General Mills و پایه و اساس آن فعال 5.5 میلیارد وعده های غذایی و متعهد به پیشبرد احیا کشاورزی

Category: وب وایر Comments: No comments

General Mills (NYSE: GIS) امروز منتشر شد در آن سال 2020 گزارش مسئولیت جهانی برجسته پیشرفت های ساخته شده در این شرکت را در دراز مدت تعهدات جهانی. سالانه به روز رسانی, که نشانه از 50 سال از گزارش این شرکت به تشریح پیشرفت های قابل توجهی در برابر و سرمایه گذاری در چهار اولویت مناطق: مواد غذایی, سیاره, مردم و جامعه است.

“ما در کسب و کار مواد غذایی” گفت: Jeff Harmening رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جنرال میلز. “و مراقبت از زمین که حفظ همه ما نیاز دارد که ما به عنوان یک نیروی خوب برای سیاره ما است. به همین دلیل است که برای بیش از 50 سال ما گزارش جهانی ما مسئولیت نتایج و پیشرفت است. در یک زمان با بسیاری از ناشناختهها زمانی که مواد غذایی در آوردن یک حس راحتی و در حالت عادی آن را هرگز مهم تر بوده است به خودمان متعهد به رشد مواد غذایی ما با مسئولیت و مراقبت است.”

در 2019, General Mills و پایه و اساس آن متعهد به پیشبرد احیا کشاورزی در یک میلیون هکتار از زمین های کشاورزی فعال 5.5 میلیارد وعده های غذایی در سراسر جهان از طریق بشردوستانه همکاران و مواد غذایی کمک های مالی و سرمایه گذاری در تلاش است که در مجموع کمک به بهبود زندگی بیش از 22,000 کشاورزان خرده پا و خانواده خود را.

“ما حضور جهانی اجازه می دهد تا General Mills برای ایجاد تاثیر واقعی در هر سطح” گفت: مری جین ملندز رئیس پایداری و اجتماعی تاثیر افسر General Mills. “ما متعهد به استفاده از مقیاس که در آن مهم ترین. برای ما که به معنی پیشرفت احیا کشاورزی و حمایت از کشاورزان در سراسر زنجیره ارزش و شتاب ما در حال تلاش برای پایان دادن به گرسنگی و کاهش ضایعات مواد غذایی.”

مواد غذایی: ساختمان در تغذیه

General Mills به طور مستمر به اشکال نمونه کارها خود را از محصولات برای کمک به رفاه مصرف کنندگان و دیدار با نیازهای متنوع. پیشرفت در 2019 شامل:

 • 100 درصد از General Mills امکانات در سراسر جهان بودند حسابرسی و/یا گواهی برای ایمنی مواد غذایی مستقل اشخاص ثالث.
 • General Mills به طور پیوسته گسترش مصرف کننده ارائه به عنوان دومین مارک طبیعی و آلی, مواد غذایی تولید کننده در ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار فروش.
 • این شرکت با راه اندازی یک به روز رسانی گزارش سلامت سیستم در سراسر جهانی خود را نمونه کارها اعمال نفوذ تاسیس شفاف, تغذیه معیارهای مبتنی بر مقررات و رژیم غذایی راهنمایی. چهل و پنج درصد از کل میلز’ حجم جهانی ملاقات شرکت معیار به عنوان “تغذیه-جلو غذاهای” کمک به حمایت از مصرف کنندگان در ساختمان سالم الگوهای غذا خوردن.

سیاره: پیشرفت سیارهای سلامت از طریق احیا کشاورزی

General Mills متعهد به بهبود سلامت این سیاره با هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر آن پر زنجیره ارزش 28 درصد تا سال 2025. در سال 2019 این شرکت اعلام کرد قصد دارد برای پیشبرد احیا کننده شیوه های کشاورزی در یک میلیون هکتار از زمین های کشاورزی تا سال 2030. حدود 80 درصد از گازهای گلخانه ای در سیستم غذایی آمده از کشاورزی اما احیا کننده تکنیک های کمک به مقابله با تاثیر خود را با کشیدن کربن از هوا و ذخیره آن در خاک است. این روش همچنین در خدمت به منظور افزایش منابع طبیعی و جوامع کشاورزی. دیگر تاثیرگذار پیشرفت در 2019 شامل:

 • کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 14 درصد در سراسر شرکت را کامل زنجیره ارزش (نسبت به سال 2010 پایه).
 • مارک یک نقطه عطف پایدار منابع بیش از 90 درصد از این شرکت 10 ترین اولویت مواد تشکیل دهنده با هدف رسیدن به 100 درصد تا پایان سال 2020 است.

