ژن سنت با نام مستعار ژان Delmonico افسانه ای بریزبن کشیدن ملکه

Category: کیو نیوز Comments: No comments

لبخند postie روز افسانه ای بریزبن کشیدن ملکه در شب ژن سنت زندگی یک زندگی کامل. بزرگتر از بریزبن رنگین کمان جامعه مسالمت آمیز گذشت, هفته گذشته در سن تقریبا 93.

من ملاقات ژن در اوایل دهه 70 در یکی از Dame سیبیل فون Thorndyke سالانه ملکه تولد توپ. من پس از دریافت دعوت نامه به او به طور منظم خانه احزاب است. او زندگی می کردند در یک سطح دو خانه در تپه غیرممکن تند Stoneleigh خیابان. او را صرف بیشتر از زندگی خود را که در خیابان در حال رشد در طرف مقابل در یک خانواده یازده کودکان است.

تبلیغات

به عنوان یک مرد جوان ژن خود را صرف پس انداز در دریا سفر به انگلستان است. من یاد گرفتم از برادرزاده اش را مداحی که او وارد لندن با £11 به نام او. اگر چه او تا به حال هیچ جایی برای ماندن او صرف بیشتر از این پول در یک بلیط برای بچه ها و عروسک ها.

این ژن به زودی کار پیدا. او تور جهانی به عنوان مباشر و گاهی اوقات سرگرم کننده در کشتی های کروز. سپس در پایان از 1950s ژن بازگشت به بریزبن به مراقبت از مادر خود. در سال 1964 او شروع به کار به عنوان یک پستچی ماند و در آن حرفه ای تا زمانی که بازنشسته شد.

در ژن های 70 سال او برنده یک بلیط هند است. این یکی از معدود کشورهای در زمین او هرگز در طول دهه در دریاهای آزاد است. بنابراین او در زمان شش هفته کار و پرواز به بمبئی و استخدام یک راهنمای متعلق به یک ماشین و انگلیسی کمی صحبت می کرد.

من از دست رفته تماس با ژن زمانی که من نقل مکان به شهر دیگر در سال 1992. در سال 2005 او را به یک مرکز مراقبت از سالمندان. خانواده اش گفت: او حفظ خود را دوستانه کنجکاوی در زندگی مردمی که در اطراف او و در فیلم و تئاتر. او همچنین ادامه داد: طولانی خود را عادت شبانه اسکاچ و بیلی بعد از شام.

ژن سنت

لوری Deane, نام Dame سیبیل فون Thorndyke بزرگ mate و در سال های بعد مجاور همسایه در دامنه قرمز تپه به یاد می آورد ژن به عنوان یک ‘منحصر به فرد شخصیت. او جزئی از ساخت بی ادعا و متواضع و لذت می برد گاه به گاه آشامیدنی… یا شش. او سرگرم مهمانان خود را با خود دایرهالمعارفی دانش از فیلم های هالیوود و ستاره عصر طلایی. قصه های او همه با یک کافی حلقه حقیقت از ماجراهای خود را به بریزبن, گی, demi-monde, در طول و پس از جنگ جهانی 2 بود حتی بیشتر جذاب.

بت دیویس

ژن های مورد علاقه ستاره Bette Davis. من به همراه ژن سیبیل و سیمون ( سیبیل برادر) برای دیدن افسانه بت زمانی که او بازدید بریزبن در جهان صحبت تور در 1980s.

در او نشان می دهد در شهرستان بریزبن سالن ژن پرسید: چند سوال در Q&A. نهایی خود سوال خطاب شایعات هالیوود اشاره کرد که از او راز ازدواج به برخی از هالیوود قابل توجه از روز است. دیویس تبدیل شده به رسمیت شناخته شده ژن از فرودگاه قرار داده و او را خانم گراند تئاتر چهره.

“من هرگز ازدواج که مرد!”

به عنوان متعهد طرفداران ژن سیبیل و سیمون هم رفت به فرودگاه به پیشنهاد خانم دیویس وداع. وفاداری خود را پرداخت می شود. او را دیدم آنها و دعوت آنها به سالن VIP برای نوشیدنی.

Ms ژان Delmonico افسانه ای بریزبن کشیدن ملکه

ژن عاشق بکشید. به عنوان ژان Delmonico او افسانه ای بریزبن کشیدن ملکه و به نظر می رسد در چند ملکه توپ در 70s و 80s. او همچنین با حضور بسیاری از احزاب و شب را در Fortitude Valley nightspots. من همیشه به یاد او به عنوان ژان هارلو به دلیل یک پرتره بزرگ از آن ستاره آویزان در ژن سالن اتاق. اما سیبیل یادآوری است که آنجا که ژن ستایش لا هارلو او رفت Delmonico خود را.

