— برای Miekka Maile مراقبت فاستر-مراقبت از بچه ها چیزی است که همواره در قلب او.

“من خود بچه ها چیزی که خود را رفتن و من با آمدن به آنچه برای من مهم است” گفت: Maile که همکاران و داوطلب برای گرند پریری دادگاه منصوب ویژه طرفداران. “هر آنچه که منافع خود را خارج از کار, از آن مهم است برای پیدا کردن جایی در جامعه که در آن شما پیدا کردن ارزش و اهمیت است.

“و اگر شما در حال حاضر چیزی در قلب خود آن را آسان تر است به داوطلبان است.”

Maile سازماندهی اولین کابوت مراقبت داوطلب عادلانه تنظیم برای 3 p. m. Feb. 24 در پارک جانبازان مرکز رویداد.

“من در CabotFest انجام گرند پریری CASA غرفه و من فقط تماشای راه رفتن مردم در گذشته و بسیاری از جمعیتی است که ما در حال تلاش برای رسیدن به — بیشتر افرادی که در حال نزدیک شدن به یک لانه خالی مثل خودم” Maile گفت. “این منصفانه است که به طور خاص برای استخدام افرادی که می خواهید به داوطلب. این جایی است که این ایده از کجا آمد.”

وجود خواهد داشت 17 سازمان های ارائه شده در این نمایشگاه که همه آنها به دنبال داوطلب.

“حتی اگر شما در حال فکر کردن به داوطلب, شما ممکن است تلو تلو خوردن بر روی چیزی که حق است تا خود را به کوچه” Maile گفت. “اگر شما علاقه مند به داوطلب شدن در یک پناهگاه حیوانات یا با بی خانمان و یا با جانبازان یکی از دوستان من در عمل یک جانباز, بهترین دوست, غیر انتفاعی است که آموزش سگ برای جانبازان مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه.

“آنچه شما ارزش و آنچه شما در پیدا کردن مهم است و در حال حاضر در قلب خود را — ما در حال اجازه دادن به آنها در مورد آن را می دانم در این استخدام عادلانه است.”

او گفت: این نمایشگاه فرصتی است برای ساکنان به بدون فشار از غرفه به غرفه و ببینید که چه فرصت های خارج وجود دارد “سپس گام اول در پس.”

این نمایشگاه همچنین اجازه خواهد داد که همان کسانی که مردم را به دیدن جایی که آنها می توانید دریافت کمک و خدمات Maile گفت.

“این فوق العاده است برای من می دانم که این چیزها در جامعه” او گفت:.

نائومی براتون واقعا رئیس جمهور از هیئت مدیره در مسکن آموزش و پرورش و مهارت های زندگی در برنامه و یا H. E. L. P. گفت: این نمایشگاه را دریافت کلمه و اجازه دهید جامعه می دانم ماموریت H. E. L. P.

“ماموریت ما این است برای باز کردن یک زندگی انتقالی تاسیسات مرکزی-آرکانزاس منطقه است. از آن خواهد شد بیش از یک پناهگاه بی خانمان. ما همچنین به منظور تسهیل یادگیری مهارت های زندگی از جمله مهارت های فرزند پروری; تعادل بودجه و باز کردن یک حساب جاری; در گرفتن و نگه داشتن یک شغل تمام وقت; و عملکرد در جهان امروز است.”

براتون واقعا گفت: این سازمان برنامه ای برای باز کردن امکانات زندگی در این پاییز.

“این نمایشگاه به ما کمک خواهد کرد بیشتر داوطلبان برای شرکت در رویدادهای مالی و در نهایت ما نیاز داوطلبان هنگامی که ما در واقع باز” براتون واقعا گفت.

تابستان آلیسون این مراسم مدیر مرکز و مدیر بازاریابی برای کابوت Parks and Recreation گفت او درک اهمیت داوطلبان و همین بخش است که حمایت از این نمایشگاه و اهدا استفاده از ساختمان برای آن است.

“ما به شدت تکیه بر داوطلبان به خصوص با فرزندان ما ورزش و جوانان, ورزش و همه ما مربیان داوطلبان” آلیسون گفت. “بنابراین ما شخصا درک ارزش از داوطلبان.

“وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف در این جامعه است که نیاز داوطلبان و این نمایشگاه را ارتباط مردم با سازمان های مختلف نیاز دارند.”

آلیسون گفت: او مصاحبه شده است سازمان های مختلف در منطقه از جمله سازمان های غیر انتفاعی و پیدا کردن چه نوع از گزینه های داوطلب وجود دارد.

“وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف مردم می توانند انجام دهند را به برق وصل و گزینه های در دسترس, و من فکر نمی کنم مردم آگاه هستند [از آنها],” آلیسون گفت. “من فکر می کنم زمانی که آنها شنیدن داوطلب آنها فکر می کنم آنها باید به تمام وقت آزاد خود را اما پاسخ [از این مصاحبه] گفته اند در غیر این صورت.

“کار این سازمان ها در سراسر برنامه و می خواهید برای اتصال به داوطلبان قلب. من فکر می کنم آن است که بسیار مهم است به همه این سازمان ها و مهم برای جامعه ما به کار با هم به عنوان یک کل است.”

آلیسون گفت که زمانی که او شنیده ام در مورد این نمایشگاه گفت: “این همان چیزی است که ما نیاز داریم.”

“همه از این سازمان انجام کارهای باور نکردنی برای جامعه و مردم می توانید ببینید چه چیزی در دسترس است و وصل در بر قلب خود و آنچه حس می کند برای آنها” او گفت:.

Maile گفت: پاسخ به این نمایشگاه است دلگرم شده است که اکثر مردم “فوق العاده هیجان زده در مورد این ایده است.”

“یک خانم گفت: شوهر او است و او به طور مداوم درخواست که در آن او می تواند داوطلب بنابراین این یک محل عالی برای ارسال این بچه ها برای یک منبع …,” Maile گفت. “هر کس که من صحبت کردم هیجان زده در مورد این ایده است.”

Maile گفت که او درگیر شدم با کسا چرا که از این تعداد قریب به اتفاق کودکان و نوجوانان در پرورش و مراقبت.

“وجود دارد 4,500 کودکان و نوجوانان در پرورش و مراقبت در آرکانزاس و آن را تحت الشعاع من” Maile گفت. “من نمی توانم چیزی در مورد همه بچه ها در نگهداری فرزند, اما من می توانم چیزی در مورد یک خانواده است که من با کار و که باعث می شود آن قابل کنترل است.”

او گفت که پس از او پیوست CASA او انجام داده است بیشتر برای این گروه از او همیشه می تواند تصور کنید که انجام این کار برای خودش اما برنامه ریزی این رویداد و “قرار دادن خودم خارج شده است وجود دارد یک مبارزه واقعی” او گفت:.

“بسیاری از مردم می گویند که آنها علاقه مند به داوطلب. مردم به من بگویید که در تمام طول روز, اما گرفتن که تعهد واقعی است یک داستان متفاوت” Maile گفت. “این چیزی است که ما می خواستم به آدرس عادلانه به دور است که ترس از تعهد است.”

برای اطلاعات بیشتر ایمیل Maile در cabotcares2020@gmail.com.

نویسنده کارکنان سام پیرس را می توان در رسید (501) 244-4314 یا spierce@arkansasonline.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im