گرجستان دموکرات که تایید تهمت نه ترک پس از تمام

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا — دموکراتیک گرجستان نماینده مجلس که به تازگی به تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه اعلام کرد که او دیگر برنامه ریزی به استعفا شد و به جای آن در خدمت باقی مانده از مدت خود را.

یک روز پس از تشکر. ورنون جونز D-Lithonia گفت: استعفا بلافاصله موثر جونز ارسال شده در توییتر تصویری بیان او تغییر ذهن خود را چرا که او موفق به دریافت “قاطع” حمایت از او تشکیل شده است.

“از آنجا که از آنچه که شما برای من رفتن به باقی می ماند در میدان جنگ” جونز گفت. “من قصد دارم برای تکمیل مدت است. من قصد دارم برای ادامه برای قرار دادن کشور من قبل از من ، و من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم برای دریافت Donald J. Trump انتخاب می شوند.”

جونز شده است موضوع شکایت وی از سوی مامورین که او زندگی نمی کند در منطقه خود را که شامل بخشهایی از مترو آتلانتا در دکالب و Rockdale شهرستانهای استان است. او به نام این اتهام بی اساس است.

این دموکرات ساخته شده امواج هفته گذشته هنگامی که او تایید و تهمت بیان در یک ویدئو که او را حمایت جمهوری خواه رئیس جمهور به دلیل حمایت خود را برای تغییرات در سیستم عدالت کیفری و تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

این حمایت منجر به سریع مقاومت از همکار دولت دموکرات بسیاری از آنها علنا گفت که آنها کمک های مالی به Rhonda تیلور یک جامعه فعال در حال اجرا برای جونز’ صندلی در دولت دموکراتیک اولیه تعیین شده برای ژوئن 9. دولت ایالت Nikema ویلیامز صندلی از حزب دموکرات گرجستان بود با صدور بیانیه ای خواستار جونز یک “خجالت است.”

“سمت چپ از من متنفر است زیرا آنها نمی توانند کنترل من” جونز ” در توییتر در روز چهارشنبه.

اگر چه جونز را کامل مي کند و او را برداشت نامزدی خود را برای انتخابات مجدد سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>