جوانه-رایگان مترو ؟ MTA بر تمیز کننده سیستم را به مسافران به کار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آنها پاک آنها در حال استراحت آنها آماده است.

MTA دارای 13-طرح آماده برای روز دوشنبه کیکآف فاز 1 از بازگشت به کار در شهر نیویورک است.

تمیز و بهداشتی این شهر به شدت grubby سیستم حمل و نقل است که کلید برای گرفتن اقتصاد این شهر در حال حرکت دوباره.

مترو, اتوبوس و حمل و نقل قطار خواهد بود بررسی به طور منظم با اشعه ماوراء بنفش نور خواص ضد میکروبی و الکترواستاتیک اعمال. ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود در ایستگاه ها و متوقف می شود. فیلتر هوا جایگزین خواهد شد اغلب با توجه به پت Foye MTA مدیر عامل و رئیس.

مترو را به طور منظم هفته خدمات. اتوبوس را به طور منظم هفته خدمات در همه بخش ها به جز منهتن که 75 درصد از خدمات. بیان خدمات اتوبوس را به عنوان به خوبی.

مسافران را تشویق به سفر در خارج از ساعات اوج برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد سیستم. MTA را بیش از دو میلیون ماسک های موجود در ایستگاه های مترو است.

طبقه نشانه گذاری را نشان می دهد که در آن به بهترین پایه برای ترویج اجتماعی فاصله و جلوگیری از بیشتر Covid-19 عفونت.


Foye ستایش MTA را ضروری کارگران و برجسته روش های تمیز کردن MTA اتحاد پیشگام آنهایی که شامل بیش از 7,100 شستشو در هر روز 200,000 متوسط چک توزیع 5.2 میلیون ماسک و دستکش و عقب-درب شبانه روزی.

“ما اصل راهنما در طول شده است, ایمنی, ایمنی مشتریان و کارکنان” Foye گفت.

حتی با افزایش تمیز کردن و PPE اقدامات انجام شده, شده اند وجود دارد بیش از 130 MTA گسترده Covid-19 مربوط به مرگ و میر.

Foye پروژه هایی که توسط فاز چهار مترو ridership با توان 70 درصد از آن در اوج بار و اتوبوس ridership خواهد بود بیش از 80 درصد systemwide.

“گرفتن به 70 یا 80 درصد ridership در گدایی در فاز چهار خواهد بود یک افزایش چشمگیر در ridership و آدرس ناگهانی کاهش در درآمد” او گفت:.

او و جدید حمل و نقل شهر نیویورک دولت اقدام رئیس جمهور سارا فینبرگ اعلام کرد این طرح در روز جمعه.

“تعهد ما این است که حرکت آن مردمی” فینبرگ گفت. “ما جمع و جور با سواران است برای $2.75 ما شما را انتخاب کنید و شما را از جایی که شما و جایی که شما نیاز به رفتن را از ما آن را انجام دهد با خیال راحت و کارآمد است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>