جنرال موتورز و DTE Energy در حال ساخت میشیگان یک انرژی پاک در نیروگاه

Category: وب وایر Comments: No comments

  • جنرال موتورز و DTE Energy شریک در دولت بزرگترین انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری.
  • GM اضافی از 500 ، 000 مگاوات ساعت انرژی خورشیدی سرمایه گذاری در DTE را MIGreenPower برنامه به ارمغان می آورد خودروساز مجموع انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری به بیش از 800,000 مگاوات ساعت معادل 63 میلیون گالن بنزین در تولید گازهای گلخانه ای CO2.*
  • صد در صد از جنرال موتورز است DTE-عرضه امکانات در جنوب شرقی میشیگان انتظار می رود که طراحی شده توسط باد یا انرژی خورشیدی توسط 2023.

جنرال موتورز و DTE انرژی در حال همکاری با یکدیگر برای سرعت بخشیدن به میشیگان انتقال به انرژی های تجدید پذیر با یک معامله به منبع از 500 ، 000 مگاوات ساعت انرژی خورشیدی به عنوان بخشی از DTE را MIGreenPower برنامه. این زیر یک سرمایه گذاری اولیه از 300 ، 000 مگاوات ساعت از انرژی باد خریداری شده توسط جنرال موتورز در فوریه 2019 آوردن کل مبلغ به بیش از 800,000 مگاوات ساعت و یا مقدار برق مصرف شده توسط بیش از 100 ، 000 خانه در یک سال به طور متوسط.*

این MIGreenPower برنامه در دسترس است به تمام DTE الکتریکی مشتریان که می خواهند به نسبت یک درصد بیشتری از انرژی خود را به استفاده از DTE را باد و انرژی خورشیدی ،

جنرال موتورز سرمایه گذاری در MIGreenPower باید ارائه به اندازه کافی انرژی پاک برای تامین GM جنوب شرقی میشیگان امکانات 2023 از جمله رنسانس مرکز ستاد جهانی در دیترویت جنرال موتورز جهانی ویژگی های مرکز در وارن ، میلفورد زمین آزمایش و اثبات در میلفورد و دو محلی مونتاژ گیاهان; جبار و دیترویت-همترمکک و همچنین چندین کوچکتر GM سایت در سراسر جنوب شرقی میشیگان.

توسط 2023, GM جبار و دیترویت-همترمکک مجمع گیاهان به شمار می رود طراحی شده توسط انرژی های تجدید پذیر. جبار مجمع ایجاد Chevrolet Bolt EV.** دیترویت-همترمکک خواهد ساخت GMC هامر EV کروز مبدا و دیگر آینده EVs.** جنرال موتورز نیز متعهد به گسترش و در دسترس بودن محل کار ایستگاه های شارژ در امکانات آن در جنوب شرقی میشیگان نیز طراحی شده توسط باد و انرژی خورشیدی.

“پروژه های شبیه به این می تواند یک تاثیر قابل توجهی در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و ما مفتخر به راه در انرژی پاک تدارکات در دولت خانه ما” گفت: GM ارشد پایداری افسر Dane پارکر. “نه تنها باید این توافق کاهش تولید گازهای گلخانه ای در کوتاه مدت این یک نگاه اجمالی به جهان با وسایل نقلیه الکتریکی ساخته شده با انرژی های تجدید پذیر و در مورد محل کار ما شارژر, شارژ, سبز, شبکه, بیش از حد. و ما به عنوان مقیاس ما EV نمونه کارها و دسترسی به سبز شبکه در سراسر جهان آینده به نظر می رسد روشن تر از همیشه است.”

این سرمایه گذاری را به صندوق دو DTE خورشیدی پارک که در حال حاضر در حال توسعه خواهد شد و در میان بزرگترین در دولت است. GM اولیه MIGreenPower تعهد مورد استفاده قرار گرفت به صندوق سه وزش پارک برنامه ریزی شده برای رسیدن به عملیات تجاری در پایان سال 2020 است. بر اساس پروژه های مشابه DTE انتظار این سرمایه گذاری برای حمایت از حدود 1500 انرژی پاک مشاغل در میشیگان در طول ساخت و ساز پروژه.

