فرفره کارگران و خود اشتغالی در انتظار نگه داشتن برای بیکاری کمک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن (AP) — مانند بسیاری از آمریکایی ها cooped در طول شیوع ویروس جف Kardesch از شهر آستین در تگزاس است که صرف زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی. این است که نه فقط بیکار صحبت با دوستان. Kardesch است تلاش برای پیدا کردن زمانی که او دریافت مزایای بیکاری او نیاز دارد.

کسب و کار خود را به عنوان یک خود اشتغالی فیلم و تجاری تولید کننده تبخیر یک بار Austin لغو سالانه South by Southwest جشنواره در اوایل ماه مارس. از آن زمان به بعد دیگر هیچ کار کرده و به جای آن.

در عین حال به دلیل Kardesch خود اشتغالی از آن سردرد را برای او برای به دست آوردن کمک بیکاری — و یا حتی شکل زمانی که او خواهد. جدید فدرال امداد بسته بندی ساخته شده مترجمان آزاد مانند او را واجد شرایط برای مزایای بیکاری برای اولین بار. اما تگزاس مانند بسیاری متحده تا به حال برای ایجاد یک سیستم جدید به این روند جدید ادعا و توزیع پول است.

Kardesch, 23 کاربردی در اواخر ماه مارس است. او به سرعت تبدیل خواهد شد. او پس از reapplied. هیچ شانس.

“این واقعا خسته کننده” Kardesch گفت. “هیچ چیز تا کنون واقعا کار می کرد. بیشتر از من می توانید انجام دهید این است که فقط درخواست را رد کرد و ماندن در سیستم است.”

تعدادی از آمریکایی ها که در زمینه رفع بیکاری است که در حال حاضر خیره کننده: بیش از 4.4 میلیون دلار در هفته گذشته و 26 میلیون دلار در پنج هفته پس از coronavirus تعطیل بسیاری از اقتصاد کشور است. آن را به راحتی بدترین کشش از دست دادن شغل در تاریخ ایالات متحده است. اقتصاددانان می گویند که اخراج می تواند به ارسال و نرخ بیکاری به عنوان بالا به عنوان 20 درصد خواهد بود که بدترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

اما وجود دارد بسیاری از براده بیکاری کمک آمده از جمله میلیون ها نفر از پیمانکاران مستقل فرفره کارگران و خود اشتغالی. اکثر متحده را آغاز کرده اند و تصویب برنامه های کاربردی از این استخر به تازگی واجد شرایط مردم است.

وزارت کار تخمین می زند که 10.6 میلیون آمریکایی کار به پیمانکاران که بدان معنی است که شغل خود را از تمایل به وجود داشته باشد برای یک دوره محدود و آنها دریافت چند اگر هر گونه مزایای. اضافی از 16 میلیون خود اشتغال هستند. و شاید 1.5 میلیون فرفره کارگران — بارگذاری درایور TaskRabbit کارگران و مانند آن — هر چند بسیاری از این افراد انجام چنین کاری به عنوان شغل دوم.

اگر حتی یک چهارم از آنها فایل برای بیکاری کمک آن اضافه کنید تا به بسیاری از ادعاهای جدید بیکاری اگر آن را سخت به می گویند که چگونه بسیاری از. Kardesch و دیگران که در حال حاضر اعمال می شود و تبدیل نمی خواهد تعداد به عنوان یک ادعای جدید یک بار در تگزاس شروع می شود تصویب چنین برنامه های کاربردی.

تاخیر ناشی از این واقعیت است که کشورهای در حال حاضر پرونده به صورت سنتی کارگران که دریافت W-2 و اشکال که کارفرمایان بیکاری پرداخت مالیات است. اما این روند پیچیده تر است برای پیمانکاران و دیگر مستقل کارگران که به طور معمول دریافت 1099s. سازمان های دولتی نیاز به مدارک اضافی که سیستم های خود را نمی, راه اندازی مسئولیت رسیدگی به.

روز چهارشنبه کمیسیون نیروی کار تگزاس گفت: آن را آغاز کرده بود به روند ادعا می کند از خود اشتغالی و به تجدید متقاضیانی که قبلا روشن شد. کشورهای دیگر نیست و در عین حال آماده است. اوهایو می گوید نمی توان آن را تا اواسط ماه مه. کالیفرنیا می گوید که می خواهد شروع به پذیرش برنامه هفته آینده. پنسیلوانیا و ماساچوست تنها به تازگی شروع به انجام این کار است.

برخی از کارشناسان انتظار دارند بیشتر از افراد خود اشتغال به اعمال می شود در هفته های آینده پس از ناکامی در به دست آوردن یک وام از طریق دولت کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول اواخر پنج شنبه. کنگره در حال حرکت به سمت جایگزینی آن وجوه است. اما بانک ها می گویند این مبلغ نیز به زودی خسته.

