسازی صاحب گذراند بلانت نامه پاسخ به درخواست از مردان همجنس باز سالن ورزش به آنها در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

رایان Wolman (تصویر) اجرا می شود که Motus آموزش استودیو در تورنتو در زمان به Instagram برای نوشتن نامه ای به “بچه گی در مجلس برنامه های عضله خرس در Facebook, مدار پسران در Insta.”

تبلیغات

“ما نیاز به صحبت. جلوگیری از درخواست من اگر باشگاه من باز است. آن را نمی,” او نوشت.

“توقف درخواست من اگر باز خواهد شد آن را برای شما. من نمی خواهد. بله, من می دانم که چقدر به شما فقط پیشنهاد من در هر ساعت. هیچ. من نمی خواهد اجازه دهید شما را در.

“از آنجا که آن را غیر قانونی آن را غیر مسئولانه و کاملا رک و پوست کنده به شما نیاز به جلوگیری از.

“ما همه در یک بیت از شوک سمت راست در حال حاضر. همه. از. ما. ما باید در خانه بمانند. این واقعیت است که شما مایل به در معرض خطر خود را در بهداشت و سلامت مردم در اطراف شما دلیل این که شما نیاز به ‘بدنسازی’ بد [است] واقعا در مورد.

“من درک می کنم که اضطراب و دیگر مسائل مربوط به سلامت روان تاثیر می گذارد عجیب و غریب قوم بیشتر است. من درک بدنسازی می تواند یک پناهگاه.”

با این حال در طول COVID-19 pandemic, او گفت:, “شما به سادگی رفتن به پیدا کردن راه های دیگر به کانال که انرژی است.”

“معمولا من هیجان زده هستم که شما قرار داده و تلاش بسیار در,” او گفت:.

“شاید این زمان خوبی برای در نظر گرفتن که چرا شما مایل به خطر سلامت خود را برای رفتن به محل طراحی شده برای افزایش سلامت خود را.

“نیست که کمی عجیب و غریب ؟ شما شاید معتاد ؟ اگر شما معتاد به تناسب اندام (که شما می توانید در خارج و یا در خانه) و یا آیا شما معتاد به ‘بدنسازی’?”

‘شاید آن زمان برای سم زدایی’ در طول COVID-19 انزوا

Wolman در ادامه می گویند در حالی که جدا شده و در خانه در طول همه گیر مردم هنوز هم قادر به ورزش است.

“بله, من می دانم که صفحه اصلی تمرینات را ندارد و شما همان gainz اما این که چگونه آن را,” او نوشت.

“اما شاید آن زمان برای ارزیابی برخی از منفی در اینجا و انجام یک بیت از یک سم زدایی. ورزشگاه محل آن را زندگی خود را.

تبلیغات

“در حال حاضر یک باشگاه ورزشی می تواند در کاهش کیفیت زندگی خود را و یا حتی آن را به پایان.

“بنابراین من نمی خواهم شما در ورزشگاه در حال حاضر. من نمی مراقبت از آنچه به شما ارائه دهد. این خوب نیست برای من خوب نیست, برای جامعه خود, و آن را به عنوان جهنم مطمئن برای شما خوب نیست.

“اگر شما نیاز به کمک دارید کمک بخواهید. ما در این با هم. #StayStrongStayHome.”

ورزش ضروری است در حالی که در انزوا

هفته گذشته دولت فدرال مجبور به ورزشگاه نزدیک برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم به دنبال راه های دیگر برای ورزش است.

تناسب اندام بسیاری از مراکز و مربیان شخصی در حال ارائه رایگان آنلاین تمرینات شما می توانید جریان و دیگران را نیز گرفته تا ورزش در خارج از منزل.

آموزش در فضای باز است که در حال حاضر محدود به حداکثر دو نفر تحت حکومت دستورالعمل.

اما کارشناسان بهداشت و درمان در حال اصرار استرالیا برای ادامه ورزش. این یکی از معدود دلایل معتبر برای مردم به صرف زمان در خارج در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما شما باید تمرین های اجتماعی فاصله نگه دارید تا خوب شیوه های بهداشت و شستن دست های خود را هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی.


مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله.

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>