GE تحقیقات مرکز توسعه فناوری arm برای شرکت جنرال الکتریک (NYSE: GE) اعطا شده است 4.2 میلیون دلار در بودجه از وزارت انرژی انرژی خورشیدی فناوری های دفتر (ستو) برای کمک به توسعه و استقرار شبکه پیشرفته-تشکیل فتوولتائیک (PV) اینورتر کنترل فن آوری است که می تواند قابل اعتماد پشتیبانی از مقادیر بالاتر از انرژی خورشیدی در شبکه است. این کار نگه می دارد همگام با ملت ایران در حال تغییر شبکه برق سیستم است که بیشتر انرژی از توزیع و منابع تجدید پذیر.

امروز باد و انرژی خورشیدی اینورتر متصل به شبکه بستگی موجود در ولتاژ و فرکانس سطوح به تحویل قدرت. این متفاوت است از سنتی ژنراتور مانند توربین گاز و بخار که دیکته و یا فرم ولتاژ و فرکانس در کدام سطح شبکه عمل می کند.

توسعه “شبکه-تشکیل” کنترل اجازه خواهد داد که باد و انرژی خورشیدی اینورتر به صورت ولتاژ و فرکانس سطوح مانند سنتی ژنراتور و ایجاد فرصت بیشتر و بیشتر انعطاف پذیر ادغام این منابع به شبکه.

“وقتی که می آید به انرژی خورشیدی و دیگر منابع تجدید پذیر, همه راهها از طریق اینورتر” گفت: Maozhong, گونگ, مهندس ارشد برق قدرت فن آوری جنرال الکتریک پژوهش است. “به عنوان ملت شبکه را می بیند بیشتر برق از خورشید و باد آن را به پیشرفته اینورتر برای حفظ قابلیت اطمینان است.”

گونگ افزود: “به عنوان بخشی از این پروژه ما را توسعه و زمینه-تست شبکه پیشرفته-کنترل تشکیل قادر می سازد که بسیاری از منابع توزیع شده به ارائه قابل اعتماد و انعطاف پذیر قدرت مانند سنتی ژنراتور انجام دهد. ما خواهد شد و اعتبار این فن آوری های جدید GE با استفاده از انرژی های تجدید پذیر تجاری PV LV5 اینورتر پلت فرم. هدف این است که به یک راه حل آماده به صورت تجاری استقرار و پیاده سازی برای حمایت از این کشور افزایش انرژی خورشیدی نمونه کارها.”

گونگ توضیح داد که در حالی که شبکه تشکیل اینورتر کنترل تکنولوژی جدید است که چالش بزرگ است که قادر می سازد بسیاری از توزیع شبکه-تشکیل اینورتر منابع به با هم عمل می کنند مانند سنتی ژنراتور بدون ایجاد مسائل مربوط به ثبات. این تیم به این آدرس با یک راه حل جامع که شامل شبکه پیشرفته-تشکیل کنترل سیستم مدل سازی و تجزیه و تحلیل و آزمایشات گسترده و اعتبار.

با توجه به داده های اخیر از وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده آمریکا تجدید پذیر تولید برق دو برابر از 382 میلیون مگاوات ساعت (مگاوات ساعت) در سال 2008 به 742 میلیون مگاوات ساعت در سال 2018 است. نسل خورشیدی افزایش یافته است و نزدیک به 50 بار در طول همان دوره از 2 میلیون مگاوات ساعت به 96 میلیون مگاوات ساعت.

در این سال EIA می گوید خورشیدی و باد را به حساب 76 ٪ از تمام ظرفیت برنامه ریزی شده ارسال شده است. این رشد افزایش دادن به اینورتر-تحت شبکه است که نیاز به فن آوری های پیشرفته برای اطمینان از پايداری شبکه.

GE پژوهش انتخاب شده به عنوان بخشی از فن آوری های انرژی خورشیدی کار سال مالی 2019 برنامه بودجه. برای آن پروژه گونگ منجر خواهد شد تیم چند رشته ای از برق قدرت و برق کنترل کارشناسان به توسعه کنترل پیشرفته فن آوری برای PV inverters است که می تواند حمایت از افزایش انرژی خورشیدی بار بر روی شبکه. تیم توسعه برای کنترل فردی و خوشه های شبکه-تشکیل PV inverters برای بهبود پايداری شبکه تحت شرایط مختلف و زمینه آزمون آنها در جنرال الکتریک تجاری PV inverter.

به عنوان بخشی از 4.2 میلیون دلار تعاونی جایزه از ستو جنرال الکتریک و شرکای آن کمک خواهد کرد یک سهم هزینه از $1.4 میلیون آوردن مجموع سرمایه گذاری برای این پروژه به 5.6 میلیون.

در مورد فن آوری های انرژی خورشیدی, دفتر
وزارت انرژی انرژی خورشیدی فناوری های دفتر پشتیبانی در مراحل اولیه تحقیق و توسعه برای بهبود قیمت و کارایی و ارزش فن آوری های خورشیدی بر روی شبکه. اطلاعات بیشتر در energy.gov/solar-office.

در مورد جنرال الکتریک تحقیقات

GE پژوهش جنرال الکتریک نوآوری نیروگاه که در آن پژوهش مطابق با واقعیت است. ما یک تیم در سطح جهانی از علمی و مهندسی و بازاریابی در ذهن, کار در تقاطع فیزیک و بازارهای فیزیکی و فن آوری های دیجیتال و سراسر یک مجموعه گسترده ای از صنایع برای ارائه به جهان در حال تغییر و نوآوری و قابلیت های برای مشتریان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de