“ما شده اند بسیار شنوا و بدون توقف از مردم” از جمله اضطراب خود اشتغالی کارگران گفت: جولیا Simon-Mishel یک وکیل با فیلادلفیا کمک های حقوقی. بیشتر پیمانکاران و خود اشتغالی بوده است شرکت در Facebook Live سمینارها در بیکاری کمک کند. جدید ترین سمینار مشاهده شد 7,500 بار.

“آنها به دنبال آن (کسب و کار کوچک) وام و در حال حاضر همه گیر بیکاری سیستم است تنها گزینه خود را,” او گفت: با اشاره به گسترش برنامه فدرال.

در عین حال بسیاری از فرفره کارگران را پیدا خواهد کرد که خود درآمد اضافی از سمت hustles آنها را کمک خواهد کرد اگر آنها یک کار به طور منظم.

وس کوچک یک درامر در نشویل ساخته شده است که تنها حدود 5 درصد از درآمد خود را از طریق سنتی مشاغل. حتی پس از, تنسی, مانند همه کشورهای مورد نیاز او را به فایل خود را تحت سنتی بیکاری سیستم. این بدان معناست که منافع خود ثابت هستند و تنها به درآمد خود را از کار های سنتی — نه به بزرگتر خود پرداخت از موسیقی گیگابایت است. گذاشته و کارگران نمی توانید دریافت مزایای از هر دو به طور منظم و بیکاری همه گیر برنامه.

او موفق به دریافت $69 هفته اول و $54 هفته دوم. او اما قادر به دریافت اضافی 600 دلار در هفته در فدرال ارائه بیکاری کمک که کنگره به تازگی تایید شده است.

تعداد افرادی که از دریافت مزایای بیکاری رسیده است که یک رکورد 16 میلیون فراتر قبلی بالا از 12 میلیون مجموعه در سال 2010 فقط پس از 2008-2009 رکود اقتصادی به پایان رسید. این رقم نشان دهنده افرادی که موفق به حرکت به برنامه های کاربردی خود را در متحده تایید شده اند برای منافع و در واقع دریافت چک.

زنان را تشکیل می دهند و اکثریت کارگران در برخی از صنایع شده است که سخت ترین ضربه مانند مراقبت های بهداشتی که در آن بسیاری از مشاغل در خارج از بيمارستان از دست داده اند و هتل ها و رستوران ها. هایدی Shierholz یک اقتصاددان در مترقی سیاست های اقتصادی, موسسه محاسبه است که 56 درصد از اخراج باید مربوط به زنان.

آفریقایی-آمریکایی ها و لاتینی ها به طور معمول در میان گذاشته شود در رکود. اگر دولت نمی کند آهنگ مدعیان اطلاعات با جنسیت یا نژاد یک نظرسنجی که توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی متوجه شد که 21 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 18 درصد از لاتینی ها می گویند که مشاغل از دست رفته در ماه گذشته در مقایسه با 15 درصد از سفید پوستان است.

یکی از عوامل در آن اختلاف است که توانایی به کار از خانه. یک مطالعه توسط مرکز آمریکایی از پیشرفت در بر داشت که سفید پوستان بیش از دو برابر سیاه پوستان به می گویند که آنها می توانید از خانه کار می کنند و 50 درصد بیشتر از Latinos.

در میشیگان 17 درصد از دولت نیروی کار است که در حال حاضر دریافت کمک بیکاری بزرگترین جمعیت در کشور است. آن است که توسط رود آیلند در 15% نوادا در 13.7 درصد و گرجستان در 13.6%.

در ضمن خود اشتغالی در انتظار نگه داشتن. در میان آنها ساشا McVeigh یک نوازنده در نشویل. او مشغول به کار بود به طور پیوسته تا شهرستان تعطیل موسیقی باشگاه در اواسط ماه مارس.

از آن پس او را کاربردی برای مزایای بیکاری اما تا کنون دریافت کرده است هیچ چیز نیست. به پایان می رسد دیدار McVeigh اعمال می شود برای برخی از کمک های مالی در دسترس به خارج از کار نوازندگان برگزار شد برخی از جریان زنده کنسرت ها و تحت فشار قرار دادند او فروش کالا. هنوز هم او نگرانی در مورد آنچه پیش رو است.

“آن شده است آزار دهنده در ذهن من — اگر من بیکاری نمی آید و یا آن را نگه می دارد که با تاخیر? آنچه من می خواهم به انجام? اما اگر شما در حفظ و تمرکز بر آن وحشتناک تصور آن غیر ممکن می شود به تابع.”

___

نویسندگان AP تراویس Loller در نشویل جیم Vertuno در Austin, تگزاس و پان Pylas در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>