گرجستان راه اندازی 200 تخت در مرکز کنوانسیون

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا — دو صد تخت بیمارستان راه اندازی خواهد شد در مرکز کنوانسیون در آتلانتا به عنوان یک درمان جایگزین سایت به صورت خفيف تا متوسط موارد جدید coronavirus گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان گفت: کمپ یکشنبه.

دولت یک قرارداد با یک شرکت خصوصی PAE برای آماده سازی این سایت در داخل گرجستان کنگره جهانی مرکز کمپ گفت: در انتشار اخبار. او گفت که این شرکت کار خواهد کرد با گرجستان گارد ملی گرجستان اضطراری مدیریت و امنیت, آژانس, وزارت بهداشت, وزارت بهداشت.

اولین بخش از سایت به طور موقت باید در دسترس خواهد بود در حدود یک هفته و سایت استفاده خواهد شد برای بیمارانی که نیاز به هواکش. کمپ گفت: پیش بینی ها نشان می دهد گرجستان می تواند ضربه اوج خود از این ویروس در اواخر ماه آوریل است.

“ما در حال کار در سراسر ساعت برای آماده شدن برای نیازهای آینده و اطمینان از سلامت و رفاه دولت ما” گفت: کمپ یک جمهوری خواه است.

گرجستان بیش از 12,500 موارد شناخته شده این ویروس و مرگ و میر است حداقل 442 با توجه به آمار و ارقام نوشته شده در یکشنبه توسط دولت در بخش بهداشت و درمان. حدود 2500 بستری هستند با این ویروس با توجه به این بخش است.

تعداد covid-19-مربوط به مرگ و میر در گرجستان بیش از دو برابر در یک هفته The Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است. در آوریل 5, وزارت بهداشت و درمان گزارش 211 مرگ و میر.

مقامات بهداشت انجام داده اند بیش از 54,400 آزمون در گرجستان و حدود 23 درصد از آن مثبت بوده است. Fulton County دارای بیشترین موارد تایید شده با حداقل 1,467 و شماره شده اند و در حال رشد در گرجستان خانه های پرستاری و مراقبت ارشد امکانات. تعداد تسهیلات مراقبت دراز مدت با شیوع بیماری شد 80 عنوان از جمعه.

برای بسیاری از مردم coronavirus علل علائم خفیف مانند تب و سرفه است که حل و فصل در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بیشتر علائم شدید رخ می دهد از جمله پنومونی است که می تواند منجر به مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>