GenapSys راه اندازی ترتیب در آسیا در میان مرگبار شیوع کروناویروس و اعلام مبلغ 75 میلیون دلار بودجه جدید

GenapSys Inc. امروز اعلام کرد راه اندازی آن ژن ترتیب در آسیا و اقیانوس آرام (APAC) منطقه از جمله کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و رشد سریع چینی توالی ژن بازار است که در حال حاضر در مرکز گسترش شیوع کروناویروس. این شرکت در حال گسترش در سطح بین المللی با بیش از 25 distributorship معاملات را امضا کرده است و همچنین اعلام $75 میلیون نفر در تامین مالی برای کمک به مقیاس جهانی آن حضور.

با استفاده از توالی برای درک بهتر Coronavirus

در حال حاضر Coronavirus در حال گسترش است در افزایش نرخ از طریق چین و بخش هایی از آسیا به عنوان محققان در حال مسابقه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ژنتیک توالی پشت بسیار مسری بیماری است. دانشمندان با استفاده از توالی ژن به مطالعه گونه ها و جهش های ژن موجود در افراد آلوده به امید درک منشاء شیوع و پیدا کردن راه حل برای مهار این بیماری است.

در موازی با اجرای آن در APAC منطقه GenapSys است که به طور فعال به دنبال شریک محلی آژانس های بهداشت و محققان به دست محققان با دسترسی به بینش فراهم شده توسط توالی. با آن بسیار دقیق و قابل حمل و مقرون به صرفه توالی تکنولوژی شرکت با هدف کمک به حمایت از کنترل و محدود کردن گسترش فعلی و آینده شیوع است.

100x کوچکتر و ارزان تر از میراث high-throughput sequencer این GenapSys ترتیب منحصر به فرد قرار برای این نوع بحران و پاسخ. این دستگاه می تواند اجرا کردن استاندارد یک منبع قدرت است و به اندازه کافی کوچک به جا در پشت یک کامیون و یا مستقر در بیمارستان ها و فرودگاه ها و حمل و نقل عمومی هاب برای نتایج سریع ویروس در نمونه است.

“در شیوع مانند آنچه که ما در حال دیدن با Coronavirus محققان و مقامات بهداشتی نیاز به دسترسی ژنتیکی بینش به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: اوایل GenapSys مشتری, Dr. شیعه Yongyong استاد در شانگهای Jiao تانگ دانشگاه و تحقیقات همکار در کلینیک مایو. “با ایجاد این ترتیب دقیق و مقرون به صرفه GenapSys کمک خواهد کرد که فعال کردن هزاران نفر از محققان و آزمایشگاه خود را به یک ترتیب سنج و کمک به افزایش جامعه پزشکی را به درک درستی از این زمان شیوع بیماری به عنوان بیماری های دیگر است که عبارتند از: سرطان و فراتر از آن.”

“به عنوان یک بهداشت و درمان شرکت GenapSys مایل به کمک در هر راه ما می توانیم برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند با فعال کردن موثر درمان سرطان بهتر از بیماری همه گیر پاسخ و فراتر از آن” گفت: GenapSys موسس و مدیر عامل شرکت دکتر Hesaam Esfanyarpour. “ما را تشویق سازمان بهداشت و درمان, محققان, سنجش و ارائه دهندگان خدمات تشخیصی توسعه دهندگان محتوا برای تماس با ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به بحث در مورد راه ما می توانیم با هم کار کنند برای مبارزه با این سرعت رو به رشد شیوع.”

سرطان و فراتر از آن

GenapSys’ $75 میلیون نفر تامین مالی معامله از آکسفورد سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که در مقیاس جهانی این شرکت حضور و دسترسی به منطقه وسیع بهداشت و درمان ایران ، در حالی که این شرکت فوری ترین اولویت این است که به کمک محققان و پزشکان دسترسی به بسیار دقیق و در عین حال مقرون به صرفه توالی در نقطه ای نزدیک به بیمار برای مبارزه با سرطان و یا بیماری همه گیر شیوع بیماری مانند زمان Coronavirus مزایای GenapSys کوچک اما قدرتمند سنج گسترش فراتر از بیماری های عفونی به برنامه های کاربردی در تحقیقات سرطان, مواد غذایی, علم, شخصی, پزشکی, پزشکی قانونی و سایر کلید های علمی و پزشکی در زمینه های. با توزیع مشارکت در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام از جمله با پژوهش ابزار سنگاپور پزشکی سیستم های کره جنوبی و هنگ کنگ بر اساس ژن شرکت GenapSys در نشست بزرگ نیاز به دقت بالا و کم هزینه تعیین توالی در عمده ژنومیک بازار.

“تقاضا برای نوآورانه و موثر فن آوری های مورد نیاز پژوهش ابزار را به محصولات جدید به مشتریان گفت:” گرگور کنت سنگاپور مبتنی بر توزیع کننده ابزار پژوهش. “این GenapSys ترتیب است که انقلابی در این زمینه ارائه سطح دسترسی پیش از این هرگز امکان پذیر است, همه بدون افت دقت و صحت. ما نگاه رو به جلو به ارائه این تکنولوژی منحصر به فرد به مشتریان ما است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در GenapSys لطفا genapsys.com. بهداشت عمومی سازمان و یا عفونت بیماری محققان در منطقه APAC می تواند رسیدن به در sales@genapsys.com برای اطلاعات در مورد همکاری و یا تسریع سنج فروش.

در مورد GenapSys Inc.

GenapSys است که این شرکت در پشت اولین بار در جهان بسیار دقیق مستقیم الکترونیکی توالی فن آوری است. آن سیستم اهرم اختصاصی برق ميکروفلوييدی توالی تراشه با یک مقیاس پذیر تعدادی از آشکارسازهای اجازه می دهد برای برنامه های کاربردی اعم از هدفمند توالی خاص amplicons به ژنوم در مقیاس توالی جمع آوری داده ها. اختصاصی تراشه های نیمه هادی مبتنی بر تشخیص روش اجازه می دهد تا سیستم به جمع و جور مقیاس پذیر و مقرون به صرفه توانمند سازی دموکراسی از دسترسی به توالی نسل بعدی و آوردن قدرت با کیفیت بالا ژنومیک در دست هر محقق یا پزشک.

تاسیس شده توسط دکتر Hesaam Esfanyarpour, GenapSys’ رمان توالی روش انقلابی ژنتیک کشف تحقیقات پزشکی, بهداشت و درمان, تشخیص و کشاورزی و انواع زمینه های دیگر. GenapSys است که مقر آن در شهر ردوود. برای اطلاعات بیشتر www.GenapSys.com.

###

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید