عموم ممنوع از مسابقات NCAA

Category: آرکانساس Comments: No comments

زنگ اخبار-کتک زننده عبادی و دیگر درخشان لحظات این سال NCAA مسابقات برگزار خواهد شد در بیشتر عرصه خالی.

تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید تبدیل شده است که جهانی همه گیر NCAA تصمیم گرفت مردان و زنان در مسابقات بازی ها خواهد بود خارج از محدوده برای عموم است.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت که او تصمیم به انجام هر دو مسابقات که شروع هفته آینده با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده در آن حضور داشتند. این تصمیم پس از NCAA را coronavirus پانل مشاوره از کارشناسان پزشکی توصیه می شود در برابر پخش رویدادهای ورزشی برای عموم باز کنید.

Emmert آسوشیتدپرس گفت که لغو این مسابقات در نظر گرفته شد اما NCAA می خواستم برای جلوگیری از آنچه او به نام “سخت گیرانه” اندازه گیری.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در حال حاضر مسابقات NCAA است.

“این تصمیم را بر اساس ترکیبی از اطلاعات ارائه شده توسط دولت ملی و مقامات توسط تیم مشاوره است که ما با هم از کارشناسان پزشکی از سراسر کشور و به دنبال چه بود و در بهترین مورد علاقه ما دانشجو-ورزشکاران البته” Emmert گفت: AP در یک مصاحبه تلفنی. “اما همچنین سلامت عمومی پیامدهای همه از این. ما می دانیم ما در مسابقات افرادی را از سراسر کشور با هم. آنها نه فقط منطقه ای حوادث. آنها بزرگ رویدادهای ملی. این یک تصمیم بسیار سخت برای همه دلایل آشکار است.”

Emmert گفت: NCAA می خواهد به حرکت در مردان چهار نهایی در مارس 4 و 6 از آتلانتا مرسدس بنز ورزشگاه به کوچکتر عرصه در این منطقه است. NCAA نیز در نظر بگیرید با استفاده از سالن های کوچکتر برای دومین هفته سایت های منطقه ای در حال حاضر مجموعه ای برای بازی در تویوتا سنتر در هوستون باغ میدان مدیسون در نیویورک و مرکز استیپلز در لس آنجلس و لوکاس نفت ورزشگاه در ایندیاناپولیس.

“ما باید برای تعیین دسترسی به سایت, بدیهی است, اما آن را نمی کند حس خوبی را به یک استادیوم فوتبال بود خالی” Emmert گفت.

همه سایت ها برای هفته آینده مردانه بازی همان باقی خواهد ماند مگر اینکه شرایط در این مناطق نیروی جابجایی, او گفت:.

برنامه ای برای استرداد بلیط در پیشبرد خریداری شده بودند و در حال کار می کرد.

اول و دور دوم سایت های برای زنان مسابقات را تبدیل به رسمی در هفته آینده. این بازی ها معمولا در یا در نزدیکی دانشگاه از بسیار خوردن تیم است.

“این واقعا غم انگیز است. بدیهی است که آن را ناامید کننده برای همه طرفداران ما” گفت: لویی زنان مربی جف Walz که تیم رتبه شماره 6 در آخرین AP نظرسنجی. “در همان زمان من به طور کامل درک برای سلامت و ایمنی از طرفداران و ورزشکاران و همه درگیر.”

Walz گفت: این دانشگاه در حال حاضر به فروش می رسد بیش از 4000 بلیط برای اول و دور دوم جلسات.

NCAA گفت بلیط در حال حاضر خریداری شده مسترد خواهد شد.

این تصمیم شامل بیش از مردان و زنان در بسکتبال. همه NCAA-اسپانسر مسابقات از جمله هاکی روی یخ زده چهار تحت تاثیر قرار خواهد شد.

اما مردان مسابقات بسکتبال است, تاج, جواهر, یکی از محبوب ترین حوادث در آمریکا تقویم ورزشی. جنون مارس تساوی صدها نفر از هزاران نفر از علاقه مندان به عرصه از ساحل به ساحل. مسابقات مردان تولید بیش از 900 میلیون دلار درآمد در سال گذشته برای گپ و اعضای آن هر چند اکثریت بود که از یک رسانه و حقوق مقابله با CBS و ترنر می پردازد که حدود 800 میلیارد دلار در سال است.