پس از سال 2016 جنرال میلز و پایه و اساس آن نیز باید:

 • سرمایه گذاری بیش از 6 میلیون دلار برای حمایت از گرده از جمله مشارکت عمومی-خصوصی با Xerces کمک کرده است که بازگرداندن زیستگاه و حفاظت از گرده در بیش از 200 ، 000 هکتار است.
 • بودجه طرح به ارزش بیش از 5.5 میلیون دلار برای پیشبرد سلامت خاک در ایالات متحده اراضی کشاورزی از طریق تحقیقات چندساله محصول سرمایه گذاری و تامین کننده و رشد مشارکت.

مردم: تشویق فراگیر و درگیر محل کار

General Mills به طور فعال به دنبال یک فرهنگ است که اذعان احترام و ارزش همه ابعاد گوناگونی از جمله جنسيت و نژاد و گرایش جنسی, توانایی سوابق و اعتقادات. از دسامبر 2019:

 • 50 درصد از موقعیت حرفه ای و 35 درصد از کل میلز مامور موقعیت برگزار شد توسط زنان در سطح جهان است.
 • نزدیک به نیمی از کل کارخانه های تولید هیئت مدیره هستند و یک سوم افرادی هستند که از رنگ.

جامعه: حمایت از رفاه مردم و سیاره در سراسر جهان

General Mills و پایه و اساس آن را تاثیر معنی دار در جوامع جهانی از طریق داوطلبانه کارکنان سرمایه گذاری در امنیت غذایی و بهبود و جامعه به تلاش و از جمله امداد رسانی.

 • سال گذشته 83 درصد از کارکنان داوطلب در جوامع خود.
 • General Mills و پایه و اساس آن را فعال کنید 5.5 میلیارد وعده های غذایی در سراسر جهان در سال 2019 از طریق آن بشردوستانه همکاران و مواد غذایی کمک های مالی. در سطح جهان بیش از 674,000 کودکان در معرض خطر گرسنگی از سود 140 میلیون وعده غذا در سال 2019 از طریق General Mills’ پشتیبانی می کند.
 • سرمایه گذاری به مقیاس MealConnect پلت فرم کمک کرده اند بازیابی بیش از 1.6 میلیارد پوند از مازاد مواد غذایی از مواد غذایی-سازمان های مرتبط از جمله بقال و رستوران ها و توزیع کنندگان.
 • علاوه بر این شرکت و پایه و اساس آن به طور مستمر حمایت از جوامع کشاورزی با سرمایه گذاری در سازمان های غیر دولتی-led برنامه ها و طرح های که بهبود رفاه و تابآوری از کشاورزان است. این تلاش ها باید برای بهبود وضعیت معیشت بیش از 22,000 کشاورزان خرده پا و خانواده خود را.

برای پنج دهه General Mills علنا گزارش پیشرفت آن در حوزه اجتماعی و زیست محیطی اهمیت نشان دادن یک تعهد طولانی مدت به این مناطق است. این شرکت ادامه داد: این تعهد در صورت بی سابقه ای COVID-19 همه گیر اعلام مزایای افزایش و پشتیبانی از کارکنان و اخیرا بودجه اضافی و عملیاتی شیفت برای مبارزه با ناامنی غذایی.

در مورد General Mills

General Mills پیشرو جهانی در شرکت مواد غذایی است که هدف آن به مواد غذایی جهان را دوست دارد. مارک های خود شامل Cheerios آنی را Yoplait, طبیعت, دره, Häagen-Dazs, Betty Crocker, Pillsbury, پیر, El Paso, Wanchai کشتی Yoki آبی و بیشتر. مستقر در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, General Mills تولید شده سال مالی 2019 خالص خرید و فروش دلار آمریکا 16.9 میلیارد دلار است. علاوه بر این, General Mills,’ به اشتراک گذاری از عدم تثبیت سرمایه گذاری مشترک خالص فروش بالغ بر ایالات متحده $1.0 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>