گی, لهستانی, زن و شوهر را از رنگین کمان ماسک برای مبارزه با کروناویروس و هوموفوبیا

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک زوج همجنسگرا در لهستان را از دست صدها نفر از رنگین کمان ماسک صورت در این کشور به اصطلاح “همجنسگرایان-رایگان” مناطق برای مبارزه با همجنسگرا ستیزی و coronavirus.

رهبران محلی اعلام کرده اند یک سوم از این کشور یک “همجنسگرایان-رایگان” منطقه عبور قطعنامه مخالف “همجنسگرایان ایدئولوژی” و تعهد به اجتناب از لحاظ مالی حمایت از سازمان های غیر دولتی که در ترویج حقوق برابر.

تبلیغات

اما, گی, زن و شوهر, Jakub و Dawid Mycek-Kwiecinski دو به خوبی شناخته شده یوتیوب ستاره در لهستان تصمیم گرفت که در این صورت از این هوموفوبیا آنها را به جای گسترش مهربانی و مثبت در طول بیماری همه گیر.

“بسیاری از مردم لهستان تماس [LGBTIQ مردم] طاعون” Jakub توضیح داد: در Facebook.

“بنابراین ما فکر کردیم که اگر ما به کمک به مردم در غلبه بر واقعی طاعون آنها ممکن است تغییر ذهن خود را. من می دانم آن را ساده و بی تکلف اما اگر ما می توانید انجام دهید چیزی خوب پس چرا که نه ؟

“ما قرض خیاطی از مادر بزرگ من و شروع به دوخت ماسک به آنها را به صورت رایگان در خیابان.

“ما ماسک منحصر به فرد هستند چرا که آنها رنگین کمان! با حمایت از یکی از دوستان که یک خیاط ما ایجاد 300 نفر از آنها را.”

زن و شوهر و سپس آنها را در زمان به خیابان های شهرهای گدانسک, Gdynia و سوپوت در لهستان به آنها را برای عبور و مرور به صورت رایگان.

“ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم برای مثبت ماندن [در طول COVID-19 pandemic],” Jakub گفت.

“ما خوشحال هستیم که به دیدن شور و شوق زیادی در اطراف ما رنگین کمان ماسک. اما بالاتر از همه, ما امیدواریم که که به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به حفاظت از خود را از coronavirus.”

لهستان در حال حاضر در مستند و دیدم بزرگترین سنبله در coronavirus موارد در آخر هفته رویترز گزارش داد.

همانطور که از یکشنبه این کشور اروپایی بود 9,287 تایید coronavirus موارد و 360 مرگ و میر.

سازمان دیده بان Jakub و دیوید تلاش های زیر:

تبلیغات

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>