جنرال موتورز طول می کشد و مراحل اضافی برای تقویت ترازنامه

Category: وب وایر Comments: No comments

General Motors Co. (NYSE:GM) تمدید $3.6 میلیارد دلار در زیر آن سه سال اعتبار گردان توافق به مارس سال 2022 به تقویت بیشتر نقدینگی خود را موقعیت. این مکمل گسترش $2 میلیارد و 364 روز گردان توافق نامه های اعتباری به مارس سال 2021 که جنرال موتورز و جنرال موتورز مالی تازه ای در اوایل این ماه. علاوه بر این شرکت به حالت تعلیق سه ماهه نقدی سود سهام خود به سهام عادی به حالت تعلیق در آن اشتراک خرید مجدد برنامه و گرفته قابل توجه دیگر اقدامات ریاضت برای حفظ کوتاه مدت پول نقد در دسترس.

“ما همچنان به افزایش نقدینگی ما برای کمک به حرکت به عدم قطعیت در بازار جهانی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر” گفت: GM رئیس امور مالی Dhivya Suryadevara. “ذوق ما موقعیت نقدی و تقویت کنیم و ترازنامه و موقعیت این شرکت برای ایجاد ارزش برای همه ذینفعان ما از طریق این چرخه.”

جنرال موتورز متعهد به آن تخصیص سرمایه چارچوب است که با تمرکز بر مربوطه سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار در pretax بازده مساوی یا بیشتر از 20 درصد است; حفظ سرمایه گذاری قوی-درجه ترازنامه; و بازگشت سرمایه به سهامداران پس از دو هدف برآورده شده است.

توجه داشته باشید احتیاطی در اظهارات به جلو نگاه: این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات که نشان دهنده فعلی ما قضاوت در مورد حوادث آینده است. در ساخت این اظهارات ما تکیه بر فرضیات و تجزیه و تحلیل ما بر اساس تجربه و درک از روند تاریخی شرایط فعلی و انتظار تحولات آینده و همچنین سایر عوامل از نظر ما مناسب تحت شرایط. ما معتقدیم این قضاوت معقول هستند اما این اظهارات تضمین از هر گونه حوادث و یا نتایج مالی و نتایج واقعی ممکن است مادی با توجه به انواع عوامل مهم در هر دو مثبت و منفی. یک لیست و شرح این عوامل می تواند ما را در گزارش سالانه در فرم 10-K و ما پس از آن براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. ما توجه خوانندگان به جای تکیه ناروا در اظهارات به جلو نگاه. ما متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی عموم و یا در غیر این صورت تجدید نظر هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا عوامل دیگر که بر این موضوع از این اظهارات به جز که در آن ما به صراحت مورد نیاز برای انجام این کار توسط قانون است.

جنرال موتورز (NYSE:GM) است که یک شرکت جهانی متعهد به ارائه امن تر و بهتر و پایدار تر راه برای مردم در اطراف. جنرال موتورز شرکت های تابعه آن و آن با سرمایه گذاری مشترک سازمان فروش وسایل نقلیه تحت Chevrolet Buick GMC Cadillac, Holden Baojun و Wuling مارک. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن از جمله o’reilly strata یک رهبر جهانی در ایمنی خودرو و سرویس های امنیتی را می توان در یافت http://www.gm.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>