• به عنوان پیشگام و رهبر در وسایل نقلیه الکتریکی در اروپا رنو خود را در حال حاضر برقی ماشین مفهوم MORPHOZ نشان دادن چشم انداز خود را از آینده تحرک.
  • جدید Twingo Z. E. و Mégane جدید و مستغلات E-TECH پلاگین در خود را بزرگ آغاز بکار: دو مدل نماد یک مرحله جدید در رنو الکتریکی توهین آمیز است.
  • یک انقلاب جدید برای Dacia است که رفتن برق! این نام تجاری در حال حاضر خواهد شد جهان پیش نمایش از در دسترس ترین 100% برق شهر خودرو در بازار: دیدار با آمریکا در مارس 3 در 8:00 a.m در Dacia ایستاده است.
  • Dacia نیز نمایشگاه جدید خود را سازگار با محیط زیست-G موتور و محدود ‘سالگرد’ سری به جشن 15 سال در اروپا است.
  • آلپ کنفرانس مطبوعاتی در مارس 3 در 11:30.m: با نام تجاری خواهد شد در حال حاضر دو نسخه های محدود و همچنین به عنوان آلپاین A110 SportsX یک ظاهر طراحی شده ورزش نشان داد در جشنواره بین المللی خودرو در ماه ژانویه است.

رنو برقی تحرک برای همه, امروز و فردا

رنو پرده آن MORPHOZ برقی ماشین مفهوم, نشان دادن چشم انداز خود را از فردا تحرک. این خودرو ارائه می دهد یک شخصی انطباق با نیازها و خواسته ها و استفاده از هر فرد به گسترش همه محدودیت. آن را نوید یک خانواده جدید از رنو مدل الکتریکی که وارد خواهد شد در سال آینده.

رنو در حال حاضر خواهد شد 100% هیجانی, ایستاده در مطبوعات روز با طیف وسیعی از 8 وسایل نقلیه از جمله برتر جهان جدید Twingo Z. E.

به عنوان یک پیشگام در وسایل نقلیه الکتریکی رنو capitalizes در آن تخصص و همچنان به برق محدوده آن از طریق نوآورانه و منحصر به فرد ترکیبی و پلاگین در ترکیبی انتقال قدرت ارائه نام E-TECH در سه تا از آن گل سرسبد مدل: Clio, Captur و Mégane و مستغلات. New Mégane و مستغلات E-TECH پلاگین ارائه خواهد شد برای اولین بار در نمایشگاه ژنو.

برای پاسخ به تنوع انتظارات از جمله کسانی که از حرفه ای Kangoo Z. E. مفهوم را عمده باز گشت. شهری و برق ماشین نشان می دهد آن را اعلام تجدید Kangoo محدوده در سال 2020 است.

یک پرسش و یک جلسه در Groupe Renault برق برگزار خواهد شد در مارس 3rd در ساعت 15:15 در رنو ایستاده (هال 4) (مکان محدود موجود با دعوت تنها).

 

Dacia الکتریکی انقلاب با در دسترس ترین 100% برق شهر خودرو در بازار

Dacia باز می شود یک فصل جدید و شروع آن برقی انقلاب است. درست به تاریخچه آن به عنوان یک “خودرو gamechanger”, Dacia ورود الکتریکی بازار خواهد شد و در حال حاضر 100% برقی showcar. یک انقلاب که capitalizes در گروه رنو بیش از 10 سال تجربه و تخصص در برق تحرک.

به عنوان تنها خودروساز به ارائه دو سوخت بنزین و گاز مایع در محدوده ای به نام محیط زیست-G در سراسر آن کل ماشین سواری محدوده Dacia خود را در حال حاضر جدید Tce 100 سازگار با محیط زیست-G موتور. به علامت تجاری 15th anniversary در اروپا Dacia نیز در حال حاضر محدود سالگرد.

دیدار ما در 3 مارس در 8:00 a.m در Dacia ایستاده (هال 4) برای برتر جهان از Dacia اول کامل برق اتومبیل شهرستان در حضور Dacia تیم.

آلپ: نسخه های محدود رنگارنگ با سر اشاره کردن به گذشته و یک تفسیر جدید

آلپ بازده این سال به ژنو موتور نمایش (سالن 4) و همچنان به گسترش A110 محدوده با ارائه دو سری محدود.

آلپ نیز نمایشگاه آلپاین A110 SportsX در آن ایستاده است. این یک ظاهر طراحی شده, ورزش, نتیجه یک تلاش مشترک توسط آلپ طراحی و مهندسی, تیم, تساوی خود را با الهام از گسترش و ارتقا تجمع نسخه از A110 به طور خاص از A110 که برنده 1973 رالی مونت کارلو.

ما از شما دعوت به باغچه ایستاده (هال 4) در مارس 3 در 11:30 am برای یک کنفرانس مطبوعاتی توسط پاتریک Marinoff مدیر عامل آلپ و آنتونی تبه کار مدیر طراحی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im