جنرال موتورز برای اضافه کردن بیش از 1200 شغل در لنسینگ منطقه مونتاژ گیاهان

Category: وب وایر Comments: No comments

جنرال موتورز است که با اضافه کردن بیش از 1200 شغل در لنسینگ عملیات تولید برای پاسخگویی به تقاضای مشتری برای محبوب mid-size Suv ها و برای حمایت از راه اندازی دو جدید کادیلاک خودروی سواری.

لنسینگ Grand River مجمع اضافه خواهد شد دوم تغییر در مجمع عمومی و در نتیجه گیاه با اضافه کردن تقریبا 400 کارکنان برای حمایت از راه اندازی کادیلاک CT4 و CT5.

لنسینگ دلتا شهرستان مونتاژ خواهد شد اضافه کردن یک سوم تغییر برای حمایت از تولید از آن محبوب شورلت تراورس و بیوک Enclave. حدود 800 نفر اضافه خواهد شد.

“ما هیجان زده به ارائه این فرصت در لنسینگ” گفت: Phil Kienle, معاون رییس جمهور و جنرال موتورز در آمریکای شمالی تولید و روابط کار. “اعضای تیم ما ثابت کرده اند تجربه در ساختمان با کیفیت بالا, وسایل نقلیه و به خوبی آماده شده برای دیدار با نیازهای مشتریان است. این خبر خوبی برای ما ساخت سایت و همچنین لنسینگ جامعه است.”

پس 2015, GM سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار به لانسینگ ساخت. این شامل $36 میلیون سرمایه گذاری در لنسینگ دلتا شهرستان در سال گذشته برای آینده mid-size SUV تولید و همچنین 175 میلیون دلار سرمایه گذاری در لنسینگ Grand River در سال 2018 به مدرن سازی قطعه سازی و تجهیزات برای همه-جدید کادیلاک CT4 و CT5.

هر دو شیفت اضافه خواهد شد عملیاتی در سه ماهه دوم سال 2020 است.

لنسینگ دلتا شهرستان مونتاژ تولید بیش از سه میلیون وسایل نقلیه پس از افتتاح آن در سال 2006. کارخانه جنرال موتورز جدیدترین گیاه در ایالات متحده آمریکا, ترکیب, بهترین روش ها و جدیدترین های تکنولوژی به یکی از امکانات. با بیش از 110 سال از تاریخ خودرو در لنسینگ منطقه LDT مفتخر است به عنوان یک جامعه شریک و اولین مرکز تولید به یک طلا خبره رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست (LEED).

جنرال موتورز لنسینگ Grand River مونتاژ است در لانسینگ میشیگان است و جنرال موتورز دوم-جدیدترین آمریکا کارخانه مونتاژ. لنسینگ Grand River تولید شورلت کامارو را به عنوان به خوبی به عنوان کادیلاک CT5 و CT4 خانواده از وسایل نقلیه و V-سری عملکرد نسخه, در یک خط تولید.

جنرال موتورز (NYSE:GM) متعهد به ارائه امن تر و بهتر و پایدار تر راه برای مردم در اطراف. جنرال موتورز شرکت های تابعه آن و آن با سرمایه گذاری مشترک سازمان فروش وسایل نقلیه تحت کادیلاک شورلت Baojun بیوک GMC هولدن و Wuling مارک. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن از جمله o’reilly strata یک رهبر جهانی در ایمنی خودرو و سرویس های امنیتی Maven آن شخصی تحرک تجاری و کروز خود را مستقل خودرو شرکت را می توان در یافت http://www.gm.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>