“ما مانند هر سازمانی از این اندازه ما کسب و کار وقفه بیمه و انواع چیزهای دیگر اما ما مرتب کردن بر اساس است که در دوره به دلیل” Emmert گفت.

Emmert گفت: CBS و ترنر برنامه ای برای پخش بازی های ما معمول است. رسانه های دیگر کاربران اجازه خواهد داشت به این عرصه برای پوشش بازی اما چگونه بسیاری از است هنوز مشخص بودن, او گفت:.

Emmert گفت: یک پروتکل برای غربالگری پزشکی از مردم وارد این عرصه است که هنوز هم در حال کار کردن بیش از حد همراه با آنچه به منزله ضروری کارکنان (باند? cheerleaders?) و چگونه به تعریف اعضای خانواده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

در سراسر کشور بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در روز های اخیر شده اند تغییر به کلاس های مجازی و گفتن دانش آموزان به گسترش خود را به بهار می شکند تشویق آنها را به دور ماندن از محوطه دانشگاه.

“تعدادی از مدارس از جمله مدارس که خود رئیس جمهور در هیئت مدیره ما باید در واقع تعطیل دانشگاه ها و دیگر امکانات رفاهی و پس از آن بخشی از بحث” Emmert گفت. “مردم و شناخت آنها از این تصمیم گیری ها برای دلایل خوبی نیست که منطق ادامه به مسابقات ورزشی در?”

68-تیم زمینه برای مردان بسکتبال مسابقات برنامه ریزی شده است اعلام می شود یکشنبه و 64-تیم زنان مسابقات زمینه به رونمایی از دوشنبه. بازی شروع سهشنبه و چهارشنبه در مردان سمت در دیتون اوهایو که پیشتر در این روز فرماندار گفت که موضوع به منظور محدود کردن تماشاگر دسترسی به داخل سالن رویدادهای ورزشی.

اواسط آمریکا در کنفرانس روز سه شنبه اعلام کرد که بسته شدن آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال بازی در کلیولند موشک وام مسکن FieldHouse خانه NBA کلیولند کاوالیرز و برنامه ریزی سایت از مردان NCAA بازی به مجمع عمومی. زنان مسابقات آغاز شده و پنج شنبه.

بزرگ غرب کنفرانس اعلام کرد که مشابه حرکت می کند اجازه می دهد نه عموم مردم به آن مسابقات بسکتبال بازی به بازی این هفته در هوندا سنتر در آناهایم, کالیفرنیا.

Emmert گفت: این امر می تواند به کنفرانس مقامات و اعضای خود را به تصمیم می گیرید که چگونه آنها می خواستند برای ادامه خود را در جریان مسابقات برای بقیه روز. یکی یکی قدرت همایش بازی در بزرگ سالن به دنبال NCAA سرب و اعلام کردند که با بازی بیشتر و بدون طرفداران در می ایستد. این Southland و جنوب غربی کنفرانس ورزشی مسابقات نیز توان بدون فن.

“یکی از چیزهایی که ما شنیده ایم این است که آن را بسیار بدتر” بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby گفت. “توصیه این است که آیا جمع آوری در جمعیت های بزرگ.”

جنون مارس بازدید سطح دیگری در هفته آینده با شروع مسابقات NCAA به تاج یک قهرمان ملی.

وجود هشت اول و دور دوم سایت برای این مسابقات برنامه ریزی شده به توان مارس 19-22. مکان شامل کلیولند; Spokane بشویید.; آلبانی, n. y.; کالیفرنیا ؛ و Omaha, Neb..

زنان در مسابقات اول و دور دوم بازی شروع مارس 21 و برگزار خواهد شد در 16 سایت. دوم-هفته regionals برگزار خواهد شد در دالاس; Greenville, S. C; پرتلند سنگ.; و, Fort Wayne, Ind. چهار نهایی برگزار خواهد شد در این اسموتی شاه مرکز در نیواورلئان که در آن NBA پلیکان بازی در مارس 3 و 5.

Emmert گفت: به دلیل شیوع این وضعیت مایع باقی می ماند.

“این خواهد بود که ادامه داستان” او گفت:.

ورزش در 03/12/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>