Goldman, گیر افتاد, تغذیه سوخت ارتجاعی با شرط وام مسکن اوراق قرضه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Goldman Sachs Group Inc. خرید اوراق وام مسکن در طول یک موج وحشت فروش در ماه گذشته یک شرط می بندم که تقریبا قطعا پول از آنجا که فدرال رزرو پرده برداری عظیم محرک تبدیل یک تصادف به یک تجمع.

وال استریت غول انباشته وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار از منابع مالی که خریداری کرده بود آنها را با پول قرض گرفته شده و نیاز به فروش به سرعت با توجه به افراد آشنا با این موضوع که خواسته نمی توان چون اطلاعات خصوصی هستند.

گلدمن به اتهام هزینه برای کمک به بودجه و سرمایه گذاری تراست خروج خرید مجدد و موافقت نامه آن نیز ایستاده بود برای به دست آوردن اگر اوراق قرضه بسیج در دوره آن برگزار شد آنها را. برای وجوه معامله ارائه یک راه برای آزاد کردن پول و فرار از درد روزانه تماس حاشیه در یک بازار در حال سقوط به مردم گفت.

یک سخنگوی گلدمن کاهش یافته است به نظر.


بالا خطر ابتلا به شرط ثابت می شود به خوبی به پایان رسیده. پس از مدت تغذیه مداخله برای آرام کردن بازار وحشت و گفت: این امر خرید مقدار نامحدودی از اوراق قرضه خزانه داری و اوراق بهادار وام مسکن. اجازه داده است که گلدمن به فروش برخی از یادداشت ها به تغذیه یکی از مردم گفت: در حالی که حتی اوراق قرضه که فاقد شرایط لازم برای بانک مرکزی خرید بسیج پس از تغذیه در پا.

به بلومبرگ بارکلیز وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار بازده کل و شاخص آژانس اوراق وام مسکن است که فدرال ریزرو خرید به دست آورده بیش از 3% در ماه گذشته. یک Markit iBoxx معیار عدم آژانس اوراق بهادار به دست آورد 14 درصد بیش از مدت مشابه.

گلدمن بود قادر به پیدا کردن یک منبع فراوان از فروشندگان حاضر به دلیل وام مسکن بازار اوراق قرضه است که توسط سرمایه گذاران با استفاده از اهرم برای تقویت مواضع خود. در حالی که خرید وام مسکن-حمایت-اوراق بهادار با استفاده از پول قرض گرفته شده تنها با درصد کمی به عنوان پیش پرداخت می تواند افزایش سود بالقوه زمانی که دارایی ارزش قطره طلبکار وام است که پول می تواند به طور ناگهانی تقاضا یک درصد بالاتر و در نتیجه تماس حاشیه و یک موج مجبور liquidations.

و این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در ماه گذشته زمانی که coronavirus اعتباری بحران رسیده بازار وام مسکن ایالات متحده باعث می شود که قیمت اوراق قرضه امن وام خانه به سقوط و ترغیب پر هرج و مرج با عجله به offload اوراق قرضه برای دیدار با redemptions و نصب تماس حاشیه. برخی از سرمایه گذاران از جمله تعدادی از املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست گفت: بی مهابا افت ارزش اوراق بهادار به معنای آنها قادر به پاسخگویی به تماس حاشیه و حتی خواسته نمایندگان برای تحمل توافق نامه.

گلدمن اعدام چند معاملات بزرگ با مشتریان کلیدی و همچنین با نزدیک شدن چند تن دیگر ساختار اعتباری و صندوق های تامینی برای دیدن اگر آنها می خواستند به تجارت گفت: مردم. این شرکت شاهد افزایش از آنجا که 75 ٪ در مقایسه با به طور منظم حجم برای شبیه معاملات که از اوایل ماه آوریل یکی از مردم گفت.


حتی قبل از تغذیه پرده برداری از یک جارو بسته از اقدامات برای پرداختن به آسیب اقتصادی از coronavirus مستندات گلدمن بود با اعتماد به نفس آن را می تواند پیدا کردن خریداران برای هر گونه اوراق قرضه آن زمان بر است و نمی خواهد نیاز به انبار آنها برای یک دوره زمانی طولانی با توجه به یکی از مردم است. هنوز هم فدرال رزرو این زمان بود که اتفاقی بود.

بانک مرکزی اعلام کرد در ماه گذشته آن را خرید مقدار نامحدود از وام مسکن اوراق بهادار به نگه داشتن هزینه های استقراض پایین اگر چه آن مستثنی خصوصی ایالات متحده وام مسکن است که در حال بسته بندی شده به غیر از آژانس وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. آن را نیز راه اندازی برنامه ها برای اطمینان از اعتبار بیشتر جریان به کسب و کار و گسترش آن در بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی. پس از اعلام گلدمن نیز خریداری اوراق بهادار از وجوه بازار پول به فروش به تغذیه یکی از مردم گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>