بازارهای جهانی سهام ترمز به عنوان coronavirus عفونت افزایش می یابد

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — ایالات متحده سهام پیوست در سراسر جهان downdraft جمعه به عنوان نشانه های بیشتری انباشته اقتصادی و درد جسمی که ناشی از شیوع کروناویروس.

S&P 500 با کاهش نزدیک به 3 درصدی در معاملات صبح پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد این کشور به بریس برای “خشنترین دو یا سه هفته که ما تا کنون در کشور ما است.” کاخ سفید در حال طرح ریزی است که 100000 تا 240,000 نفر در آمریکا می میرند از covid-19. در دراز مدت عملکرد وزارت خزانه داری غرق شد چراکه سرمایه گذاران به سرمایه گذاری امن تر.

سهام ژاپن در زمان برخی از جهان سنگین ترین تلفات پس از یک نظرسنجی از تمایلات کسب و کار وجود دارد کاهش یافت و به بدترین نتیجه در هفت سال است. این شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 4.5%. بریتانیا FTSE 100 پایین بود 3.7% پس از بانک های بزرگ وجود دارد اوراق پرداخت سود سهام بخشی از یک تلاش در سراسر جهان توسط شرکت ها و خانواده ها به طور یکسان به صرفه جویی در پول نقد. آلمان DAX از دست داد 4 درصد.

سهام در سراسر جهان سقوط کرده در این سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای اقتصاد به آنچه که انتظار می رود به شیب ناگهانی رکود است. S&P 500 فقط بسته کردن آن بدترین سه ماهه از سال 2008 با 20% ضرر.

کسب و کار در حال تعطیل و مردم ماندن در خانه به امید کاهش گسترش ویروس. آن را اقتصادی معادل قرار دادن بیمار در پزشکی ناشی از کما گفت: Anwiti Bahuguna از چند دارایی استراتژی در کلمبیا Threadneedle سرمایه گذاری: “یک محاسبه موقت خطر با هدف ایجاد بیشتر دراز مدت سلامت است.”

این مشکل برای سرمایه گذاران این است که هیچ کس نمی داند چه مدت به کما خواهد داشت و میزان شدت آسیب خواهد شد و در طول آن است.

گزارش روز چهارشنبه گفت که خصوصی کارفرمایان ایالات متحده قطع 27,000 شغل در ماه گذشته بود که در واقع بسیار خفیف تر از 200,000 که اقتصاددانان انتظار داشتند. این نظرسنجی از حقوق و دستمزد پردازنده ADP استفاده از داده ها از هفته پایان مارس 14 بود که قبل از اینکه تعداد زیادی از مردم به دنبال مزایای بیکاری منفجر شد به یک رکورد است. اقتصاددانان همچنان به انتظار جمعه را جامع تر شغل گزارش از دولت به ملال انگیز بود.

گزارش دیگری نشان داد که ایالات متحده فعالیت تولید قرارداد در ماه مارس معکوس پس از دو ماه از اندکی رشد. خواندن هر چند نه به عنوان بد به عنوان اقتصاددانان انتظار می رود.

تعدادی از عفونت همچنان رو به افزایش است که بدتر از عدم قطعیت است. ایالات متحده بیش از 189,000 موارد با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که منجر جهان است که بیش از 877,000 موارد تایید شده.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

بیش از 43 ، 000 نفر کشته شده اند از این ویروس در حالی که بیش از 185,000 بهبود یافته اند.

سهام قطع کرده و برخی از آنها تلفات شدید در هفته های اخیر به واشنگتن swooped در کمک به اقتصاد و بازار است.

S&P 500 پرید نزدیک به 18 درصد در فقط سه روز در هفته گذشته به کنگره رخ داد یک معامله در یک 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی و فدرال رزرو وعده داده شده به خرید به عنوان بسیاری از Treasurys آن را به عنوان طول می کشد برای دریافت وام از بازارهای در حال اجرا هموار.

آمریکا در حال حاضر در حال جمع آوری ایده ها ممکن است برای دور چهارم برای کمک به اقتصاد از جمله تمدید مزایای بیکاری و هزینه های زیرساخت ها است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده در توییتر حمایت خود را از 2 تریلیون دلار زیرساخت های بسته اما بالای جمهوری خواهان در کنگره می گویند که آنها برای اولین بار می خواهید برای دیدن چگونه به خوبی خود را فقط تایید برنامه انجام دهید.

S&P 500 به پایین بود 3.2% به عنوان 10:25 صبح به وقت شرق آمریکا. اما 20 از 500 شرکت در این شاخص کمتر بود. در میان برندگان بودند Kroger, دلار, به طور کلی خارج شده و دیگر شرکت های فروش روز به روز ملزومات است که خانواده ها در جوراب زنانه ساقه بلند به سوار را از طریق stay-at-home سفارشات.

در پایان از دست دادن بود میسی که 2.8 درصد کاهش جمعه آورده از دست دادن آن برای سال 2020 تا کنون به حدود 72%. خیلی از ارزش بازار شرکت از بین رفته است که آن را حذف از شاخص S&P 500 از شرکت های ایالات متحده. S&P Dow Jones شاخص ها است پرش اول خود را از متوسط سهام و قرار دادن میسی به آن شاخص از سهام S&P 600 موثر در روز دوشنبه.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 614 امتیاز یا 2.8% به 21,302 و نزدک کاهش یافته است 2.6%.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافته و به 0.59% از 0.70% اواخر روز سه شنبه. یک باند عملکرد قطره زمانی که قیمت آن افزایش می یابد و سرمایه گذاران به خرید طولانی مدت Treasurys زمانی که آنها به دلیل ترس آنها را ببینید اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده به عنوان داشتن عملا هیچ خطر به طور پیش فرض

معیار آمریکا نفت خام برگزار می شود نسبتا ثابت کمی بالاتر از 20 دلار در هر بشکه و پس از آن کاهش یافته است تقریبا دو سوم در سه ماه اول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>