Gener8 به دست آورد Symbient گسترش به زندگی علوم مواد مصرفی طراحی و توسعه

Category: وب وایر Comments: No comments

Gener8 LLC (“Gener8”) یک شرکت نمونه کارها از Sverica مدیریت سرمایه LP (“Sverica”) امروز اعلام کرد که آن را تکمیل کرده است کسب آن از Symbient توسعه محصول, LLC (“Symbient”) پیشرو در ارائه دهنده خدمات طراحی مهندسی پلیمر علوم زندگی مصرفی بر اساس در کارلسبد کالیفرنیا.

با کسب Symbient, Gener8 را گسترش فراتر از آن تمرکز اصلی بر روی ابزار دقیق پیشرفته برای اضافه کردن همدم مصرفی دستگاه خواهد شد و در حال حاضر مشتریان ارائه یک مبل کامل ابزار و لوازم مصرفي راه حل خود را برای مهندسی و تولید نیاز دارد. در علاوه بر این به مدت طولانی صلاحیتهای اصلی در طراحی, مهندسی, سریع نمونه ساخت قالب و تزریق قالب Symbient توسعه قابلیت مونتاژ به منظور تسهیل کم تا متوسط حجم تولید است. همراه با آن تخصص عمیق در علم مواد و دینامیک سیالات Symbient پدید آمده است به عنوان یک بازیکن کلیدی در نقطه از مراقبت های تشخیص و مواد مخدر تحویل بازار.

“این تیم در Symbient ساخته شده است یک کسب و کار فوق العاده ای در بالا و پیچیدگی پروژه های مهندسی با بهترین در کلاس بار چرخش” به گفته دیوید Brakenwagen, Gener8 مدیر عامل شرکت. “ما در حال حاضر همکاری در تعدادی از برنامه های مشتری که بازده موفقیت بزرگ و هیجان زده به ارائه این تمایز پایان بازار راه حل با دهه از ترکیب تکنولوژی و دانش و تجربه است.”

“Symbient تمرکز همواره در ملاقات با نیازهای مشتریان ما – top-پرواز, مهندسی, کیفیت, محصول, زمان چرخش سریع. ما شاهد یک شریک قرار دهند در Gener8 در سند طرف و نگاه به جلو به منابع اضافی و هم افزایی برای ارائه راه حل به مشتریان خود را در یک مقیاس بزرگتر” اضافه شده اسکات Castanon بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Symbient.

Alira سلامت به عنوان یک استراتژیک مشاور Gener8 در معامله.

در مورد Gener8
Gener8 تاسیس در سال 2002 ارائه می دهد کامل چرخه عمر محصول و مهندسی تولید بسیار پیچیده ابزار و محصولات در داخل به شدت تنظیم شده علوم زیستی و پزشکی دستگاه بازار. خدماتی که Gener8 فراهم می کند و اجازه می دهد تا برای سریع و چالاک زمان به بازار راه حل ها است که با قابلیت اطمینان بالا راه حل برای مشتریان. با مکان در Sunnyvale کالیفرنیا و بوستون Gener8 عمل در راهروهای نوآوری و حفظ تمام صنعت خاص گواهینامه. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.gener8.net.

در مورد Sverica مدیریت سرمایه
Sverica مدیریت سرمایه پیشرو در رشد گرا خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت است که مطرح شده است و بیش از 1.1 میلیارد دلار در پنج بودجه. شرکت بدست می آورد, سرمایه گذاری و فعال می سازد شرکت ها هستند که یا می تواند تبدیل شدن به رهبران در صنایع. پس از آغاز به کار Sverica به دنبال یک “کسب و کار سازنده” با رویکرد سرمایه گذاری و فعال حمایت از نقش خود در آن شرکت های نمونه کارها. Sverica اختصاص زمان قابل توجهی و منابع داخلی برای کمک به مدیریت آن تیم توسعه و اجرای استراتژی های رشد و فعالانه به نظر می رسد اهرم به جلو برای سرعت بخشیدن به رشد reinvesting دوباره به آن شرکت است. Sverica قویا معتقد است که در ساختمان کسب و کار مشترک است که می تواند تحمل برای مدت طولانی با شروع با یک پایه قوی و آوردن حق مردم و راهکار به درایو سرمایه گذاری مجدد و در نهایت قوی بازده برای سرمایه گذاران ما. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید sverica.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>