Ghost Recon انفصال قسمت 2: دولت در حال حاضر در دسترس

Category: وب وایر Comments: No comments

قسمت 2 از Ghost Recon انفصال است که در اینجا و در هنگام بازی Splinter Cell را سام فیشر نشان می دهد تا در بازی خود را, شما می دانید همه چیز در مورد جدی است. با عنوان دولت عمیق, قسمت 2 ویژگی های جدید هشت ماموریت ماجرا عملیات مات و دو شبح جدید کلاس. این به روز رسانی همچنین ویژگی های شبح, تجربه, جدید, مجموعه ای از گزینه های است که می تواند اساسا تغییر چگونه شما را به بازی بازی از جمله قابلیت بازی به صورت بدون دنده نمره. برای پیدا کردن چقدر عمیق این دولت می رود, ویدیو زیر را بررسی کنید.

Ghost Recon انفصال: Splinter Cell را سام فیشر می پیوندد برای قسمت 2 | Ubisoft [NA]

قسمت 2 ستاد انتخاباتی عملیات مات تیم ارواح با سام فیشر قرار می دهد و آنها را در دنباله شوم استراتژیست. نه تنها استراتژیست ابداع یک راه برای کنترل هواپیماهای بدون سرنشین با ذهن خود را, اما شواهدی وجود دارد که او را دستگیر Midas یکی از گم شده خود را squadmates. اولین ماموریت عملیات مات و پاداش آن در حال حاضر در دسترس برای همه بازیکنان اگر چه مانده از مبارزات انتخاباتی است منحصر به فرد برای سال و 1 پاس صاحبان UPLAY+ مشترکین و بازیکنان که خرید آن به صورت جداگانه. (بازیکنان که اصلا خود این کمپین می توانید بازی در کنار بازیکنان که اگر چه آنها نمی کسب Splinter Cell-مضمون پاداش آمده است که از اتمام.)

سال و 1 پاس صاحبان و UPLAY+ مشترکان نیز یک هفته دسترسی منحصر به فرد به دو کلاس های جدید مهندس و پله (پس از آن همه بازیکنان می توانند آنها را باز کند). مهندس توانایی ویژه اجازه می دهد تا شما را احضار دفاع هواپیماهای بدون سرنشین که نشانگر نزدیکی به رسم آتش و حمله دشمنان آن را به شما بگویم. مهندسین همچنین می توانید بازی شیر یا خط کردن معلق در هوا تامین هواپیماهای بدون سرنشین که عملکرد یک کلیپ از بالا پایان مهمات در هنگام جمع آوری شده توسط squadmates اما آن نیز منفجر چشمگیری زمانی که شات. اگر شما به دنبال یک یواشکی مکمل به Sam Fisher the Echelon کلاس جامد است ، قادر به تشخیص مخالف از طریق دیوار با ویژه Sonar Vision توانایی پله پنهان بهتر در سایه و می توانید با کشتن دشمنان و به طور موقت غیر فعال کردن هواپیماهای بدون سرنشین با یک شوک تپانچه. و اگر دشمن نقاط شما در حالی که شما در حال حمل یک تفنگ رده می تواند ضربه محکم و ناگهانی-هدف کشنده شات طول کوتاه تشخیص پنجره.

سرانجام روح تجربه می افزاید: جدید قایق از گزینه های بازی است که بازیکنان می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن به شهوت و میل خود را در هر زمان حتی در یک موجود مبارزات انتخاباتی. بزرگترین تغییر این است که توانایی برای خاموش کردن دنده نمره یک حرکت است که باعث می شود زره صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی و جایگزین سلاح های خود را موجودی تنها با سه اسلات سلاح به معنی هر گونه سلاح شما انتخاب کنید تا در این زمینه جایگزین خواهد شد که شما در حال برگزاری است. (موجود خود را موجودی ذخیره خواهد شد اما در مورد شما تغییر ذهن خود را در مورد دنده نمره بعد.) شما همچنین می توانید تنظیم کنید احتمال مجروح شدن دشمن AI مشکل و عوامل دیگر است که می تواند به طور چشمگیری تغییر احساس از بازی.

Ghost Recon انفصال حال حاضر در دسترس است بر روی Xbox One, PS4, PC از جمله UPLAY+ و استادیوم. برای اطلاعات بیشتر در Ghost Recon انفصال اتمام قبلی ما در پوشش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>