“DTE است ممنون به جنرال موتورز برای تعهد خود را به ایجاد یک انرژی پاک در آینده برای میشیگان گفت:” ترور F. Lauer رئیس جمهور و COO DTE الکتریکی است. “ما به توسعه MIGreenPower برای ارائه به تمام مشتریان تجاری و مسکونی به طور یکسان با دسترسی به انرژی پاک. ما ثبت نام هزاران نفر از مشتریان مسکونی در این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دولت ما شناخته شده ترین شرکت های. ما را تشویق همه مشتریان خود را به ثبت نام و کمک به ما در سرعت بخشیدن به توسعه انرژی های تجدید شونده در میشیگان و کمک به کاهش اثرات تغییر آب و هوا.”

DTE نیز شتاب آن کاهش کربن به اهداف کاهش انتشار کربن 80 درصد توسط 2040 و برای رسیدن به خالص-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای در آن شرکت برق تا سال 2050. رشد مشارکت در آن MIGreenPower داوطلبانه انرژی های تجدید پذیر برنامه را یک نقش کلیدی در دستیابی به این اهداف است. مشتریان که مطابقت برق خود را با استفاده از به DTE را ابزار مقیاس باد و انرژی خورشیدی پروژه های افزایش مقدار از انرژی های تجدید پذیر DTE می ساخت فراتر از آنچه که توسط قانون مورد نیاز و تسریع تقاضا برای انرژی پاک و فراهم کردن دسترسی بیشتر به این پروژه ها است.

“این سرمایه گذاری است که در خط با جنرال موتورز است شتاب انرژی های تجدید پذیر تعهد به منبع 100 درصد از جنرال موتورز است امکانات ایالات متحده آمریکا با انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030 جهانی و امکانات توسط 2040 گفت:” پارکر.

DTE الکتریکی مشتریان علاقه مند به ثبت نام برای MIGreenPower برنامه می توانید ثبت نام با مراجعه به www.migreenpower.com و یا تماس 855.613.4445

* با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست گازهای گلخانه ای Equivalencies ماشین حساب.
**Chevrolet Bolt EV, GMC هامر EV و کروز منبع ساخته شده در میشیگان از آمریکا و سراسر جهان منابع بخش است.

در مورد DTE Energy

DTE Energy (NYSE: DTE) یک دیترویت مبتنی بر متنوع انرژی شرکت های درگیر در توسعه و مدیریت انرژی مربوط به کسب و کار و خدمات در سراسر کشور. آن عامل واحد شامل یک شرکت برق در خدمت 2.2 میلیون مشتری در جنوب شرقی میشیگان و گاز شرکت خدمت 1.3 میلیون مشتری در میشیگان. DTE نمونه کارها شامل انرژی کسب و کار متمرکز بر قدرت و پروژه های صنعتی; گاز طبیعی تجدیدپذیر; گاز طبیعی در خطوط لوله جمع آوری و ذخیره سازی و انرژی های بازاریابی و تجارت. به عنوان یک زیست محیطی رهبر DTE ابزار عملیات را کاهش می دهد دی اکسید کربن و متان تولید گازهای گلخانه ای توسط بیش از 80 درصد توسط 2040 برای تولید انرژی پاک در حالی که نگه داشتن آن امن و قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. DTE برقی طلب برای رسیدن به خالص صفر کربن تا سال 2050. DTE متعهد به خدمت با انرژی خود را از طریق فعالیت های داوطلبانه و پرورش, آموزش و اشتغال طرح های انسان دوستی و پیشرفت اقتصادی است. اطلاعات در مورد DTE در دسترس است dteenergy.com

در مورد جنرال موتورز

جنرال موتورز (NYSE:GM) است که یک شرکت جهانی متعهد به ارائه امن تر و بهتر و پایدار تر راه برای مردم در اطراف. جنرال موتورز شرکت های تابعه آن و آن با سرمایه گذاری مشترک سازمان فروش وسایل نقلیه تحت Chevrolet Buick GMC Cadillac, Holden Baojun و Wuling مارک. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن از جمله o’reilly strata یک رهبر جهانی در ایمنی خودرو و سرویس های امنیتی و Maven آن شخصی تحرک نام تجاری را می توان در یافت http://www.gm.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>