عشق خدا ترانه: شکستن از چرخه بزرگ پریشانی

Category: وب وایر Comments: No comments

زمانی که نهایی تکه تکه از امید برگ وفادار زندگی سرزده افکار امد و شد زیاد قلب: “آیا خدا مرا دوست? او حتی واقعی است ؟ که در آن او است زمانی که من به او نیاز دارند ؟ ” زندگی برجها را به یک چرخه بی پایان از ناتوان کننده یاس و ناامیدی. نویسنده Jan چپمن آشنا است از این مثال است اما شکسته از خود مخرب چرخه. این birthed به کتاب او ایمان-تقویت “یک آهنگ از عشق: چگونه عیسی روح زندگی به سرنوشت”.
 
کار نویسنده unearths قابل توجهی حقیقت است که مردم را نادیده می گیرند که زندگی صلح مزاحمت و آنها وارد یک کوچه بن بست. وقتی Jan سیل در نیمه کامیون زندگی خود را به طور کامل تبدیل به اطراف. زندگی خود را با تبدیل شدن به سخت هر ساعت او دعا سخت تر است. بعد از آن یک زندگی جدید پدید آمده با غنی ایمان و unfaltering عشق الهی. بیشتر آزمایشات آمد اما Jan شرکت قلب هماهنگ به ندای خدا – ترانه ای از عشق.
 
سرشار از غنی و معتبر محتوای خوانندگان به اشتراک گذاشته اند خود تعارف به این کتاب است. یک بررسی از یک خواننده می گوید: “Jan می نویسد: با چنین اصالت و شفافیت در مورد گفتگو با خدا و تجارب من احساس مثل من در سمت راست وجود دارد, به اشتراک گذاری احساسات خود را با او. من می توانم ببینم که او چه بود تجربه در ذهن من چشم! خواندن این کتاب باعث می شود من می خواهم به حفاری های عمیق تر و به سقوط در عشق با ما شگفت آور عیسی — پدر. پسر و روح القدس. با تشکر از شما, Jan, برای پیروی از خدا سرب در نوشتن این کتاب!”
 
رهایی از توهمات از چرخه ناامیدی و قلب امیدوارم که فراتر از امید طریق داستان شخصی از جان چاپمن. کتاب او در دسترس است برای خرید در آمازون کتاب.

“یک آهنگ از عشق: چگونه عیسی روح زندگی به سرنوشت”
نوشته شده توسط Jan Chapman
منتشر شده توسط ایمان مسیحی چاپ و نشر
تاریخ انتشار: 4 ژوئن 2019
شومیز: $26.95
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>