فرار باریک

خیلی زود یک روز یکشنبه در اواخر 1970s من در سیبیل و شریک زندگی خود را در وین را رد هیل خانه برای صبحانه. ناگهان یک ژولیده و پریشان ژان Delmonico پشت سر هم در.

“ویرایشهای من پنهان من! پلیس پس از من.”

تبلیغات

پس از آرام بخش Bacardi و کک یا دو ژن به ما گفت که او می خواهم به پایان رسید و شب خود را در بدنام پینوکیو nite باشگاه. باشگاه اغلب عمل خارج از آن محفوظ ساعت. فقط قبل از طلوع آفتاب حمله پلیس مشترک.

ژان اعتراف او بود و احتمالا کمی بی ادب. او به یاد می آورد پرسیدن یک گروهبان. “که شما حرومزاده فکر می کنم شما هستند ؟ Starsky و قفس?”

خانم سیبیل گفت: “که احتمالا آن را انجام دهد عزیز!”

ژان ادامه داد: “آنها به من انداخت در برنج واگن. پس از آن سه پلیس سعی در فشار زیادی Islander کشیدن ملکه به عنوان به خوبی. او را هیچ یک از آن. او wedged پا در دو طرف درب و درک بالا. پلیس سوگند در ملکه و با استفاده از هر نژادی لکه دار کردن آنها می دانستند اما آنها می خواهم بازی خود را.”

‘Carpe Diem’, فکر ژن است. (Seize the day) او درک یک بند آویزان از سربار راه آهن تکیه به عقب و سپس چرخش به جلو و با او ممکن است. او جمع آوری Ms Black midriff او را مجبور به عقب در بالای پلیس. چهار سقوط در یک پشته در ان خیابان و پیاده رو. ژان فرود در بالای شمع و در فوت او. به سرعت کشیدن او stellies او داغ-footed آن را در اطراف گوشه به نیوبرانزویک خیابان. با استفاده از دانش به دست آورد در طول روز کار به عنوان یک postie او ساخته شده راه خود را از طریق دره اسپرینگ هیل و در نهایت قرمز تپه از طریق رفتی و کوچک-استفاده laneways.

باریک فرار از Joh Bjelke را اراذل و اوباش لباس شخصی!

جنگ سرویس

در یکی دیگر از شب ژن و من perambulated همراه ان خیابان و گذشت سنت جان کلیسای جامع کلیسای آنگلیکان. ژن اشاره کرد به من که این سایت از خیلی از گالانت خدمت جنگ. او عبور از RSL هرگز اذعان کرد او خدمت جنگ. من هرگز شناخته شده او خدمت در جنگ جهانی دوم و پرسید که چه شاخه نظامی او شده است می خواهم در.

‘هیچ حیوان خانگی — سربازان بودند همه در من!”

او توضیح داد که در طول جنگ او ارائه راحتی و همراهی بیشتر شفاهی طبیعت به بی حد و حصر سربازان در آن محصور فضای زیر برج ناقوس کلیسای جامع.

سیل

در اوایل دهه 70 ژن نصب شده زیادی بالاتر از زمین استخر و عرشه پشت خانه اش. استخر, سایت های متعدد اشوبگرانه بعد از ظهر یکشنبه BBQs. اواخر شب برهنه شنا اغلب به دنبال کاملا تصفیه شده شام احزاب است.

در یک بعد از ظهر تابستان به عنوان بسیاری به عنوان چهل و inebriates را جمع آوری در اطراف استخر.

پس از من نقل مکان کرد و در یکی از BrisVegas’ به خصوص بارانی, هفته, زمین در دامنه قرمز تپه جوشانده شد. ژن استخر و عرشه راه داد و بطرف پایین از طریق سه همسایه پشت محوطه. نرده ها و بوته زار در بهمن مسیر بودند همه تخریب.

خانم سیبیل

من از خانم سیبیل برای برخی از کلمات که مجموع ژن ،

“شما نمی توانید به گذشته Bette Davis’ کلمات نهایی در حال حاضر ویجر.”

“چرا می خواهید برای به ماه هنگامی که شما می توانید ستاره ها!’

جاست در تشییع جنازه او شرکت داشتند به عنوان بسیاری از برادرزاده ها و برادرزاده از سنت خانواده به عنوان مجاز تحت محدودیت های فعلی نهایی تنظیم شد که پرستاران می آیند راهپیمایی در توسط Louis Armstrong.

ول Ms ژان Delmonico نام یوجین الکساندر سنت. 1927 – 2020.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>