گلدمن مدیر عامل شرکت می گوید شرکت او نمی نیاز به یک معامله مانند E-تجارت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دیوید سلیمان می گوید او نیست احساس هر گونه فشار از مورگان استنلی در آخرین حرکت می کند.

Goldman Sachs Group Inc. نیازی کسب در مقیاس رقیب خود را 13 میلیارد دلار خرید از E*Trade مالی پارسیان, بانک, مدیر اجرایی گفت: در یک سرمایه گذار در کنفرانس پنج شنبه. سلیمان گفت: رقبای اقدامات نمی خواهد نفوذ استراتژی خود را به عنوان او به دنبال رشد از طریق یک سری از سرمایه گذاری در کسب و کار جدید.

“ما نیازی به انجام کاری مانند E*Trade” سلیمان گفت. “نوار به انجام آن چیزهایی است که بسیار بالا و آسان نیست.”


سلیمان گفت: تیم مدیریت “همیشه به دنبال” در معاملات بالقوه از جمله آنهایی است که می تواند “تحول است.” شرکت او نگاه E*Trade و تصمیم گرفت آن را مناسب است.

مورگان استنلی اعلام شده است که تفسیر و تحلیل گران و سرمایه گذاران و بانکداران سرمایه گذاری فقط به عنوان شروع یک پیش بینی سری از معاملات بزرگ به اندازه کافی برای تغییر شکل های رده بالای مالی ایالات متحده میباشد. JPMorgan Chase & Co. گفت: در این هفته آن را “به شدت” دنبال کردند.

نظرات دیگر از این کنفرانس در فلوریدا توسط Credit Suisse Group AG:

  • سلیمان گفت: گردش مالی اخیر در این بانک رتبه بالا نبوده است فراتر از آنچه انتظار می رود. در مقایسه با متوسط دوره دو ساله حدود 10 بیشتر همکاران به احتمال زیاد به ترک در سال 2019 و 2020, او گفت:, و اضافه کرد که این بانک با هدف کوچک کردن همکاری خود را به 400 تا 420 عضو از 450 تا 475 محدوده آن را حفظ کرده است و در دهه گذشته است.
  • سلیمان گفت: این یک مزیت به ساختار به عنوان یک مشارکت تا حد زیادی نمادین عنوان که harkens به این شرکت تاریخ به عنوان یک شرکت خصوصی قبل از رفتن در سال 1999. آن را نیز تولید بیشتر پوشش خبری از خروج از شرکت های دیگر دریافت کرد.
  • Coronavirus شیوع ساخته شده است که در کوتاه مدت چشم انداز بسیار پیچیده تر سلیمان گفت. این نگرانی می تواند تاثیر بر ادغام فعالیت به عنوان وزن آن در خطر اشتهای و مقابله مکالمات slow down, او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>