پیمان جهانی جعلی برای مهار قیمت نفت سقوط

Category: آرکانساس Comments: No comments

دبی, امارات متحده عربی — نفت اوپک اوپک و دیگر تولید کنندگان نفت به توافق رسیدند یکشنبه به افزایش قیمت نفت با کاهش نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز در تولید و یا یک دهم از عرضه جهانی به گفته مقامات انرژی از کشورهای مختلف شرکت کننده در این مذاکرات.

مکزیک وزیر انرژی گفت: در توییتر که این گروه از سازمان ملل توافق کردند که برای کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز برای شروع ممکن است 1. انرژی از مقامات کشورهای دیگر مشترک اطلاعات مشابه پس از مقامات ملاقات با ویدئو کنفرانس در روز یکشنبه ،

وزارت نفت ایران نیز تایید 9.7 میلیون برش برای ماه مه و ژوئن. آن گفت: به اصطلاح اوپک+ کشور موافقت کرده مکزیک کاهش خروجی آن توسط 100,000 بشکه تنها برای کسانی که دو ماه. که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده برای توافق به معنای افزایش جهانی قیمت انرژی است.

این توافق خواهد بود بی سابقه پیمان جهانی برای ایجاد ثبات در بازار است.

در همین حال وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: وزارت امور خارجه تلویزیون است که, کویت, عربستان سعودی و امارات متحده عربی را یکی دیگر از 2 میلیون بشکه نفت در روز بین آنها بالای اوپک+ معامله برای کمک به تعادل مجدد بازار. این سه کشور را بلافاصله اذعان برش خود را هر چند زنگنه با حضور در کنفرانس ویدئویی است.

“وزیر کشور عربستان سعودی گفت که عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی توافق کردند برای کاهش بیشتر از دو میلیون بشکه از توافق داوطلبانه” زنگنه گفت. “ما امیدواریم که بازده بازار به یک راه متعادل.”

تصویری پخش عربستان متعلق به کانال ماهواره ای ” العربیه نشان داد لحظه ای که عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان پسر پادشاه سلمان assented به معامله.

“من با رضایت بنابراین من موافقت می کنم” شاهزاده گفت: chuckling, نقشه کشی دور از کف زدن از کسانی که در این ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

نیجریه و نفت و منابع وزارت در بیانیه ای گفت که دیگر کاهش خواهد ایستادگی در مقابله معنی 8 میلیون بشکه در روز کاهش از ماه ژوئیه تا پایان سال و 6 میلیون بشکه کاهش به 16 ماه ابتدای سال 2021.

“این را قادر خواهد ساخت ایجاد توازن به بازار نفت و انتظار جهش قیمت 15 دلار در هر بشکه در کوتاه مدت” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود و معامله آن رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador بود روز جمعه گفت که او تا به حال با موافقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده را جبران کند چه مکزیک نمی تواند اضافه کردن به پیشنهاد کاهش است.

“ایالات متحده کمک خواهد کرد که مکزیک همراه و آنها را بازپرداخت ما گاهی در تاریخ بعد زمانی که آنها آماده به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>